Budżet Obywatelski 2024. Złóż projekt, decyduj o swoim mieście!

Budowa drogi rowerowej, placu zabaw, ogrodu deszczowego, a może plenerowe spektakle dla dzieci lub zajęcia dla seniorów? Mieszkańcy po raz kolejny zdecydują, na co przeznaczyć część środków z miejskiego budżetu. Można zgłaszać projekty ogólnomiejskie, dzielnicowe oraz „zielone”.


Bezpłatne obiady dla przedszkolaka lub ucznia. Złóż wniosek

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku przypomina uprawnionym rodzicom o konieczności złożenia wniosku o dożywianie dziecka w przedszkolu lub szkole. Formalności trzeba dopełnić, by to bezpłatne wsparcie było świadczone do końca roku szkolnego 2022/2023.


Dodaj pakiet mieszkańca 2023. Przedłuż aktywność Karty Mieszkańca!

Wszystkie osoby posiadające Kartę Mieszkańca powinny przedłużyć jej aktywność na kolejny rok kalendarzowy. W tym celu należy dodać pakiet mieszkańca 2023.


Obiekty rekreacyjne w Gdańsku

Szukasz miejsca, gdzie możesz pobawić się z dzieckiem na świeżym powietrzu? Nie wiesz, gdzie możesz poćwiczyć? Twój czworonożny pupil chciałby pobiegać bez smyczy w ogrodzonym miejscu? Z pomocą przychodzi nowa zakładka na stronie internetowej GZDiZ.


Łatwiejsza rejestracja do poradni psychologiczno-pedagogicznych


W poniedziałek, 4 kwietnia uruchomiona została platforma elektronicznej rejestracji na pierwszą konsultację do gdańskich poradni psychologiczno-pedagogicznych. Za jej pomocą będzie można zarejestrować dzieci oraz młodzież uczęszczającą do jednostek oświatowych z terenu Gdańska lub zamieszkującą na terenie naszego miasta.


Chcesz pomóc lub potrzebujesz pomocy? Zgłoś się!Czytaj nowy numer Herolda Gdańskiego

Jarmark św. Dominika, otwarcie nowego Muzeum Bursztynu w Wielkim Młynie i Festiwal Szekspirowski to wyjątkowe wydarzenia, które już lada dzień odbędą się w naszym mieście. O ich szczegółach, ale nie tylko, można przeczytać w najnowszym numerze Herolda Gdańskiego. 


Czytaj nowy numer Herolda Gdańskiego

Wystartowało lato, a wraz z nim do skrzynek pocztowych gdańszczanek i gdańszczan wyruszył najnowszy numer Herolda Gdańskiego.


Herold Gdański 3/2021 – najnowsze e-wydanie

Jak Gdańsk pomaga swoim mieszkańcom? Kto udzielił najwięcej ślubów w historii naszego miasta? I co gdańszczankom i gdańszczanom chcą przekazać miejscy radni? Tego dowiemy się z najnowszego, cyfrowego wydania Herolda Gdańskiego.

 

Nowy numer Herolda Gdańskiego online i w skrzynkach pocztowych mieszkańców

Nowy numer Herolda Gdańskiego jest już dostępny online, a za chwilę trafi także do skrzynek pocztowych mieszkańców Gdańska.