• Home
  • Lista aktualności

Rowerem do pracy i szkoły. Kręć kilometry dla Gdańska

1 września ruszyła kolejna edycja kampanii "Rowerem do pracy i szkoły - Kręć kilometry dla Gdańska"! W tym roku czeka nas sporo zmian, w tym te najważniejsze, w zasadach punktacji. Zmiany są wynikiem wniosków zgłaszanych przez uczestników poprzednich edycji. Oprócz oczywistych korzyści zdrowotnych, jak zawsze do jazdy będą nas motywowały atrakcyjne nagrody. 


Gdańsk walczy o tytuł najbardziej atrakcyjnego miasta w Europie

Gdańsk i Kraków jako jedyne polskie miasta zostały nominowane do tytułu najbardziej atrakcyjnego miasta w Europie w 2023 roku, a Polska do tytułu najbardziej atrakcyjnego kraju, w konkursie organizowanym przez brytyjski magazyn turystyczny Wanderlust Travel Media. Głosować można do 18 października.


Kolejna edycja konkursu Karty Mieszkańca na jarmarku

Konkurs punktowy Gdańskiej Karty Mieszkańca wpisał się na stałe w kolejne edycje Jarmarku św. Dominika i Jarmarku Bożonarodzeniowego. W letniej odsłonie ponownie ujrzymy duże nośniki graficzne z charakterystycznym wizerunkiem Karty Mieszkańca oraz kodami QR, które można będzie skanować, aby otrzymać nagrody.


Rusza III edycja konkursu na Gdański Ekodom

W środę, 17 maja, startuje tegoroczna edycja konkursu Gdański Ekodom 2023. Udział w nim może wziąć każdy, kto prowadzi swoje życie w idei less waste, ogranicza powstawanie odpadów w swoim gospodarstwie domowym i jest zameldowany w Gdańsku. Do wygrania trzy rowery górskie i zestawy ekologicznych gadżetów.

Głosujmy na Gdańsk!

Piękny, magiczny, nastrojowy, bajkowy… To tylko niektóre określenia, których z powodzeniem można użyć wobec gdańskiego jarmarku bożonarodzeniowego. Teraz jest okazja, aby to potwierdzić! Od 25 listopada do 8 grudnia będzie można głosować na nasz jarmark w konkursie „European Best Christmas Market”.


Zbieraj świąteczne punkty w konkursie Karty Mieszkańca i Karty Turysty

Właśnie rozpoczął się długo wyczekiwany Jarmark Bożonarodzeniowy, a wraz z nim bardzo popularny wśród mieszkańców i turystów konkurs punktowy. Do wygrania jest wiele ciekawych nagród, które na pewno zadowolą wszystkich uczestników.


Konkurs! Karta Mieszkańca w nowej szacie

Już wkrótce zmienimy się… prawie nie do poznania. W przyszłym roku plastikowe karty, aplikacja, portal, centrum obsługi i wszystko, co związane z Kartą Mieszkańca będzie wyglądać inaczej. Jak? To się dopiero okaże - właśnie rusza konkurs na nowy projekt graficzny!


II Edycja Konkursu Gdański EkoDom 2022

Weź udział w Konkursie na Gdański EkoDom 2022 i zgarnij nagrodę. Jeśli na co dzień żyjesz w duchu idei less waste, starasz się minimalizować powstawanie odpadów w swoim domu i masz na to sposób - podziel się tym z nami.


7. Gdańskie Biennale Sztuki - konkurs

Zapraszamy artystki i artystów mieszkających i tworzących w województwie pomorskim do udziału w konkursie 7. Gdańskie Biennale Sztuki. Nabór trwa do 1 grudnia 2022 roku. 


Konkurs punktowy Karty Mieszkańca powraca!

Przed nami jedno z najważniejszych wydarzeń w gdańskim kalendarzu imprez - Jarmark św. Dominika! Podczas jego trwania każdy użytkownik z aktywną Gdańską Kartą Mieszkańca lub Kartą Turysty będzie miał możliwość zbierania punktów dominikańskich, a następnie wymieniania ich na nagrody rzeczowe.