GKŻ Wybrzeże

ul. Zawodników 1, Gdańsk
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.
  • Parking dla gości

Nawiguj z Google

Nawiguj z jakdojade.pl


GKŻ Wybrzeże


Opis

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej GKŻ Wybrzeże powstało w 2006 roku. Podstawowym celem Stowarzyszenia jest rozwój kultury fizycznej i sportu wyczynowego - zwłaszcza sportu żużlowego w celu stworzenia na terenie Gdańska silnego zespołu żużlowego.

Misją Klubu jest rozwijanie i promowanie sportu żużlowego w regionie poprzez dążenie do jak najwyższego poziomu sportowego. Klub skupia się na budowaniu odpowiednich warunków do prawidłowego, długofalowego i nowoczesnego szkolenia żużlowej młodzieży z zachowaniem zasad fairplay oraz wychowania w duchu sportowej rywalizacji.

W sezonie 2015 zespół startujący obecnie pod nazwą Zdunek Wybrzeże Gdańsk wywalczył awans do eWinner 1. Ligi Żużlowej (drugi z trzech poziomów rozgrywek w Polsce). Planem długofalowym jest awans do PGE Ekstraligi.

Regulamin i warunki

Karta uprawnia do: 
zakupu biletu normalnego w cenie biletu ulgowego (25zł) na mecz drużyny Zdunek Wybrzeże Gdańsk 

(z rabatu możesz skorzystać dwa razy w trakcie sezonu 2022 na dowolny mecz odbywający się w Gdańsku, zakupu dokonasz w kasie w dniu meczu) 

Aby skorzystać z rabatu:
1. Poinformuj obsługę o  posiadaniu Karty Mieszkańca i udostępnij ją obsłudze przed zakupem usługi.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana za pomocą urządzenia mobilnego.
3. Po pozytywnej weryfikacji Karty, otrzymasz rabat na wybraną usługę.Wydarzenia

Zawodników 1

Mecz Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Abramczyk Polonia Bydgoszcz

17 lipca o godz. 14:00 zapraszamy na mecz 13. kolejki eWinner 1. Ligi Żużlowej: Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Abramczyk Polonia Bydgoszcz. Gdańska drużyna liczy na doping swoich kibiców. 

17Lipca 2022