ZooDelikatesy

Opis

ZooDelikatesy to nowa sieć sklepów zoologicznych na Pomorzu, która wyróżnia się nowatorskim podejściem do nauki o zwierzętach oraz bardzo bogatym asortymentem.
Misja ZooDelikatesów opiera się na innowacyjnej zoologii. W naszych sklepach znajdą Państwo liczne artykuły zoologiczne wyłącznie najlepszej jakości. Zapewniamy ogromny wybór karm, przysmaków, żwirków, smycze, obroże, zabawki, legowiska, transportery, kosmetyki, pokarm dla ryb akwarystycznych, dla gryzoni oraz ptaków.
Grupę naszych pracowników tworzą ludzie, którzy są świetnymi fachowcami w dziedzinie zoologii. Posiadają niezwykłą wiedzę oraz pasję do zwierząt. Dokładamy wszelkich starań, aby Klient czuł się wyjątkowo w naszych sklepach. Serdecznie zapraszamy już dziś!
 

Regulamin i warunki

Karta uprawnia do Rabatów: 5% na cały asortyment w sieci sklepów ZooDelikatesy
oraz Rabat 10% na karmę marki Land Food w sieci sklepów ZooDelikatesy. Pozostałe promocje nie łączą się z programem Karta Mieszkańca.


Aby skorzystać z rabatu w ZooDelikatesy:
1. Poinformuj obsługę o posiadaniu Karty i udostępnij obsłudze Kartę Mieszkańca przed zakupem asortymentu.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana za pomocą urządzenia mobilnego.
3. Po pozytywnej weryfikacji Karty, otrzymasz odpowiedni Rabat. 


Czekamy na Ciebie w naszych sklepach działających w Trójmieście i okolicy:
 
ZooDelikatesy, Alfa Centrum ul. Kołobrzeska 41c 80-391 Gdańsk
pon-sob 9-21, niedziela 10-20
tel: 730-705-773
alfa@zoodelikatesy.pl
 
ZooDelikatesy, CH Madison ul. Rajska 10 80-850 Gdańsk
pon-sob 9-21, niedziela 10-20
tel: 58-333-78-07
madison@zoodelikatesy.pl
 
ZooDelikatesy, CH Manhattan Al. Grunwaldzka 82 80-244 Gdańsk
pon-sob 9-21, niedziela 10-20
tel.: 58-767-78-10
manhattan@zoodelikatesy.pl
 
ZooDelikatesy, Galeria Metropolia ul. Kilińskiego 4 80-452 Gdańsk
pon-sob 9-21, niedziela 10-20
tel: 58-772-45-72
metropolia@zoodelikatesy.pl
 
ZooDelikatesy, CH Osowa ul. Spacerowa 48 80-299 Gdańsk
pon-sob 10-21, niedziela 10-20
tel.: 58-554-47-84
osowa@zoodelikatesy.pl
 
 ZooDelikatesy, PH Ujeścisko ul. Warszawska 69 80-180 Gdańsk
pon-sob 10-20
tel: 58-728-49-96
ujescisko@zoodelikatesy.pl
 
ZooDelikatesy, Centrum Kowale ul. Staropolska 32 80-180 Kowale
pon-sob 9-21, niedziela 10-19
tel.: 58-301-92-89
kowale@zoodelikatesy.pl
 
ZooDelikatesy, ul. Starowiejska 10/12 81-356 Gdynia
pon-pt 10-18, sobota 10-15, niedziela nieczynne
tel.: 58-713-43-22
starowiejska.gdynia@zoodelikatesy.pl
 
ZooDelikatesy, CH Witawa ul. Wielkokacka 2 81-611  Gdynia
pon-sob 9-20, niedziela 10-15
tel. 58-526-53-23
witawa@zoodelikatesy.pl
 
ZooDelikatesy, Galeria Rumia ul. Sobieskiego 14A 84-200 Rumia
pon-sob 9-21, niedziela 10-20
tel. 668-041-062
rumia@zoodelikatesy.pl