• Oferta pracy
  • kontakt przez PUP

OFERTA PRACY: REFERENT

Oferta z CBOP
Numer: StPr/24/3975
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Miejsce: Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: - Przyjmowanie wniosków łącznie z kompletowaniem niezbędnych załączników do wniosków dotyczących udzielania zezwoleń legalizujących pobyt w RP oraz wydawania zezwoleń na pracę dla cudzoziemców a także wydawanie wytworzonych w tych sprawach dokumentów. Udzielanie klientom informacji o sposobie załatwienia spraw. - Wykonywanie czynności wynikających z nawiązania, trwania i ustania stosunku pracy z pracownikami korpusu służby cywilnej oraz pracownikami niebędącymi członkami korpusu służby cywilnej. Prowadzenie akt osobowych pracowników. - Prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników. Archiwizacja dokumentacji wytworzonej przez Biuro - Biuro Kadr i Organizacji. Przyjmowanie korespondencji i wprowadzanie jej do systemu EZD oraz przygotowanie do rozdzielenia na poszczególne wydziały zgodnie z kompetencjami i wysyłanie korespondencji zwykłej i rejestrowanej oraz opracowywanie jej zestawień ilościowo-kwotowych. Archiwizacja dokumentacji. Obsługa osobista i telefoniczna klientów. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 7:45-15:45 i 10-18.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data zakończenia pracy: 07.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN do wynagrodzenia zasadniczego dodatek za wysługę lat.
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Inne wymagania obywatelstwo polskie.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: TAK