• Oferta pracy
  • 9BILA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA PRACY: BARMAN/BARMANKA

Oferta z CBOP
Numer: StPr/24/0715
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie
Miejsce: Klasztorna 2/c, 83-400 Kościerzyna, powiat: kościerski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: -
Opis: praca stała
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Praca stała: TAK
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Inne wymagania - mile widziane doświadczenie, - obsługa kasy fiskalnej, - dyspozycyjność
Pracodawca: 9BILA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
NIP: 5833506476
REGON: 52833972900000
Adres pracodawcy: Klasztorna 2/c, 83-400 Kościerzyna, powiat: kościerski, woj: pomorskie
Numer telefonu: 799 09 09 84
Adres email: 9BILA2024@WP.PL
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail