Pakiety Gdańskiej Karty Mieszkańca

Zobacz, jakie pakiety możesz dodać do swojej Karty Mieszkańca. Korzystaj z bogatej oferty kulturalnej, muzealnej i sportowej, a także z możliwości doładowywania Karty biletami na komunikację miejską.


Bożonarodzeniowy konkurs punktowy

Skanuj kody QR, zdobywaj punkty i zamieniaj je na nagrody!


Więcej

Pakiet Mieszkańca 2021

Pakiet uprawnia do jednego bezpłatnego wejścia do każdego z miejsc z listy TOP oraz do atrakcyjnych rabatów.


Więcej

Bezpłatne Przejazdy

Osoby uprawnione do korzystania z bezpłatnych przejazdów pojazdami ZTM mogą dodać do swojej Karty Mieszkańca dokument uprawniający je do tej ulgi i swoje zdjęcie.


Więcej

Jeden bilet na autobusy, tramwaje i kolej

Połącz funkcjonalność Karty Mieszkańca i Karty Miejskiej i podróżuj wygodniej komunikacją miejską, w tym bezpłatnie koleją w granicach administracyjnych Miasta Gdańska.


Więcej

Pakiet Dostępności

Jesteś osobą z niepełnosprawnością? Korzystaj z gdańskich obiektów i instytucji kultury tylko z Kartą Mieszkańca - bez legitymacji lub orzeczenia! A po wizytach podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami.


Więcej

Pakiet Gdańskiego Lwa

Pakiet Gdańskiego Lwa jest imienną, roczną kartą wstępu do naszego ZOO, stworzoną specjalnie dla mieszkańców Gdańska! Umożliwia nieograniczony wstęp do ogrod...


Więcej

Punkty Bursztynowe

Za każde skorzystanie z Karty Mieszkańca otrzymujesz punkty bursztynowe. Punkty naliczają się automatycznie przy każdorazowym skorzystaniu z bezpłatnego wejś...


Więcej

Projekty partnerskie

Posiadając Kartę Mieszkańca możesz wziąć udział w projektach prowadzonych przez naszych partnerów. Poniżej znajdziesz aktualne projekty, z których możesz skorzystać.


Trzeci wiek w zdrowiu

Trzeci wiek w zdrowiu Pakiet Trzeci Wiek w Zdrowiu Program promocji zdrowego stylu życia dla osób będących na emeryturze. Udział w programie pozwoli jego...


Więcej