Winda GAK

ul. Racławicka 17, Gdańsk
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Winda GAK


Nawiguj z Google

Nawiguj z jakdojade.pl

Opis

Witaj na naszych stronach. Tu dowiesz się czegoś więcej o nas, a poniżej znajdziesz też tekst o naszej historii - wiadomo, co zapisane to nie ucieknie!

Funkcjonujemy od ponad 20 lat we Wrzeszczu, siedzibę mamy przy ul. Racławickiej 17, jednakże wejście do nas znajduje się przy ul. Klonowicza - boczna od Kościuszki.

 A dlaczego Winda? na początku w naszym obiekcie były gołe ściany i czerwona Winda…Ściany nie są już gołe, a Winda do kultury wciąż działa. Co robimy…jak to w domu kultury…

Zajęcia stałe  tu pełna gamma zajęć dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Pewnie znajdziesz coś dla siebie, jak nie – napisz do nas.

Wydarzenia - ho ho ho, ciężko złapać w dwóch słowach, ale zarówno w Windzie jak na ulicach miasta, parkach innych placówkach czy w Teatrze Leśnym organizujemy przeróżne wydarzenia. Koncerty, wernisaże, wystawy, spotkania, warsztaty, przedstawienia, festiwale, konferencje, turnieje i konkursy…

 Online - 2020 to był dziwny rok, rok w którym zaszaleliśmy online i zorganizowaliśmy blisko 100 wydarzeń w sieci takie  jak warsztaty, koncerty, wystawy, wspomnienia, konkursy…było tego sporo. To wszystko na bieżąco możesz śledzić naszym Facebooku.

 Zespół - jest nas całkiem sporo. Karda Windy to 8 osób, ale są jeszcze nasi stali instruktorzy: Lidia, Maciej, Volha , Ola, Marzena, Kasia, Mariusz oraz współpracownicy… cała masa ludzi pracujących dla Was nad atrakcyjną ofertą kulturalną.

Regulamin i warunki

Karta uprawnia raz w roku do bezpłatnego wejścia na pojedyncze zajęcia w jednym z oddziałów Gdańskiego Archipelagu Kultury. 

Pamiętaj o konieczności dodania pakietu mieszkańca na dany rok kalendarzowy - bez dodanego pakietu mieszkańca na dany rok kalendarzowy nie będziesz mógł skorzystać z bezpłatnego wejścia! Więcej o pakiecie przeczytasz tutaj.

Aby skorzystać z bezpłatnego wejścia:
1. Poinformuj obsługę o posiadaniu Karty Mieszkańca i udostępnij ją obsłudze przed wejściem.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana za pomocą urządzenia mobilnego.
3. Po pozytywnej weryfikacji Karty otrzymasz możliwość bezpłatnego wejścia.

Pakiet Gdańskiej Dużej Rodziny uprawnia do rabatu:
- 10% zniżki na zajęcia artystyczne i ruchowe.

Aby skorzystać z rabatu:
1. Poinformuj obsługę o posiadaniu Gdańskiej Karty Mieszkańca z Pakietem Gdańskiej Dużej Rodziny i udostępnij ją obsłudze przed zakupem usługi.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana za pomocą urządzenia mobilnego.
3. Po pozytywnej weryfikacji Karty, otrzymasz rabat na wybraną usługę.Wydarzenia

Jaśkowa Dolina 45

Alternatywny Las: Kury, Zespół Sztylety, Pastry

Koncert trzech trójmiejskich zespołów: założonego przez Tymona Tymańskiego zespołu Kury oraz dwóch młodych, gdańskich grup: Zespołu Sztylety i Pastry. 

więcej
10Sierpnia 2024
Jaśkowa Dolina 45

Wielkie Piękno: Bogdan Czapiewski gra Chopina

W ramach drugiego koncertu z serii Wielkie Piękno, Bogdan Czapiewski wykona utwory Fryderyka Chopina.

więcej
11Sierpnia 2024
Jaśkowa Dolina 45

Gdańskie Noce Jazsowe: Babskie granie (Sisters in Jazz, Ilon...

Wyjątkowa edycja festiwalu Gdańskie Noce Jazsowe pod hasłem "Babskie granie". Wystąpią: Sisters in Jazz, Ilona Damięcka Trio feat. Mateusz Smoczyński, Marek Piowczyk Trio.

więcej
9Sierpnia 2024
Jaśkowa Dolina 45

Koncert "Miłość Ci wszystko wybaczy"

Winda GAK zaprasza na koncert pt. „Miłość Ci wszystko wybaczy”!  

więcej
7Sierpnia 2024
Jaśkowa Dolina 45

"Bestia" w lesie - pokaz filmu z Polą Negri, muzyka na żywo:...

Winda GAK zaprasza na wydarzenie „Bestia” w Lesie, czyli pokaz niemego filmu z Polą Negri z 1917 roku z muzyką na żywo w wykonaniu Macieja Zakrzewskiego na organach! Wstęp bezpła ...

więcej
8Sierpnia 2024
Jaśkowa Dolina 45

Wielkie Piękno: Sławek Jaskułke i Orkiestra Kameralna Progre...

Winda GAK zaprasza na prapremierowy koncert Sławka Jaskułke i Orkiestry Kameralnej Progress pod dyrekcją Szymona Morusa. W ramach cyklu Wielkie Piękno, wykonane zostaną „Miniatury leś ...

więcej
8Sierpnia 2024