Scena Muzyczna GAK

Nowiny 2b
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Scena Muzyczna GAK


Nawiguj z Google

Nawiguj z jakdojade.pl


Opis

Scena Muzyczna GAK to najbardziej koncertowy oddział Gdańskiego Archipelagu Kultury, zlokalizowany w samym sercu urokliwego Parku Oruńskiego.

Gdy na zewnątrz ziąb, działania filii skupiają się wokół wydarzeń w budynku przy ulicy Nowiny 2b, zaś gdy jest trochę cieplej na deskach Amfiteatru Orana. W kręgu naszych zainteresowań znajduje się przede wszystkim realizacja projektów z zakresu kultury i edukacji kulturalnej.

W okresie letnim nasze działania skoncentrowane są wokół organizacji imprez plenerowych na terenie Miasta Gdańska, Placu Zebrań Ludowych oraz Parku Oruńskiego z przynależnym Amfiteatrem Orana.

Od lat jesteśmy organizatorem Gdańskiego Sylwestra Miejskiego i Nocy Świętojańskiej. Przez 10 sezonów tworzyliśmy, nieistniejący już, Festiwal Gdańsk Dźwiga Muzę, które zrzeszał tancerzy i muzyków z całego świata. Od wielu lat jesteśmy również współorganizatorem wielu wydarzeń miejskich, takich jak Dni Wilna, Święto Miasta, czy koncerty w ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, przy których pracujemy od strony technicznej.

Regulamin i warunki

Karta uprawnia raz w roku do bezpłatnego wejścia na pojedyncze zajęcia w jednym z oddziałów Gdańskiego Archipelagu Kultury. 

Pamiętaj o konieczności dodania pakietu mieszkańca na dany rok kalendarzowy - bez dodanego pakietu mieszkańca na dany rok kalendarzowy nie będziesz mógł skorzystać z bezpłatnego wejścia! Więcej o pakiecie przeczytasz tutaj.

Aby skorzystać z bezpłatnego wejścia:
1. Poinformuj obsługę o posiadaniu Karty Mieszkańca i udostępnij ją obsłudze przed wejściem.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana za pomocą urządzenia mobilnego.
3. Po pozytywnej weryfikacji Karty otrzymasz możliwość bezpłatnego wejścia.

Pakiet Gdańskiej Dużej Rodziny uprawnia do rabatu:
- 10% zniżki na zajęcia artystyczne i ruchowe.

Aby skorzystać z rabatu:
1. Poinformuj obsługę o posiadaniu Gdańskiej Karty Mieszkańca z Pakietem Gdańskiej Dużej Rodziny i udostępnij ją obsłudze przed zakupem usługi.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana za pomocą urządzenia mobilnego.
3. Po pozytywnej weryfikacji Karty, otrzymasz rabat na wybraną usługę.Wydarzenia

Nowiny 2B

W Świecie Operetki Księżniczka Czardasza

Zaczarowany świat operetki - W Świecie Operetki Księżniczka Czardasza. Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza uczestników do przeniesienia się w fascynujący świat operetki.&n ...

więcej
11Maja 2024
Nowiny 2B

KASzKiET - Kameralne Artystyczne Spotkania z Kulturą i Elokw...

KASzKiET po raz trzeci na deskach Sceny Muzycznej! To tzw. Kameralne Artystyczne Spotkania z Kulturą i Elokwentną Treścią, na których każdy chętny może wystąpić, prezentując swoje umiej ...

więcej
Najbliższe wydarzenie: 27Kwietnia 2024
Nowiny 2B

Ojcowie - spektakl

Gdański Archipelag Kultury zaprasza na Spektakl Akademii Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego w Krakowie w reż. Błażeja Biegasiewicza pod tytułem "Ojcowie".

więcej
Najbliższe wydarzenie: 17Maja 2024