Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku

18 listopada rozpoczął się w Gdańsku Jarmark Bożonarodzeniowy. Ten wyczekiwany, wyjątkowy czas, pełen uroku i przyjaznych chwil potrwa do 23 grudnia.


Obiekty rekreacyjne w Gdańsku

Szukasz miejsca, gdzie możesz pobawić się z dzieckiem na świeżym powietrzu? Nie wiesz, gdzie możesz poćwiczyć? Twój czworonożny pupil chciałby pobiegać bez smyczy w ogrodzonym miejscu? Z pomocą przychodzi nowa zakładka na stronie internetowej GZDiZ.


Łatwiejsza rejestracja do poradni psychologiczno-pedagogicznych


W poniedziałek, 4 kwietnia uruchomiona została platforma elektronicznej rejestracji na pierwszą konsultację do gdańskich poradni psychologiczno-pedagogicznych. Za jej pomocą będzie można zarejestrować dzieci oraz młodzież uczęszczającą do jednostek oświatowych z terenu Gdańska lub zamieszkującą na terenie naszego miasta.


Chcesz pomóc lub potrzebujesz pomocy? Zgłoś się!Masz niepotrzebny koc lub karmę? Przynieś rzeczy do Centrum Obsługi Karty Mieszkańca i wesprzyj schronisko

Rozpoczynamy niepowtarzalną świąteczną akcję wsparcia dla gdańskiego schroniska Promyk. Masz koc, który przestał Ci się podobać? Zabawki, na które Twój pupil nie zwraca już uwagi? A może kupiłeś zbyt dużo karmy i chcesz się nią podzielić? Przynieś je do Centrum Obsługi Karty Mieszkańca, a my przekażemy je gdańskiemu schronisku Promyk. Dzięki temu Twoje rzeczy znajdą nowych właścicieli, a jednocześnie pomożesz innym zwierzętom.