• Home
  • Oferta pracy
  • DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W WIELKICH WYRĘBACH

OFERTA PRACY: PIELĘGNIARKA

Oferta z CBOP
Numer: StPr/24/0713
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Miejsce: 83-230 Wielkie Wyręby 23, powiat: tczewski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: - Uczestniczenie w przyjęciu mieszkańca - Określenie bieżących potrzeb zdrowotnych mieszkańców - Przygotowanie dokumentacji medycznej - Zapewnienie opieki zdrowotnej także w niedziele i święta, podawanie leków, zmiana opatrunków, pomoc w codziennej toalecie i wiele innych Wynagrodzenie: zasadnicze 6000 zł plus: dodatek specjalny 1200 zł, plus premie uznaniowe i dodatek stażowy do 20% Osoby zainteresowane ofertą pracy są proszone o kontakt telefoniczny 58 561-90-95 lub CV wraz z listem motywacyjnych na adres e-mail: kadry@dpswyreby.pl
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin w tygodniu: 40
Liczba godzin w miesiącu: 160
Data rozpoczęcia pracy: 24.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Rodzaj wynagrodzenia: Wynagrodzenie brutto
Zawody: Pielęgniarka
Zawody szczegóły: {kodZawodu=RPd057|222101, stazWymagania=null, poziomKwalifikacjiZawodowej=null}
Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne
Uprawnienia: Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu
Pracodawca: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W WIELKICH WYRĘBACH
NIP: 5931090551
REGON: 191887940
Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
Osoba do kontaktu: Katarzyna Wicka
Adres pracodawcy: 83-230 Wielkie Wyręby 23, powiat: tczewski, woj: pomorskie
Numer telefonu: 58 561 90 95
Adres email: kadry@dpswyreby.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: .
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
Liczba wolnych miejsc: 1 (w tym dla osób niepełnosprawnych: 0)
Data przyjęcia zgłoszenia: 20.05.2024
Data udostępnienia oferty: 22.06.2024
Data ważności oferty: 22.07.2024