• Home
  • Oferta pracy
  • GMINNE PRZEDSZKOLE W ZBLEWIE

OFERTA PRACY: NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Oferta z CBOP
Numer: StPr/24/0171
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
Miejsce: Plac 700-lecia 5, 83-210 Zblewo, powiat: starogardzki, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Obowiązki nauczyciela wychowania przedszkolnego zgodnie z Kartą Nauczyciela.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 0
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin w tygodniu: 22
Data rozpoczęcia pracy: 04.03.2024
Data zakończenia pracy: 31.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 788 do 5 915 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Rodzaj wynagrodzenia: Wynagrodzenie brutto
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: edukacja wczesnoszkolna
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
Inne wymagania pożądane: wykształcenie wyższe magisterskie, kierunek edukacja wczesnoszkolna, staż w zawodzie nauczycielskim
Pracodawca: GMINNE PRZEDSZKOLE W ZBLEWIE
NIP: 5922138057
REGON: 190582612
Adres WWW: www.przedszkolezblewo.pl
Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
Osoba do kontaktu: Beata Cyrson
Adres pracodawcy: Plac 700-lecia 5, 83-210 Zblewo, powiat: starogardzki, woj: pomorskie
Numer telefonu: 585884354, 663742277
Adres email: przedszkolezblewo@wp.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie do pracodawcy, CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
Liczba wolnych miejsc: 1 (w tym dla osób niepełnosprawnych: 0)
Data przyjęcia zgłoszenia: 23.02.2024
Data udostępnienia oferty: 24.02.2024
Data ważności oferty: 29.02.2024