Neptun Taxi

Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Neptun Taxi


Nawiguj z Google

Nawiguj z jakdojade.pl


Opis

Neptun Taxi oferuje swoim klientom najwyższej jakości usługi w zakresie transportu osobowego. Z każdym rokiem rozwijamy zakres świadczonych usług na rzecz klientów indywidualnych jak i firm mających swe siedziby na terenie całego Trójmiasta oraz okolic. Nasi klienci mogą płacić za usługi gotówką lub kartami płatniczymi a dla firm oferujemy płatności z odroczonym terminem.
Do Państwa dyspozycji mamy blisko 500 samochodów w tym ponad 100 samochodów typu Bus od 5 do 8 osób typu Chrysler Voyager, Dodge Caravan, Ford Galaxy, VW Caravelle, Renault Espace, Seat Alhambra, VW Sharan. Nasze samochody spełniają wymagania określone przepisami a kierowcy posiadają niezbędne uprawnienia.
Członkami naszej Korporacji są zawodowi kierowcy posiadający wysokie kwalifikacje i doświadczenie. Cechy te sprawiają, że pasażerowie korzystający z naszych usług czują się komfortowo i bezpiecznie. Kierowcy mogą porozumiewać się w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim. Ponadto jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej.

Regulamin i warunki

Karta uprawnia do:
10% rabatu na przejazd taksówką.

Aby skorzystać z rabatu w Neptun Taxi:
1. Poinformuj kierowcę i udostępnij kierowcy Kartę Mieszkańca przed zamówieniem kursu.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana za pomocą urządzenia mobilnego.
3. Po pozytywnej weryfikacji Karty, otrzymasz rabat 10% na kurs taksówką.