Alloa Studio Kosmetyki Naturalnej

Eurydyki 9/5, Gdańsk
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Nawiguj z Google

Nawiguj z jakdojade.pl


Alloa Studio Kosmetyki Naturalnej


Opis

Alloa Studio Kosmetyki Naturalnej stanowi miejsce magiczne, w którym najważniejsza jest dbałość o urodę, równowagę i harmonię. Proponujemy unikalną możliwość relaksu, wyciszenia, odprężenia. Wyróżnia nas indywidualne podejście do Klienta, co daje pewność, że zabiegi będą dopasowane do Państwa potrzeb i oczekiwań. Ponadto oferujemy wyjątkową pielęgnację łączącą naturę z najnowszymi osiągnięciami kosmetologii. W czym się specjalizujemy? Paleta zabiegów, obejmuje między innymi pielęgnację twarzy z masażami, zabiegi z kwasami, urządzeniami (np. laser, fale radiowe RF), oczyszczenie manualne, zamykanie naczynek, usuwanie włókniaków. Na ciało polecamy masaże terapeutyczne, drenaż limfatyczny, refleksoterapię, masaże antycellulitowe, wyszczuplające, relaksujące, itp. Polecamy również depilację pastą cukrową!!!

Regulamin i warunki

Karta uprawnia do rabatu:
- 10% na masaż KOBIDO,
- 10% na pełny zabieg z kwasem migdałowym i pha (w tym masaż odmładzający twarzy, szyi i dekoltu oraz dłoni lub głowy),
- 10% na oczyszczanie manualne twarzy.
Usługi są realizowane w ramach wolnych terminów w gabinecie. Terminy wizyt należy ustalić wcześniej telefonicznie.

Opis zabiegów:

Masaż KOBIDO – japoński masaż twarzy, „lifting bez skalpela”. To jeden z najstarszych masaży na świecie „Japońska droga do piękna”, działa na podwięziach, głębokich warstwach skóry oraz mięśni. KOBIDO to zestaw złożonych technik manualnych, które stymulują zarówno mięśnie jak i skórę. Masaż Kobido ma jeszcze jedno bardzo ważne działanie – obejmuje miejsca przebiegu nerwu błędnego, odpowiedzialnego za nasze emocje, co ma pozytywne znaczenie w przebiegu terapii. Masaż jest tak opracowany, że jego dobroczynne efekty odczuwa cały organizm na poziomie fizycznym oraz psychicznym. Działanie masażu Kobido jest nie do przecenienia! Masaż obejmuje twarz, szyję dekolt, czas trwania ok. 1 godz.

- Kwas migdałowy: pozyskiwany jest z gorzkich migdałów, ma właściwości przeciwbakteryjne oraz depigmentacyjne. Kwas nie powoduje szczypania ani zaczerwienienia skóry. Nie uwrażliwia skóry na działanie słońca, jest to kwas całoroczny. Główne właściwości to: nawilżanie, wzmacnianie naczyń krwionośnych, odmładzanie i napięcie skóry. Dodatkowo działa silnie przeciwtrądzikowo oraz rozjaśniająco. Zapobiega fotostarzeniu, powoduje, że skóra staje się bardziej odporna i mniej wrażliwa na promienie UV. W zabiegu zastosowane są również Polihydroksykwasy (PHA – glukonolakton, kwas laktobionowy), które stanowią nową generację hydroksykwasów. Mają silne właściwości nawilżające. Zwalczają wolne rodniki, hamują degradację włókien kolagenu i elastyny, stymulując ich produkcję. Redukują podrażnienia, stany zapalne, przebarwienia oraz wzmacniają naczynia krwionośne.

- Zabieg Oczyszczania twarzy: zabieg wykonywany tradycyjną metodą manualną, uwalnia skórę z zaskórników, prosaków itp., pozwalając na jej dotlenienie i oddychanie, a co za tym idzie - redukcję trądziku, zmniejszenie porów oraz zdrowy wygląd.

Aby skorzystać z rabatu w Alloa Studio Kosmetyki Naturalnej:
1. Poinformuj obsługę o  posiadaniu Karty i udostępnij obsłudze Kartę Mieszkańca przed zakupem usługi.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana za pomocą urządzenia mobilnego.
3. Po pozytywnej weryfikacji Karty otrzymasz rabat na wybraną usługę.