DC Invest

Opis

DC Invest to firma z sektora nieruchomości. Swoją działalność skupia na budowaniu majątków i dochodów pasywnych Inwestorów współpracujących z firmą. DC Invest, poprzez nieruchomości wynajmowane na cele mieszkaniowe, pozwala w pełni pasywnie inwestować swój kapitał, także przez wykorzystanie zdolności kredytowej. Dzięki umowie najmu z Gwarancją Czynszu, Inwestor - przez 10 lat od rozpoczęcia inwestycji - może cieszyć się stałym dochodem pasywnym i wzrostem wartości nieruchomości. Po tym okresie umowa może zostać przedłużona o kolejne 10 lat. Głównym celem DC Invest jest budowanie zabezpieczenia i wolności finansowej Inwestorów Indywidualnych i Grupowych nawet na pokolenia.

Regulamin i warunki

Karta Mieszkańca uprawnia do rabatu:

- 70% rabatu na wycenę prac remontowych, w przypadku zlecenia remontu do DC Invest:
Wycena będzie obejmowała wizję lokalną, określenie wraz z Inwestorem koncepcyjnego zakresu prac, wykonanie wyceny (w przypadku potrzeby wyceny materiałów wykończeniowych, zostaną wybrane materiały z jednego z dostępnych pakietów w DC Invest),

- 100% rabatu na 2-godzinne konsultacje inwestycyjne w przypadku oddania mieszkania do Zarządzania z Gwarancją Czynszu do DC Invest. DC Invest zaprasza do biura na 2-godzinne konsultacje w sprawie inwestowania w nieruchomości na wynajem. Inwestor dostanie informacje, jak najlepiej wykorzystać swój kapitał, zdolność kredytową lub posiadaną nieruchomość. Warunkiem przyznania rabatu jest oddanie mieszkania do DC Invest w Zarządzanie Z Gwarancją Czynszu z umową minimum na 5 lat. 

Aby skorzystać z rabatu w DC Invest:
1. Udostępnij obsłudze Kartę Mieszkańca przed płatnością.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana za pomocą urządzenia mobilnego.
3. Po pozytywnej weryfikacji Karty, otrzymasz właściwy rabat na zakupiony asortyment.