• Home
  • Oferta pracy
  • COLOSEO Justyna Kotlewska

OFERTA PRACY: MAGAZYNIER/MONTAŻYSTA

Oferta z CBOP
Numer: StPr/24/0375
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
Miejsce: Jana Pawła II 35, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Montażysta sprzętu i urządzeń sportowych. dojazd do klienta.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia pracy: 16.04.2024
Data zakończenia pracy: 15.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Rodzaj wynagrodzenia: Wynagrodzenie brutto
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Staż pracy ogółem lata: 2
Inne wymagania konieczne: doświadczenie min. 2 lata na stanowisku pożądane: umiejętność układania kostki brukowej
Pracodawca: COLOSEO Justyna Kotlewska
NIP: 7121720139
REGON: 220401591
Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
Osoba do kontaktu: Robert Kotlewski
Adres pracodawcy: Jana Pawła II 35, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie
Numer telefonu: 665363632
Adres email: coloseo@coloseo.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, skierowanie do pracodawcy
Liczba wolnych miejsc: 1 (w tym dla osób niepełnosprawnych: 0)
Data przyjęcia zgłoszenia: 17.04.2024
Data udostępnienia oferty: 17.04.2024
Data ważności oferty: 15.05.2024