• Home
  • Oferta pracy
  • OKRĘGOWY URZĄD PROBIERCZY W WARSZAWIE

OFERTA PRACY: PRACOWNIK SRZĄTAJĄCY

Numer: StPr/22/4646
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Miejsce: Polanki 124 c, 80-308 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Codzienne: zamiatanie i mycie podłóg we wszystkich pomieszczeniach Urzędu. Wycieranie na mokro biurek i blatów kuchennych i laboratoryjnych. Wyrzucanie śmieci. Dbanie o czystość pomieszczeń i urządzeń sanitarnych. Raz w tygodniu: mycie drzwi, lamperii i parapetów. Odkurzanie gabinetu naczelnika. Przecieranie podstaw krzeseł obrotowych. Praca od poniedziałku do piątku, w przedziale godzin 7-15.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Wymiar etatu: 0,5
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin w tygodniu: 20
Liczba godzin w miesiącu: 80
Data rozpoczęcia pracy: 20.05.2022
Wynagrodzenie brutto: 2 000 - 2 100 PLN Pracodawca oferuje: 1) dodatek stażowy po nabyciu uprawnień (łączny staż pracy powyżej 5 lat) w wysokości od 5% do 20%, 2) miesięczna premia do 30% wynagrodzenia zasadniczego, 3) nagrody jubileuszowe po nabyciu uprawnień 4) dodatkowe wynagrodzenie roczne po nabyciu uprawnień 5) możliwość korzystania ze świadczeń Zakładowego Funduszu świadczeń Socjlanych 6) praca od poniedziałku do piątku, harmonogram pracy ustalany z pracodawcą.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Rodzaj wynagrodzenia: Wynagrodzenie brutto
Wykształcenie: podstawowe, brak
Inne wymagania umiejętność utrzymania czystości, dobra organizacja pracy własnej, sumienność, dokładność.
Pracodawca: OKRĘGOWY URZĄD PROBIERCZY W WARSZAWIE
NIP: 5251571949
REGON: 000332699
Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
Adres pracodawcy: Elektoralna 2, 00-139 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Numer telefonu: 58 345 49 52
Adres email: kadry.oup.warszawa@poczta.gum.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: `
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
Liczba wolnych miejsc: 1 (w tym dla osób niepełnosprawnych: 0)
Data przyjęcia zgłoszenia: 20.05.2022
Data udostępnienia oferty: 20.05.2022
Data ważności oferty: 20.06.2022