Międzynarodowe Targi Turystyki Medycznej i Profilaktyki Zdrowotnej Curatio

  • Home
  • Wydarzenia
  • Międzynarodowe Targi Turystyki Medycznej i Profilaktyki Zdrowotnej Curatio
Chcąc zwiększyć dostępność wiedzy o usługach medycznych, profilaktyce zdrowotnej i rehabilitacji Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A. przygotowały specjalne wydarzenie: Międzynarodowe Targi Turystyki Medycznej i Profilaktyki Zdrowotnej Curatio. Odbędą się one w dniach 23-24 września 2022 roku w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AmberExpo w Gdańsku.


Wydarzenie jest skierowane do pacjentów i osób poszukujących usług medycznych. Na targach znajdziecie informacje o usługach i produktach medycznych z dziedziny turystyki medycznej, bariatrii, rehabilitacji pocovidowej, fizjoterapii, leczenia niepłodności, leczenia wad wzroku, medycyny estetycznej, stomatologii, spa and wellness i wiele innych. Zobaczycie ofertę sanatoriów, klinik, szpitali i gabinetów specjalistycznych, producentów suplementów i urządzeń medycznych.

Oferta targów jest wzbogacona o odbywające się równolegle konferencje turystyki medycznej oraz spotkania pacjentów i specjalistów związanych z bariatrią - Mega-Info-CHLO-Spot.
 
 Wstęp na targi Curatio jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja uczestników na stronie internetowej curatio.pl.

Targi równocześnie będą odbywały się online, na specjalnie przygotowanej nowoczesnej platformie. Platforma daje możliwość udziału w wydarzeniu odwiedzającym i wystawcom z zagranicy, którzy nie mogą być obecni na targach stacjonarnie. Szczegóły i rejestracja dostępne na stronie internetowej curatio.pl.