• PERSONNEL SERVICE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA PRACY: SPRZEDAWCA W SKLEPIE MIĘSNYM

Oferta z CBOP
Numer: StPr/24/3974
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Miejsce: 80-880 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Obsługa klienta na stoisku mięsnym. Dbanie o miejsce pracy. Praca od poniedziałku do soboty w godzinach 6-22. Lokalizacje: różne ulice w Gdańsku tj. Koziorożca, Balcerskiego, Sucha, Podwale, Żwirki i Wigury, Kartuska, Worcela, Chrobrego, Jagielońska, Platynowa, Noskowskiego, Jana Pawła, Piekarnicza, Nałkowskiej, Hynka, Opolska.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data zakończenia pracy: 15.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Wykształcenie: podstawowe
Inne wymagania książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, rzetelność, uczciwość, chęć nauki, zaangażowanie, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole, doświadczenie na podobnym stanowisku.
Pracodawca: PERSONNEL SERVICE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
NIP: 8992937517
REGON: 52317838000000
Adres pracodawcy: GWIAŹDZISTA 66/2B.06, 53-413 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie
Numer telefonu: 574 790 620
Adres email: anna.nahibowicz@personnelservice.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail