Fundacja Vademecum

Świętojańska 5-7, Gdynia
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Fundacja Vademecum


Nawiguj z Google

Nawiguj z jakdojade.pl

Opis

Fundacja Vademecum zajmuje się animacją życia kulturalnego oraz działalnością oświatową.

Promujemy twórczość artystyczną oraz rozwój aktywności kulturalnych. Inicjujemy żywe dyskusje o literaturze, kulturze i sztuce. Promocja czytelnictwa i sztuki użytkowej, wernisaże, animacja wydarzeń kulturalnych, aktywność oświatowa – tym zajmujemy się codziennie. Każdym działaniem chcemy promować postawę aktywnego uczestnictwa w kulturze oraz zaangażowania w sprawy społeczne.

Mamy doświadczenie w realizacji projektów artystycznych, zapał i chęć dzielenia się nim. Jeśli masz pomysł i szukasz partnerów do współpracy, to przyjdź do nas! Oto wybrane obszary naszego działania:
  • Tworzymy wydarzenia kulturalne adresowane do szerokiej publiczności. Realizujemy spotkania autorskie, wernisaże i pokazy filmowe.
  • Skutecznie tworzymy partnerstwa. Podejmujemy współpracę z podmiotami różnego typu, takimi jak lokalne centra kultury, jednostki samorządowe, placówki oświatowe, prywatne firmy, stowarzyszenia oraz fundacje.
  • Upowszechniamy czytelnictwo. Fundacja Vademecum powstała na fundamencie księgarni Vademecum w Gdyni, więc szczególnie mocno zależy nam na promocji czytelnictwa oraz wiedzy o literaturze.
  • Realizujemy działania edukacyjne i oświatowe.

Regulamin i warunki

Pakiet Biblioteczny uprawnia do:
- 10% na książki i gry planszowe do nabycia w księgarni stacjonarnej Cafe Księgarnia Vademecum

Aby skorzystać z rabatu:
1. Poinformuj obsługę o posiadaniu Gdańskiej Karty Mieszkańca z Pakietem Bibliotecznym i udostępnij ją obsłudze przed zakupem usługi.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana za pomocą urządzenia mobilnego.
3. Po pozytywnej weryfikacji Karty, otrzymasz rabat na wybraną usługę.