• Home
  • Lista aktualności

Punkty sprzedaży choinek na terenach miejskich

Trudno wyobrazić sobie święta Bożego Narodzenia bez choinki. Dlatego jak co roku Gdański Zarząd Dróg i Zieleni udostępnił część miejskich terenów na potrzeby stoisk do sprzedaży świątecznych świerków, sosen i jodeł.


12 nowych łąk kwietnych w Gdańsku

Prawie 15 tysięcy metrów kwadratowych miasta - tyle w sumie przestrzeni w Gdańsku przeznaczona zostanie na łąki kwietne. W tym roku pojawi się kolejnych 12 nowych łąk.


Obiekty rekreacyjne w Gdańsku

Szukasz miejsca, gdzie możesz pobawić się z dzieckiem na świeżym powietrzu? Nie wiesz, gdzie możesz poćwiczyć? Twój czworonożny pupil chciałby pobiegać bez smyczy w ogrodzonym miejscu? Z pomocą przychodzi nowa zakładka na stronie internetowej GZDiZ.


Palmiarnia i oranżeria powróciły!

Tysiąc egzotycznych roślin, w tym blisko dwieście ze starej i osiemset z nowej kolekcji, to tylko część atrakcji, jakie czekają na zwiedzających w przebudowanym kompleksie palmiarni.


Jak prawidłowo dokarmiać ptaki zimą?

Zimą warto dokarmiać zwierzęta przebywające w mieście, ale należy to robić we właściwy sposób. W Gdańsku przygotowano specjalne karmniki oraz kaczkomaty, dzięki którym możemy pomagać napotkanym zwierzętom mądrze i bez strachu, że im zaszkodzimy.


Sprawdź, gdzie kupić świąteczną choinkę

Jak co roku przed świętami Bożego Narodzenia Gdański Zarząd Dróg i Zieleni udostępnił miejskie tereny na potrzeby stoisk, gdzie będzie można kupić choinkę. Stoiska ze świątecznymi drzewkami znajdą się w 26 lokalizacjach.