Jesteś uczniem? Powiedz, co sądzisz nt. zdalnej edukacji

Młodzieżowa Rada Miasta przygotowała ankietę online dotyczącą zdalnej edukacji, skierowaną do uczniów gdańskich szkół samorządowych. Na jej podstawie powstanie raport, który zostanie przekazany władzom miasta.


Czytaj więcej

Zmiana siedziby Działu Obsługi Mieszkańców Gdańskiego Centrum Świadczeń

Z początkiem listopada Dział Obsługi Mieszkańców oraz punkt obsługi Gdańskiego Centrum Świadczeń zostaną przeniesione z budynku przy ul. 3 Maja 9 do lokalizacji mieszczącej się przy ul. Powstańców Warszawskich 25, budynek C.


Czytaj więcej

Przyjdź na warsztaty z cyklu Siedlce pakują do swojego

Zapraszamy mieszkanki i mieszkańców gdańskich Siedlec oraz osoby sympatyzujące z dzielnicą i zainteresowane ekologicznymi rozwiązaniami do wzięcia udziału w warsztatach z cyklu "Siedlce pakują do swojego".


Czytaj więcej

Herold Gdański nr 3/2020 dostępny online

Trudny czas pandemii przyniósł zmiany także w Heroldzie Gdańskim. Jak wiele elementów naszego codziennego życia, tak i miejski biuletyn przeniósł się online. Najnowszy numer dostępny jest tylko w internecie, a w nim m.in. o mieście w czasach COVID-19, wpływie wirusa na miejski budżet oraz o pracy Rady Miasta w tym nietypowym czasie.


Czytaj więcej

Uwaga! Gdańsk w strefie czerwonej

Niestety Gdańsk, podobnie jak całe Trójmiasto i lwia część Województwa Pomorskiego został zaliczony do czerwonej strefy pandemicznej. To oznacza kolejne obostrzenia. Wszyscy, którzy odwiedzą w najbliższych dniach Gdańsk muszą stosować się do nowych przepisów. Bądźmy bezpieczni!


Czytaj więcej