Głosujmy na Gdańsk!

Piękny, magiczny, nastrojowy, bajkowy… To tylko niektóre określenia, których z powodzeniem można użyć wobec gdańskiego jarmarku bożonarodzeniowego. Teraz jest okazja, aby to potwierdzić! Od 25 listopada do 8 grudnia będzie można głosować na nasz jarmark w konkursie „European Best Christmas Market”.


Zbieraj świąteczne punkty w konkursie Karty Mieszkańca i Karty Turysty

Właśnie rozpoczął się długo wyczekiwany Jarmark Bożonarodzeniowy, a wraz z nim bardzo popularny wśród mieszkańców i turystów konkurs punktowy. Do wygrania jest wiele ciekawych nagród, które na pewno zadowolą wszystkich uczestników.


Konkurs! Karta Mieszkańca w nowej szacie

Już wkrótce zmienimy się… prawie nie do poznania. W przyszłym roku plastikowe karty, aplikacja, portal, centrum obsługi i wszystko, co związane z Kartą Mieszkańca będzie wyglądać inaczej. Jak? To się dopiero okaże - właśnie rusza konkurs na nowy projekt graficzny!


II Edycja Konkursu Gdański EkoDom 2022

Weź udział w Konkursie na Gdański EkoDom 2022 i zgarnij nagrodę. Jeśli na co dzień żyjesz w duchu idei less waste, starasz się minimalizować powstawanie odpadów w swoim domu i masz na to sposób - podziel się tym z nami.


7. Gdańskie Biennale Sztuki - konkurs

Zapraszamy artystki i artystów mieszkających i tworzących w województwie pomorskim do udziału w konkursie 7. Gdańskie Biennale Sztuki. Nabór trwa do 1 grudnia 2022 roku. 


Konkurs punktowy Karty Mieszkańca powraca!

Przed nami jedno z najważniejszych wydarzeń w gdańskim kalendarzu imprez - Jarmark św. Dominika! Podczas jego trwania każdy użytkownik z aktywną Gdańską Kartą Mieszkańca lub Kartą Turysty będzie miał możliwość zbierania punktów dominikańskich, a następnie wymieniania ich na nagrody rzeczowe.


Gotyk Ceglany - Konkurs!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Gotyku Ceglanego przygotowaliśmy dla Was konkurs!


Konkurs na najlepszą pracę magisterską z turystyki

Polska Organizacja Turystyczna oraz Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego, zaprasza do uczestnictwa w ogólnopolskim konkursie na najlepszą pracę magisterską, którego jest organizatorem. W konkursie mogą brać udział studenci i absolwenci studiów magisterskich