Teatr Muzyczny w Gdyni

Plac Grunwaldzki 1, Gdynia
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Teatr Muzyczny w Gdyni


Nawiguj z Google

Nawiguj z jakdojade.pl

Opis

Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej działa od 18 maja 1958 roku i niemal od początku swojego istnienia jest jedną z najważniejszych instytucji kulturalnych regionu. Znajduje się w atrakcyjnie turystycznie położonym mieście, tuż nad samym morzem. 

Teatr Muzyczny w ciągu 64 lat istnienia przygotował ponad 340 premier: musicali, operetek, spektakli muzycznych, baletowych, kabaretowych, bajek, koncertów i spektakli kameralnych. W historii polskiego teatru zapisał się między innymi, dzięki takim tytułom jak: JESUS CHRIST SUPERSTAR, SKRZYPEK NA DACHU, LES MISERABLES, EVITA, HAIR, CHICAGO, LALKA, SHREK, CHŁOPI, NOTRE DAME DE PARIS, czy WIEDŹMIN stając się tym samym kulturalną wizytówką Pomorza rozpoznawalną w całym kraju.  

Trzy sceny pomieszczą łącznie ponad 1500 osób. Tym samym Teatr Muzyczny w Gdyni stał się największym teatrem muzycznym w kraju. Dzięki rozbudowie przestrzeń teatralna zyskała na atrakcyjności i są w niej realizowane najróżniejsze inicjatywy - wystawy, koncerty, gale i spektakle teatralne wykorzystujące najnowocześniejsze wyposażenie akustyczne, oświetleniowe i audiowizualne. 

Regulamin i warunki

Pakiet Biblioteczny uprawnia do:
- 5% zniżki na bilet zakupiony w kasie na spektakl repertuarowy. Zniżka dotyczy miejsc na II Balkonie Dużej Sceny.

Zniżka nie łączy się z ulgami wynikającymi ze stałej oferty. Zniżka nie obejmuje biletów na Koncert Sylwestrowy, sprzedaży online oraz biletów grupowych

Aby skorzystać z rabatu:
1. Poinformuj obsługę o posiadaniu Gdańskiej Karty Mieszkańca z Pakietem Bibliotecznym i udostępnij ją obsłudze przed zakupem usługi.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana za pomocą urządzenia mobilnego.
3. Po pozytywnej weryfikacji Karty, otrzymasz rabat na wybraną usługę.