Filozofuj

Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Filozofuj


Nawiguj z Google

Nawiguj z jakdojade.pl

Opis

Nasz projekt non-profit obejmuje wydanie magazynu „Filozofuj!” - jedynego w Polsce czasopisma popularyzujące filozofię, oraz redagowanie portalu filozofuj.eu - największego popularnofilozoficznego serwisu w naszym kraju.

Przystępnie o filozofii
Żartobliwie ujmując, „Filozofuj!” jest jedynym na świecie czasopismem filozoficznym do poczekalni u fryzjera. Czasopismo ma bowiem formułę magazynową, czyli bogato ilustrowaną, a treści prezentowane są w nim w sposób przystępny i atrakcyjny, tak aby zachęcić w szczególności młodych ludzi do przygody z filozofią. Inteligentny człowiek, poszukujący odpowiedzi na frapujące go pytania filozoficzne, ale niezajmujący się filozofią zawodowo, rzadko jest w stanie przebić się przez hermetyczny język filozofów i czerpać przyjemność z lektury ich tekstów.

Zastosowanie przystępnej formy nie odbija się jednak na jakości tekstów - dbamy o to, by pozostawały na najwyższym światowym poziomie. Wśród autorów mamy najlepszych polskich i zagranicznych specjalistów, takich jak: prof. John Searle z Uniwersytetu Kalifornijskiego, prof. David Miller z Uniwersytetu Oksfordzkiego, prof. Simon Blackburn z Uniwersytetu Cambridge, prof. Robert Audi z Uniwersytetu Notre Dame, prof. Richard Swinburne z Uniwersytetu Oksfordzkiego czy prof. Stephen Macedo z Uniwersytetu Harvarda.

Regulamin i warunki

Pakiet Biblioteczny uprawnia do:
- 20% zniżki na zakup czasopisma popularnofilozoficznego "Filozofuj!" podczas spotkań dyskusyjnych "Gdańsku, filozofuj!"

Aby skorzystać z rabatu:
1. Poinformuj obsługę o posiadaniu Gdańskiej Karty Mieszkańca z Pakietem Bibliotecznym i udostępnij ją obsłudze przed zakupem usługi.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana za pomocą urządzenia mobilnego.
3. Po pozytywnej weryfikacji Karty, otrzymasz rabat na wybraną usługę.