4. edycja Olivia Stars

Olivia Stars, wydarzenie absolutnie wyjątkowe pod każdym względem, powraca. Połączenie niezwykłego koncertu, bliskich rozmów z gwiazdą wieczoru, mistrzowskiej kuchni oraz jedynej w swoim rodzaju, magicznej atmosfery i widoku z najwyższych pięter na rozświetlone nocą Trójmiasto dostarczy nam niesamowitych emocji już po raz czwarty.


W sobotę 11 lutego, tuż przed Walentynkami, odbędzie się 4. odsłona Olivia Stars, czyli cyklu wydarzeń, które podbiły serca gości. Dotychczas na 34. piętrze najwyższego budynku północnej Polski wystąpiły największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej: Krzysztof Zalewski, Daria Zawiałow, a także Patrycja oraz Grzegorz Markowscy. Tym razem w muzyczną podróż zabierze nas MROZU - jeden z najbardziej znanych polskich artystów, zdobywca wielu muzycznych nagród, twórca takich hitów jak „Nic do stracenia” czy „Jak nie my to kto”, znanych i kochanych przez miliony Polaków.

Muzyk oczaruje całą widownię, wykonując repertuar bogaty w najpopularniejsze utwory w oryginalnych, niespotykanych dotąd aranżacjach - podobnie jak w przypadku wszystkich edycji cyklu, artyście towarzyszyć będzie Orkiestra Kameralna Progress pod dyrekcją niesamowitego Irka Wojtczaka. Koncert na najwyższym piętrze Olivia Star przeplatany będzie bliską rozmową z gwiazdą wieczoru, przeprowadzoną przez prowadzącą wieczór Gabi Drzewiecką - najpopularniejszą polską dziennikarkę muzyczną. 4 edycja Olivia Stars będzie jednak jeszcze bardziej wyjątkowa niż wszystkie poprzednie...

Tym razem o kolację odbywającą się przed doznaniami muzycznymi zadba nie tylko zespół restauracji ARCO by Paco Pérez i 33. Treinta y Tres, ale także jeden z najwybitniejszych Szefów Kuchni w Polsce - Wojciech Modest Amaro! Zdobywca pierwszej w Polsce Gwiazdki Michelin sprawi, że kolejna odsłona Olivia Stars zachwyci każdego z gości sztuką kulinarną na absolutnie najwyższym poziomie.

Wieczór zakończymy trwającym do późna afterparty wraz z open barem.

Bilety są dostępne TUTAJ i obejmują wszelkie atrakcje tego wieczoru: kolację, koncert, a także after party z open barami.