• Oferta pracy
  • kontakt przez PUP

STAZ UP: SPECJALISTA ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ - OBSZAR KSIĘGOWOŚCI

Oferta z CBOP
Numer: StPr/24/3140
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Miejsce: Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: STAŻ ZORGANIZOWANY PRZEZ GUP. Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego. Archiwizacja i porządkowanie dokumentacji księgowej. Współpraca z innymi pracownikami działu księgowości. Sprawdzanie faktur pod względem formalnym i rachunkowym. Kontrola prawidłowego opisu dokumentów księgowych. Wsparcie w prowadzeniu rejestru VAT w celu prawidłowego sporządzenia deklaracji VAT-7. Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów. Przygotowywanie korespondencji. Sporządzanie zestawień.
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Wynagrodzenie brutto: 1 790,3 PLN
Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto
Liczba miesięcy stażu PZD: 6
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: administracja, księgowość
Inne wymagania wykształcenie wyższe, kierunek administracja, księgowość, dokładność, praca z fakturami.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: TAK