• Home
  • Oferta pracy
  • RADPOL S.A.

OFERTA PRACY: SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI

Oferta z CBOP
Numer: StPr/24/0504
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie
Miejsce: BATOREGO 14, 77-300 Człuchów, powiat: człuchowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: - Organizacja sprawnego funkcjonowania sekretariatu, - Prowadzenie rejestru dokumentów przychodzących i wychodzących oraz rozdzielanie korespondencji zgodnie z dyspozycjami przełożonego, - Dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów w Spółce: zarządzanie korespondencją (poczta, kurierzy), recepcją biura, skrzynkami e-mailowymi, kalendarzami, - Prowadzenie rejestrów umów, pełnomocnictw i porozumień, - Organizacja i obsługa wizyt gości w Siedzibie Spółki, - Nadzór nad rezerwacją sal konferencyjnych, - Wsparcie Zarządu i pracowników Spółki w organizacji podróży służbowych - Dekretacja faktur dotyczących kosztów sekretariatu w systemie IFS, - Przygotowywanie comiesięcznych raportów zleconych przez Przełożonego, - Koordynacja obiegu dokumentacji międzywydziałowej -
Opis: praca stała
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia pracy: 01.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Rodzaj wynagrodzenia: Wynagrodzenie brutto
Praca stała: TAK
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Języki: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany, angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Języki szczegóły: RPd008|nie znajomość: RPs001|B1 (w piśmie), RPs001|B1 (w mowie) , RPd008|ang znajomość: RPs001|B1 (w piśmie), RPs001|B1 (w mowie)
Uprawnienia: komunikatywność, obsługa programu: Pakiet MC Office, samodzielność i sprawność w działaniu
Umiejętności szczegóły: komunikatywność , obsługa programu: Pakiet MC Office , samodzielność i sprawność w działaniu
Inne wymagania [Umiejętność 1] : bardzo dobra organizacja pracy
Pracodawca: RADPOL S.A.
NIP: 8430000202
REGON: 770807479
Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
Osoba do kontaktu: Marcelina Seydak-Kaczyńska
Adres pracodawcy: BATOREGO 14, 77-300 Człuchów, powiat: człuchowski, woj: pomorskie
Numer telefonu: 59 300 3014
Adres email: mseydak@radpol.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
Liczba wolnych miejsc: 1 (w tym dla osób niepełnosprawnych: 0)
Data przyjęcia zgłoszenia: 21.06.2024
Data udostępnienia oferty: 21.06.2024
Data ważności oferty: 10.07.2024