Komedia Odlotowa czyli Lumbago - Spektakl Teatru Capitol

  • Home
  • Wydarzenia
  • Komedia Odlotowa czyli Lumbago - Spektakl Teatru Capitol
Teatr Capitol zaprasza na przezabawny spektakl "Komedia Odlotowa czyli Lumbago" z fantastyczną obsadą i ogromną dawką dobrego humoru.

Zafascynował Was ktoś tak bardzo, że gotowi byliście złamać małżeńską przysięgę? Pójść za szaleństwem jak w dym, bez względu na konsekwencje? Jeśli tak, to zapnijcie pasy, bo zapowiada się jazda bez trzymanki. 

Jeśli tak, to zapnijcie pasy, bo zapowiada się jazda bez trzymanki! Sally i Peter spotykają się, oczywiście w tajemnicy, na ekscytującą, upojną noc. Mąż Sally - pilot samolotów pasażerskich, właśnie wyleciał, więc kochankowie lądują w ich małżeńskim łożu. Sytuacja się jednak komplikuje. Petera niespodziewanie łapie paraliżujący ból w kręgosłupie - lumbago. Amant postanawia rozgrzać plecy w gorącej kąpieli, ale los lubi płatać figle. Zamiast cudownego ozdrowienia klinuje się w wannie!

To dopiero początek kłopotów pary, bo lawina niefortunnych zdarzeń dopiero się zaczyna.
Niespodziewanie w apartamencie pojawiają się wciąż nowi ludzie: niewidomy stroiciel pianin, doktor bez licencji, przystojny mąż Sally, tajemnicza Annabelle oraz stanowcza Jocelyn. Co ich wszystkich łączy? Niedomówienia! W matni kłamstewek, w którą wpadli, każdy jest kimś innym i nieświadomie odgrywa przypisaną rolę. Co z tego wyniknie? Czy można jeszcze bardziej skomplikować sobie życie? Kto będzie w stanie uporządkować ten galimatias? Przekonajcie się na własne oczy w Teatrze Capitol - BĘDZIE ODLOT!

Autor: John Graham
Reżyseria: Olaf Lubaszenko
Przekład: Elżbieta Woźniak
Scenografia: Joanna Pielat
Kostiumy: Tomasz Jacyków
Opracowanie muzyczne: Agnieszka Putkiewicz 
Asystent reżysera: Katarzyna Ośko

Bilety do nabycia na stronie 

Dla użytkowników Gdańskiej Karty Mieszkańca 15 % rabatu na zakup biletów.

Konieczna jest wcześniejsza telefoniczna bądź mailowa rezerwacja miejsc: anna.stani@teatrcapitol.pl , tel. 733 777 840, przez stronę teatru Capitol z dedykowanym kodem -15% „JESTEMZGDANSKA”

Aby skorzystać ze zniżki:
1. Wejdź na stronę Teatru Capitol wybierz zakładkę WYJAZDY i wybierz miasto GDAŃSK oraz spektakl, na który chcieliby Państwo zakupić bilety.
2. Następnie należy kliknąć w ikonę KUP BILET
3. Na podglądzie sali należy wybrać interesujące miejsca oraz uzupełnić dane osobowe.
4. W pozycji nr 3 „ZAPŁAĆ” pojawi się pole z kwotą za bilety, pod którym można wpisać i dodać kod rabatowy „JESTEMZGDANSKA”.
5. Po wpisaniu i zatwierdzeniu dedykowanego kodu „JESTEMZGDANSKA” cena biletów zostanie obniżona.
6. Po naliczeniu rabatu należy kliknąć przycisk „następnie opłacić zamówienie I CIESZYĆ SIĘ TAŃSZYMI BILETAM