Pakiety Gdańskiej Karty Mieszkańca

Zobacz, jakie pakiety możesz dodać do swojej Karty Mieszkańca. Korzystaj z bogatej oferty kulturalnej, muzealnej i sportowej, a także z możliwości doładowywania Karty biletami na komunikację miejską.


Pakiet Mieszkańca 2023

Pakiet uprawnia do jednego bezpłatnego wejścia do blisko 30 najważniejszych gdańskich atrakcji oraz do nielimitowanych atrakcyjnych rabatów.


Więcej

Bożonarodzeniowy konkurs punktowy 2022

Skanuj kody QR, zdobywaj punkty i zamieniaj je na nagrody!


Więcej

Pakiet Mieszkańca 2022

Pakiet uprawnia do jednego bezpłatnego wejścia do każdego z miejsc z listy TOP oraz do atrakcyjnych rabatów.


Więcej

Smaki Gdańska

Zostań kulinarnym Odkrywcą Gdańskich przysmaków i udaj się w jednoosobową podróż pełną niezapomnianych przygód i smakowych doznań!


Więcej

Pakiet Gdańskiej Dużej Rodziny

Należysz do rodziny wielodzietnej? Możesz używać tylko Karty Mieszkańca lub aplikacji na telefon, aby korzystać z dostępnych w Karcie Dużej Gdańskiej Rodziny bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską i ofert rabatowych.


Więcej

Pakiet Gdańskiego Wolontariusza

Jesteś wolontariuszem? A może dopiero rozpoczynasz swoją wolontariacką przygodę? Bądź częścią teamu gdańskich wolontariuszy. Działaj, zbieraj punkty zaangażowania i wymieniaj je na cenne nagrody!


Więcej

Bezpłatne Przejazdy

Osoby uprawnione do korzystania z bezpłatnych przejazdów pojazdami ZTM mogą dodać do swojej Karty Mieszkańca dokument uprawniający je do tej ulgi i swoje zdjęcie.


Więcej

Jeden bilet na autobusy, tramwaje i kolej

Połącz funkcjonalność Karty Mieszkańca i Karty Miejskiej i podróżuj wygodniej komunikacją miejską, w tym bezpłatnie koleją w granicach administracyjnych Miasta Gdańska.


Więcej

Pakiet Dostępności

Jesteś osobą z niepełnosprawnością? Korzystaj z gdańskich obiektów i instytucji kultury tylko z Kartą Mieszkańca - bez legitymacji lub orzeczenia! A po wizytach podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami.


Więcej

Pakiet Gdańskiego Lwa

Pakiet Gdańskiego Lwa jest imienną, roczną kartą wstępu do naszego ZOO, stworzoną specjalnie dla mieszkańców Gdańska! Umożliwia nieograniczony wstęp do ogrod...


Więcej

Projekty partnerskie

Posiadając Kartę Mieszkańca możesz wziąć udział w projektach prowadzonych przez naszych partnerów. Poniżej znajdziesz aktualne projekty, z których możesz skorzystać.


Trzeci wiek w zdrowiu

Trzeci wiek w zdrowiu Pakiet Trzeci Wiek w Zdrowiu Program promocji zdrowego stylu życia dla osób będących na emeryturze. Udział w programie pozwoli jego...


Więcej