Warsztaty tworzenia latawców

Dlaczego latawiec lata? Do czego potrzebny jest ogon? Jakich materiałów użyć do budowy latawca? Jaki kształt jest najlepszy? Odpowiedzi na wszystkie te pytania poznacie w trakcie naszych warsztatów! 
 

Profesjonalni instruktorzy z Fundacji Strefa Mocy zdradzą Wam tajniki konstruktorskiego fachu, a Wy wkroczycie na ścieżkę latawcowych zdobywców przestworzy! Na swych latających machinach pomknijcie wprost na sobieszewską plażę, gdzie podczas 7. Karnawału Latawców „Latajcie w waszej-naszej bajce” odbędzie się konkurs na najciekawszy, własnoręcznie wykonany latawiec nawiązujący do tematu festiwalu.

Nagrody główne w konkursie: I - 1000 zł, II - 700 zł, III - 400 zł. 

Prowadzenie:

Anna i Artur Milarscy. Pomysłodawcy, założyciele i członkowie Zarządu Fundacji Strefa Mocy. Od roku 2012, po przeprowadzce na Mierzeję Wiślaną, zajmują się działalnością społeczną. Są zaangażowani w rozwój trzeciego sektora w gminie Sztutowo, powiecie nowodworskim i województwie pomorskim.
 
  • Artur Milarski - członek poprzedniej kadencji Pomorskiej Rady NGO, specjalista w dziedzinie ekonomii społecznej i ekonomizacji organizacji pozarządowych, absolwent Szkoły Liderów Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności.
  • Anna Milarska - animatorka środowiska lokalnego, Dyrektorka Biura Stowarzyszenia Żuławy, trenerka.

Łączy ich pasja latawcowa. Razem tworzą zgrany zespół. Mają duże doświadczenie w pracy społecznej i głowy wciąż pełne pomysłów na rozwój fundacji i miejsca w którym mieszkają.

Zapisy:
na warsztaty 21 maja (zapisy do 19 maja) 
na warsztaty 28 maja (zapisy do 26 maja)

Wstęp: 50 zł od rodziny

Uwaga:
Liczba miejsc ograniczona - obowiązuje kolejność zgłoszeń
Materiały zapewnia organizator