Mecz TORUS Wybrzeże Gdańsk - Sandra SPA Pogoń Szczecin

  • Home
  • Wydarzenia
  • Mecz TORUS Wybrzeże Gdańsk - Sandra SPA Pogoń Szczecin
W sobotę 26 listopada o 15:00 odbędzie się ostatni domowy mecz TORUS Wybrzeża Gdańsk w 2022 roku. W ramach 12. serii PGNiG Superligi gdański zespół podejmie drużynę Sandra SPA Pogoń Szczecin. Mecz ze szczecinianami to ostatni mecz rozegrany w Gdańsku przed przerwą zimową, która potrwa do końca stycznia. Bilety na to spotkanie dostępne są na www.wybrzeże-gdansk.abilet.pl.


Przed TORUS Wybrzeżem Gdańsk trzy ostatnie mecze przed przerwą zimową. To już półmetek sezonu 2022/2023 PGNiG Superligi. Do tej pory zespół gdańskiego Wybrzeża zdobył 13 punktów, wygrywając cztery spotkania i sześć przegrywając, w tym jedno po rzutach karnych. Zanim gdańska drużyna podejmie rywali ze Szczecina, zmierzy się na wyjeździe z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski. Na ostatni mecz tej rundy zespół TORUS Wybrzeża uda się do Kalisza i zagra przeciwko tamtejszej drużynie Energa MKS.
Z racji tego, że terminarz rozgrywek nie przewiduje w grudniu żadnego domowego meczu gdańskiej drużyny, to właśnie mecz z Sandra SPA Pogoń Szczecin będzie ostatnim spotkaniem rozegranym w Gdańsku w 2022 roku.

Na kibiców czekać będzie wiele atrakcji. Jak zawsze zorganizowane będą konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Tym razem w konkursie przygotowanym wraz z naszym sponsorem Port Gdański Ekspolatacja do wygrania będzie telewizor. Każda osoba, która zakupi bilet będzie miała szansę na wzięcie w nim udziału. Ponadto nasz partner Diety od Brokuła przygotuje dla kibiców smaczny i zdrowy poczęstunek.

Zapraszamy dzieci i młodzież ze wszystkich szkół i przedszkoli. Po wcześniejszym zgłoszeniu grupy zorganizowanej bilety nabyć można za 1zł/osoba (min. 15 osób), a dla opiekunów wstęp jest darmowy. Zgłoszenia można wysyłać na: marketing@wybrzeze-gdansk.pl

Kasy biletowe oraz hala będą otwarte dla kibiców od godziny 14:00. Zapraszamy do skorzystania i przyjazdu do hali środkami komunikacji miejskiej:
  • SKM - Gdańsk Żabianka AWFiS
  • tramwaj 6 i 12 - Opacka
  • autobus 122 - Górskiego
Ważne!
Użytkownicy Gdańskiej Karty Mieszkańca z ważnym pakietem na dany rok, mogą skorzystać z bezpłatnego biletu na mecz. Liczba dostępnych biletów jest ograniczona. Kody rabatowe należy pobrać ze strony.

Do zobaczenia w sobotę, 26 listopada o 15:00!