Gry Parkowe na Orientację - Niedźwiednik

Jak nie zgubić się w lesie? Gdzie w bezpieczny sposób sprawdzić swoje umiejętności czytania mapy? W jaki sposób precyzyjnie nawigować w lesie, parku i w miejskiej dżungli?Jak dobrze się bawić w poszukiwanie „skarbów” z rodziną i znajomymi? Jak aktywnie, zdrowo i przyjemnie spędzić niedzielne przedpołudnie?

Przekonasz się 21 listopada na gdańskim Niedźwiedniku biorąc udział w Grach Parkowych na Orientację organizowanych przez Stowarzyszenie Almanak.


Gry Parkowe w formie marszu lub biegu na orientację to imprezy rekreacyjno - sportowe w poszczególnych dzielnicach trójmiasta, które mają na celu propagowanie aktywnego spędzania czasu, poznawanie ciekawych miejsc (głównie parków i terenów leśnych), wspólną zabawę na świeżym powietrzu oraz promowanie zawodów z mapą.

Dla każdego coś miłego

Dla uczestników przygotowane zostały kolorowe mapy, cztery ciekawe trasy do wyboru o różnym stopniu trudności i ciepła herbata. Na mecie każdy otrzyma pamiątkowy medal, 1 pkt. do Odznaki Imprez na Orientację i weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

Rodzaje tras:
 
RODZINNA - 2-3 km
ŁAZIK - 3-4 km
TUŁACZ - 3-5 km
BIEGACZ - 3-6 km

Program imprezy:

9:30-13:30 praca biura zawodów. Można przyjść o dowolnej godzinie w podanym przedziale czasu,
10:00-13:30 start poszczególnych drużyn w zarezerwowanych przedziałach czasowych (prosimy przestrzegać przydzielonych minut!),
14:00 godzina zamknięcia mety,
14:00-15:00 planowane zbieranie punktów.

Więcej informacji, zgłoszenia i opłaty tutaj