• Home
  • Oferta pracy
  • MIĘDZYNARODOWE TARGI GDAŃSKIE SPÓŁKA AKCYJNA

OFERTA PRACY: SPECJALISTA DS. KADROWO-KSIĘGOWYCH

Oferta z CBOP
Numer: StPr/23/2176
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Miejsce: Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Bieżąca obsługa kadrowa w tym prowadzenie akt osobowych, przygotowywanie umów o pracę, ewidencja urlopów. Prowadzenie spraw związanych z procedurą zatrudniania i rozwiązania stosunku pracy pracowników. Organizacja i nadzór nad przeprowadzaniem wstępnych, okresowych oraz kontrolnych badań lekarskich zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa powszechnie obowiązującego. Kontrola realizacji harmonogramu czasu pracy pracowników w przyjętym okresie rozliczeniowym, kontrola wykorzystywania urlopów wypoczynkowych. Pozyskiwanie dofinansowań, obsługa umów z przedsiębiorcami, bieżące prace księgowe. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 8-16.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin w tygodniu: 40
Liczba godzin w miesiącu: 160
Data rozpoczęcia pracy: 20.03.2023
Wynagrodzenie brutto: od 4 600 do 5 000 PLN pracodawca oferuje: pakiet medyczny, kartę żywieniową, program premiowy, możliwa praca również w ramach umowy na zastępstwo.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Rodzaj wynagrodzenia: Wynagrodzenie brutto
Wykształcenie: średnie zawodowe
Staż pracy ogółem lata: 3
Inne wymagania znajomość zasad rachunkowości, obsługi komputera, pakietu MS Office, programu Symfonia. Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Pracodawca: MIĘDZYNARODOWE TARGI GDAŃSKIE SPÓŁKA AKCYJNA
NIP: 5840253705
REGON: 00136301200000
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Osoba do kontaktu: Doradca klienta
Adres pracodawcy: Lastadia 41, 80-880 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
Numer telefonu: 58 743 13 00
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Liczba wolnych miejsc: 1 (w tym dla osób niepełnosprawnych: 0)
Data przyjęcia zgłoszenia: 20.03.2023
Data udostępnienia oferty: 20.03.2023
Data ważności oferty: 20.04.2023