Pralnia Do Domu

Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Pralnia Do Domu


Nawiguj z Google

Nawiguj z jakdojade.pl


Opis

Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i firm. Oferujemy czyszczenie ekologiczne (dawne chemiczne) odzieży każdego typu jak i standardowe pranie wodne oraz maglowanie. Ideą działania naszej pralni jest połączenie nowoczesności z doświadczeniem, dlatego też wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, oprócz standardowych punktów pralniczych, uruchomiliśmy usługę odbioru i dowozu prania w systemie door-to-door. Mobilną usługę prania wprowadziliśmy w 2012 r. i od tego czasu nieustannie ją udoskonalamy. Jesteśmy w tej dziedzinie najlepiej wyspecjalizowaną pralnią na terenie Trójmiasta. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, najbardziej uznanych marek w branży pralniczej takich jak Elektrolux, a naszą kadrę stanowią starannie wyselekcjonowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w branży pralniczej. Posiadamy szerokie grono stałych i zadowolonych klientów.

Regulamin i warunki

Karta uprawnia do rabatu:
- 15% na wszystkie usługi (również świadczone mobilnie), tj. pranie, prasowanie, maglowanie, z wyłączeniem usługi czyszczenia dywanów. Rabat nie łączy się ze stałymi lub okresowymi promocjami.

Aby skorzystać z rabatu w Pralni Do Domu:
1. Poinformuj obsługę o posiadaniu Karty i udostępnij obsłudze Kartę Mieszkańca przed zakupem usługi.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana za pomocą urządzenia mobilnego.
3. Po pozytywnej weryfikacji Karty otrzymasz rabat na wszystkie usługi (również świadczone mobilnie), tj. pranie, prasowanie, maglowanie, z wyłączeniem usługi czyszczenia dywanów.
 
Adresy placówek:
ul. Kilińskiego 4, Gdańsk (Galeria Metropolia)
Al. Rzeczypospolitej 33B, Gdańsk (CH Gildia)