Teatr Wybrzeże

Duża Scena i kasy biletowe Teatru Wybrzeże znajdują się w budynku głównym, wejście od strony Targu Węglowego. Wejście na Scenę Malarnia znajduje się od strony ul. Św. Ducha 2 (przez portiernię).
Czerwona oznacza Twoją lokalizację.Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.
  • Dostosowany
  • Parking

Nawiguj z Google

Nawiguj z jakdojade.pl


Teatr Wybrzeże


Opis

Teatr Wybrzeże jest obecnie jednym z najbardziej znanych i cenionych miejsc na teatralnej mapie Polski. Ostatnie lata Teatru Wybrzeże to czas sukcesu artystycznego, frekwencyjnego i inwestycyjnego. Co roku gramy około pięciuset spektakli, wystawiamy blisko 10 premier, prezentujemy kilkadziesiąt tytułów. Rocznie odwiedza nas niemal 100 tysięcy widzów, a nasza frekwencja wynosi blisko sto procent! W minionych latach nasze spektakle i artyści byli nagradzani na najważniejszych festiwalach teatralnych. Ostatnich kilka lat było dla naszego Teatru rekordowe zarówno jeśli chodzi o ilość nagród, jak i wysokie noty krytyków teatralnych dla poszczególnych spektakli i całego repertuaru.

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

- udogodnienia dla osób z niepełnosprawnością ruchową i poruszających się na wózkach (Duża Scena i Scena Kameralna - wejście do budynku i I rząd widowni na poziomie terenu, możliwość demontażu krzeseł na potrzeby 4 osób na wózkach, toaleta na poziomie terenu; Stara Apteka - wejście do budynku i ostatni rząd widowni na poziomie terenu, możliwość wejścia 1 osoby na wózku, toaleta na poziomie terenu)
- pamiętaj o wcześniejszej rezerwacji miejsc w kasie biletowej

Regulamin i warunki

Karta uprawnia do rabatu:
- 35% na wtorkowe i środowe spektakle (nie dotyczy: premier, koprodukcji, spektakli specjalnych i gościnnych).

Aby skorzystać z rabatu w Teatrze Wybrzeże:
1. Poinformuj obsługę o  posiadaniu Karty i udostępnij obsłudze Kartę Mieszkańca przed zakupem usługi.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana za pomocą urządzenia.
3. Po pozytywnej weryfikacji Karty, otrzymasz rabat na wybraną usługę.Wydarzenia

Stara Apteka, ul. Teatralna 2

SZTUKA w 54. Dyskusyjnym Klubie Teatralnym

Zapraszamy na 54. Dyskusyjny Klub Teatralny poświęcony spektaklowi "SZTUKA" Yasminy Rezy w reżyserii Adama Orzechowskiego. Weźmie w nim udział reżyser i zespół aktorski. Spotk ...

27Października 2021