Empatia i wielokulturowość - szkolenie

NOMUS - Nowe Muzeum Sztuki. Dział Muzeum Narodowego w Gdańsku zaprasza na kolejne szkolenie dla osób pracujących w edukacji. Dowiesz się, jak przekazywać wiedzę na temat migracji i wzmacniać postawy empatyczne.


Uczysz w szkole podstawowej lub ponadpodstawowej lub jesteś edukatorem/edukatorką w instytucji lub organizacji? Zależy Ci na budowaniu postawy otwartości i szacunku do drugiego człowieka i szukasz nowych metod oraz narzędzi edukacyjnych, które Ci pomogą w Twojej pracy? Zostań trenerem/trenerką naszego najważniejszego programu „Empatia i Wielokulturowość”.

Szkolenie przygotowuje do prowadzenia zajęć i warsztatów o tematyce antydyskryminacyjnej skierowanych do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Podczas szkolenia osoby uczestniczące poznają narzędzia i metody warsztatowe, które pomogą im podejmować w swojej pracy tematy związane z wielokulturowością, migracjami oraz przeciwdziałaniem islamofobii, a także kształtować wśród młodzieży postawy otwartości na drugiego człowieka.

Kiedy: 1 kwietnia 2023 r., godz. 10:00-18:00
Gdzie: NOMUS - Nowe Muzeum Sztuki. Dział Muzeum Narodowego w Gdańsku, ul. Stefana Jaracza 14

Prowadzenie: Katarzyna Domagała, Monika Zielińska - Salam Lab

Ważne informacje:
 
  • udział w warsztatach jest bezpłatny,
  • ilość miejsc jest ograniczona. Nie ma możliwości wzięcia udziału tylko w części szkolenia. Jeśli wiesz, że nie jesteś w stanie być z nami od 10 do 18, zostaw miejsce dla tych, którzy w tym terminie są w pełni dyspozycyjni. Szkolenia realizujemy w różnych miastach Polski do grudnia 2023 r., na naszej stronie internetowej publikujemy informacje o kolejnych szkoleniach,
  • na spotkanie można zarejestrować się do 31 marca 2023 r.,
  • w razie pytań prosimy o kontakt: edukacja@salamlab.pl.
Obowiązują zapisy!