• Home
  • Jak zostać partnerem

Jak zostać partnerem

Zostań Partnerem Gdańskiej Karty Mieszkańca!

Z Kartą Mieszkańca współpracuje już bardzo wiele firm, ale chcemy, by było ich jeszcze więcej!

Chcesz podjąć współpracę w projekcie? Sprawdź, jak to zrobić:
 
1. Zależy nam na atrakcyjnym rabacie, który będzie rzeczywiście odczuwalny dla użytkowników Karty Mieszkańca, czyli przynajmniej 15% na minimum jedną usługę. Rabat może dotyczyć całej lub części oferty, może być również uwarunkowany sezonowo, mogą Państwo już w trakcie trwania współpracy wprowadzać dodatkowe promocje.
 
2. Karta Mieszkańca nie działa na okaziciela! W celu kontroli kart konieczne jest korzystanie z aplikacji na telefonach z systemem android lub w przeglądarce (komputer z dostępem do Internetu). Decyzję dotyczącą przedłużenia współpracy podejmujemy w oparciu o statystyki użycia karty w obiekcie partnera.
 
3. Prezentacja partnera: potrzebujemy informacji o ofercie firmy i kilku zdjęć, które posłużą do celów promocyjnych. Opis powinien zawierać maksymalnie 600 znaków ze spacjami, a zdjęcia minimum 1600x1200 pikseli. Wypełnij formularz już teraz... link
 
4. Oferta działań promocyjnych na rzecz partnera jest uzależniona od wysokości oferowanego rabatu. Wśród działań promocyjnych zapewniamy:
Pobierz ofertę korzyści dla partnerów GKM
 
5. Zależy nam na jakości. Podejmując decyzję o dołączeniu partnera do Karty kierujemy się opiniami mieszkańców Gdańska. Analizujemy opinie na temat oferowanych usług oraz potrzeby mieszkańców wynikające z prowadzonych przez nas badań. Gwarantujemy sobie prawo do odmowy nawiązania współpracy, jeżeli oferta wykracza poza przyjęty przez nas kierunek rozwoju. 
 
6. Napisz do nas na adres: katarzyna.szafraniec@jestemzgdanska.pl
Wyślemy Ci draft umowy.