Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku

18 listopada rozpoczął się w Gdańsku Jarmark Bożonarodzeniowy. Ten wyczekiwany, wyjątkowy czas, pełen uroku i przyjaznych chwil potrwa do 23 grudnia.


Obiekty rekreacyjne w Gdańsku

Szukasz miejsca, gdzie możesz pobawić się z dzieckiem na świeżym powietrzu? Nie wiesz, gdzie możesz poćwiczyć? Twój czworonożny pupil chciałby pobiegać bez smyczy w ogrodzonym miejscu? Z pomocą przychodzi nowa zakładka na stronie internetowej GZDiZ.


Łatwiejsza rejestracja do poradni psychologiczno-pedagogicznych


W poniedziałek, 4 kwietnia uruchomiona została platforma elektronicznej rejestracji na pierwszą konsultację do gdańskich poradni psychologiczno-pedagogicznych. Za jej pomocą będzie można zarejestrować dzieci oraz młodzież uczęszczającą do jednostek oświatowych z terenu Gdańska lub zamieszkującą na terenie naszego miasta.


Chcesz pomóc lub potrzebujesz pomocy? Zgłoś się!Wolontariusze Finału Ligi Europy już na gdańskich ulicach

Już 26 maja na Polsat Plus Arena Gdańsk oraz na gdańskich ulicach będziecie mogli spotkać wolontariuszy z całej Polski. 130-stu wolontariuszy wesprze nasze miasto w realizacjach zadań podczas Finału Ligi Europy 2021 oraz 350-ciu wolontariuszy działających na obszarze stadionu i biorących udział w przygotowaniach UEFA.


Zrób sobie zdjęcie z Pucharem!

Do czwartku 27 maja na Moście Zielonym będzie można podziwiać 3 metrową kopię pucharu Ligi Europy. To fantastyczna okazja dla wszystkich fanów piłki nożnej, aby sfotografować się razem z tym niezwykłym obiektem.


Sportowe święto w Gdańsku!

Manchester United? A może jednak Villarreal? Wielki Finał Ligi Europy UEFA odbędzie się w Gdańsku, na naszym pięknym stadionie, już w środę 26 maja o 21:00! Zmierzą się tam 2 doskonałe drużyny – uznane marki w świecie sportu. A komu Wy będziecie kibicować?