Wieczory z muzyką na żywo w Restauracji Magiel

W każdy piątek oraz sobotę od godziny 19:00 w Restauracji Magiel możecie cieszyć uszy wspaniałą muzyką graną na żywo przez California Duet (soboty) oraz wielu innych znanych artystów z Trójmiasta (piątek).


Podczas tych wieczorów prezentowany jest szereg stylów muzycznych od Top 40, Acoustic, Electronic lounge, Blues & Jazz, itp. Jednym zdaniem - 100% jakości i dźwięku na żywo!

Muzyka na żywo odbywa się w godzinach 19:00-22:00, wstęp jest bezpłatny. Warto wcześniej zarezerwować stolik.

O artystach:
 
  • California Duet, czyli Alexander i Anastasia, akustyczny duet dwóch profesjonalnych muzyków z Białorusi, z ponad 10-letnim doświadczeniem. Występowali w zespołach i solo, na wszelkiego rodzaju międzynarodowych scenach w Rosji, Niemczech, Dubaju, Korei Południowej, Indonezji, w tym 5-gwiazdkowych hotelach. Anastasia studiowała w Grodzieńskiej Państwowej Wyższej Szkole Muzycznej. Laureatka Grand Prix telewizyjnego projektu wokalnego Znaj Nashich (Białoruś, Grodno). Uczestnicz-ka projektu telewizyjnego DSDS Deutschland Sucht den Superstar w Niemczech. Aleksander jest byłym członkiem popularnej białoruskiej grupy Bez Bileta, DOMINO. Frontman i założyciel grupy WOLKI. Absolwent Białoruskiego Państwowego Uniwersytetu Kultury i Sztuki.
 
  • Wiktoria Gorczyca - wszechstronna wokalistka o ciemnej barwie, silnym głosie i naturalnym feelingu jazzowym. Swoją przygodę muzyczną rozpoczęła już w dzieciństwie. Inspiruje się zgodna z jej naturą wolnością w muzyce jazz. W 2017 roku ukończyła kurs wokalistyki oraz prowadzenia zespołów jazzowych w konwersatorium w Maastricht, Holandii. Przez następne lata brała udział w licznych projektach i warsztatach muzycznych. Obecnie występuje w różnych lokalach w Trójmieście w towarzystwie gitary, śpiewając rozmaite utwory, nadając im swój indywidualny styl. Podróże są ważną częścią jej życia dlatego śpiewa w paru językach. Nie poprzestaje na tym jednak - pisze własny materiał, który już niebawem zaprezentuje światu, a i który zabrzmi na naszej scenie.