Mecz Zdunek Wybrzeże Gdańsk - PSŻ Poznań

W sobotę 3 czerwca o godz. 16:30 żużlowcy Zdunek Wybrzeża Gdańsk podejmą ebebe PSŻ Poznań w ramach 8. kolejki 1. Ligi Żużlowej. Walczymy o kolejne punkty, przyjdź i wesprzyj nas swoim dopingiem!

Ceny biletów na sektory zielony, niebieski i żółty (gości):
Normalny 40 zł, Ulgowy 30 zł

Ceny biletów na trybunę krytą (czerwoną):
Normalny 50 zł, Ulgowy 40 zł

Bilet na sektory VIP (w cenie jeden posiłek i jeden napój - alkoholowy lub bezalkoholowy - w ramach cateringu stadionowego na trybunie czerwonej i zielonej, program, parking, wejście do parku maszyn po zwolnieniu motocykli przez sędziego, ok. 20 minut po ostatnim wyścigu):
100 zł.

Internetowa sprzedaż wejściówek ruszy w najbliższych dniach na stronie

UWAGA: Miejsca na sektorach zielonym, niebieskim i żółtym nie są numerowane.
 
  • Ulga obowiązuje: osoby urodzone w 2005 roku i młodsze na podstawie okazania dokumentu lub legitymacji, osoby powyżej 65. roku życia.
  • Uczniowie szkół podstawowych oraz osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności (I grupa) wejdą na zawody na podstawie programu zawodów w cenie 15 zł.
  • Dzieci do lat 7 wejdą na zawody bezpłatnie.
  • Podopieczni Domów Dziecka wraz z opiekunem grupy wejdą na zawody bezpłatnie po uprzednim zgłoszeniu na klub@wybrzezegdansk.pl lub pod numerem telefonu 519 185 422.
Ważne!
Raz w sezonie posiadacz Gdańskiej Karty Mieszkańca może odebrać darmowy bilet na mecz Zdunek Wybrzeża w Gdańsku. Każdorazowo do odbioru darmowej wejściówki będzie uprawnionych 100 pierwszych osób, które zgłoszą się po nie z Kartą Mieszkańca w Biurze Klubu przy ul. Zawodników 1 w tygodniu poprzedzającym mecz.

W przypadku meczu z ebebe PSŻ Poznań bilety można odbierać w dniach 29 maja - 2 czerwca. Bilety można zamawiać także przez internet wysyłając maila na adres klub@wybrzezegdansk.pl . W tytule maila należy wpisać "bilety karta mieszkańca Poznań", a w treści podać imię i nazwisko oraz numer karty. W mailu zwrotnym odeślemy bilety w formacie .pdf. Wydruk biletów nie jest konieczny, wystarczy okazać je na telefonie.

Bilety na sektor żółty (gości) będzie można kupić w dniu meczu w oznaczonej kasie, po podaniu danych osobowych. Grupę zorganizowaną wraz z listą uczestników wyjazdu (imię i nazwisko plus PESEL) należy zgłosić do 2 czerwca, do godz. 12 na adres klub@wybrzezegdansk.pl

Niestrzeżony parking od ul. Zawodników (PARKING 2), na terenie po hali GKS Wybrzeże, jest bezpłatny dla posiadaczy karnetów. Dla posiadaczy biletów na mecz jest płatny 10 zł. W przypadku zgłoszenia zorganizowanej grupy kibiców gości, będzie miała ona wydzielony parking, pozostali parkują razem z kibicami gospodarzy.