• Oferta pracy
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa "Kolejarz"

OFERTA PRACY: INSPEKTOR DS. EKSPLOATACJI

Oferta z CBOP
Numer: StPr/24/0899
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Miejsce: Braci Gierymskich 1, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: 1. Rozliczenia kosztów centralnego ogrzewania i podgrzania wody. 2. Wydawanie warunków technicznych dot. eksploatacji i modernizacji obiektów. 3. Przygotowywanie projektów umów z przedsiębiorstwami na dostawę mediów i konserwację. 4. Prowadzenie spraw terenowo- prawnych gruntów. 5. Prowadzenie spraw związanych z eksploatacją wodomierzy oraz rozliczeń kosztów wody. 6. Wystawianie faktur. 7. Przygotowywanie projektów regulaminów i uchwał związanych z zakresem obowiązków. Praca na czas określony możliwością przedłużenia, docelowo na czas nieokreślony: od 01.06.2024 r. do 30.09.2025 r. Godzina zakończenia pracy: 15:00
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Wynagrodzenie brutto: od 5 200 PLN
Wykształcenie: średnie zawodowe
Staż pracy ogółem lata: 3
Inne wymagania umiejętności analityczne, znajomość obsługi komputera, w tym arkusza kalkulacyjnego i edytora tekstów (EXEL, WORD); wykształcenie: średnie zawodowe lub wyższe (techniczne w zakresie instalacji sanitarnych); Umowa na czas określony z możliwością przedłużenia, docelowo na czas nieokreślony.
Pracodawca: Spółdzielnia Mieszkaniowa "Kolejarz"
NIP: 8390009408
REGON: 000485569
Osoba do kontaktu: Tomasz Pląska
Adres pracodawcy: Braci Gierymskich 1, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie
Numer telefonu: 883-396-817
Adres email: sekretariat@kolejarz.slupsk.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail