nav_addr_google Mecz Trefl Gdańsk - Cerrad Enea Czarni Radom

Mecz Trefl Gdańsk - Cerrad Enea Czarni Radom

W poniedziałkowy wieczór 24 stycznia Trefl Gdańsk podejmie w sopockiej Hali 100-lecia Cerrad Eneę Czarnych Radom. Drużyny sąsiadują w ligowej tabeli, więc zapowiada się zacięte starcie, tym bardziej, że każdy zespół chce skutecznie walczyć o miejsce w fazie play-off! Zapraszamy do wspierania zespołu trenera Michała Winiarskiego i wspólnej gry z przeciwnikiem z Radomia, którego barw bronią m.in. atakujący Rafał Faryna, czy środkowy Bartłomiej Lemański. Emocje gwarantowane!


Dla użytkowników Karty Mieszkańca zostały przygotowane bezpłatne bilety w sektorze C5. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Z bezpłatnego biletu z Kartą Mieszkańca można skorzystać raz w roku kalendarzowym (pamiętaj, aby wcześniej dodać do swojej Karty Mieszkańca pakiet mieszkańca na dany rok kalendarzowy - instrukcja dostępna jest tutaj).

WAŻNE! Mecz odbędzie się w Hali 100-lecia w Sopocie, ul. Jakuba Goyki 7

Jak odebrać bezpłatny bilet na mecz Trefla Gdańsk?

1. Wejdź na stronę www.gdanskielwy.pl
2. Wybierz mecz Trefla Gdańsk, który Cię interesuje, kliknij w przycisk Zamawiam.
3. Wybierz sektor, pamiętając o tym, że Karta Mieszkańca uprawnia do zakupu bezpłatnego biletu we wskazanym przez organizatora sektorze C5.
4. W formularzu nad wizualizacją hali podaj numer swojej Karty Mieszkańca.
5. Kliknij w przycisk Zatwierdź.
6. Kliknij w przycisk Bezpłatne wejście na mecz - Trefl Gdańsk.
7. Wybierz miejsce.
8. Kliknij w przycisk Następna.
9. Zaloguj się na swoje konto lub zarejestruj się, jeśli nie posiadasz konta w systemie biletowym na stronie www.gdanskielwy.pl. Możesz także skorzystać z możliwości ‘kup jako gość’.
10. W podsumowaniu zamówienia podaj PIN Karty Mieszkańca (swój PIN znajdziesz w zakładce Profil po zalogowaniu się na swoje konto na www.jestemzgdanska.pl).
11. Zaznacz akceptację regulaminu.
12. Kliknij w przycisk Zamawiam.
13. Bezpłatny bilet zostanie wysłany na Twój adres e-mail.

WAŻNE INFORMACJE DLA KIBICÓW: Ponieważ w sopockiej Hali 100-lecia, mieszczącej zdecydowanie mniej osób niż ERGO ARENA, bardzo ważne dla nas jest kontrolowanie zgodnie z obecnymi wytycznymi rządowymi liczby wydanych biletów dla osób zaszczepionych / niezaszczepionych, zwracamy szczególną uwagę na zaznaczenie podczas zakupu biletu, czy jesteście Państwo zaszczepieni. W przypadku zaznaczenia pola, że jest się zaszczepionym, przy wejściu do Hali 100-lecia ochrona będzie prosić o okazanie certyfikatu szczepienia (w formie papierowej lub w telefonie) lub negatywnego wyniku testu (antygenowego z ostatnich 24 h przed meczem lub PCR z 48 godzin przed meczem) lub statusu ozdrowieńca. Więcej szczegółowych informacji znajduje się na stronie www klubu TUTAJ.