Brzeźnianie, zróbmy razem teatr!

Znałeś lodziarza z plaży, pana Zenka, który wykrzykiwał wierszyki zachęcające plażowiczów do zakupów? Pamiętasz listonosza, który uratował życie pani Geni? A może w parku przy Domu Zdrojowym po raz pierwszy pocałowałeś swoją przyszłą żonę? Hevelianum szuka opowieści, które będą zapisem historii Domu Zdrojowego, dzielnicy i jej mieszkańców. 

Szukamy opowieści rodem z Brzeźna i kompletujemy zespół teatralny! - nieważne, ile masz lat ani czy dysponujesz doświadczenie


Już latem przed Domem Zdrojowym wraz z profesjonalnymi aktorami zaprezentujemy spektakl „Opowieści z Brzeźna”. Na pierwsze spotkanie grupy teatralnej już 7 marca o godz. 17:00 zaprasza Hevelianum do Domu Zdrojowego.

Przystąpienie do grupy teatralnej ma wiele zalet - pozwoli nam ocalić historię Brzeźna, wyposaży w nowe umiejętności, pozwoli wspólnie dobrze spędzać czas i nawiązać nowe znajomości.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku, którzy chcą podzielić się opowieściami o Brzeźnie i jego mieszkańcach. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Grupa będzie się spotykała raz w tygodniu, zawsze w poniedziałek w godz. 17:00-19:00. Poprowadzi ją edukator dramy i działacz społeczny Jarosław Rebeliński. Pierwsze spotkanie już 7 marca, w sali Domu Zdrojowego z widokiem na morze.

Finałem spotkań warsztatowych będzie spektakl stworzony na podstawie pracy grupy. Będzie prezentowany przed Domem Zdrojowym w sezonie letnim 2022.

Kiedy: pierwsze spotkanie 7 marca 2022r., godz. 17:00-19:00

Gdzie: Dom Zdrojowy, ul. Zdrojowa 2

Zapisy: teatr@hevelianum.pl