Partnerzy

Sprawdź, jakie miejsca możesz odwiedzić i na co możesz liczyć u wybranego partnera. Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki, aby sprawdzić zawartość poszczególnych pakietów lub znaleźć interesujący obiekt.

image

Akademia Skutecznej Diety

RABAT

Celem naszej pracy jest zmiana nie tylko sposobu żywienia, ale także sposobu myślenia o konsekwencjach stosowania nieodpowiedniej diety. Odwiedź nas a przekonasz się, że zmiana sposobów żywienia może odmienić Twoje życie na lepsze. W profesjonalny sposób zajmie się Tobą dietetyk medyczny Dominika Dietrich Stefankiewicz - absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Na co dzień pracuje z osobami mającymi kłopoty w utrzymaniu prawidłowej wagi ciała, jak: nadwaga, otyłość, czy niedowaga oraz z osobami chcącymi zmienić niewłaściwe nawyki żywieniowe na prawidłowe. Przyjmuje także osoby, które cierpią na różne zaburzenia zdrowotne i prawidłową dietą stara się poprawić stan zdrowia pacjentów.
Adres

Grunwaldzka 82/353A, Gdańsk

WWW

www.dobrekalorie.pl

E-mail

dietetyk@dobrekalorie.com

image

Akademia zabawy i edukacji WYKRZYKNIK

RABAT

Naszym celem jest edukowanie dzieci w najprzyjemniejszy dla nich sposób - poprzez zabawę. Umiemy łączyć przyjemne z pożytecznym, gdzie każdy wybawi się i wykrzyczy. Oprócz Sali Zabaw i szaleństwa na 3-piętrowej konstrukcji z basenem z kulkami, trampolinie oraz macie interaktywnej z zasobem 100 gier, oferujemy także szeroki zakres usług językowych, artystycznych i terapeutycznych skierowanych do dzieci w wieku 6 miesięcy do 13 lat. Zapewniamy wysoko wykwalifikowaną oraz niezwykle zaangażowaną kadrę. Korzystamy z najnowszych technologii, stosujemy innowacyjne metody i formy pracy. Naszą specjalnością jest także organizacja wyjątkowych, tematycznych i niezapomnianych przyjęć urodzinowych dla dzieci od 4 roku życia. Zachęcamy do odwiedzenia Nas i zapoznania się z naszą ofertą.
Adres

Dragana 16H, Gdańsk

WWW

www.wykrzyknik.edu.pl

E-mail

biuro@wykrzyknik.edu.pl

image

AMIC stacje paliw

RABAT

Jesteśmy siecią 114 nowoczesnych stacji benzynowych działających w pod marką AMIC.
We wszystkich naszych lokalizacjach oferujemy Państwu najwyższej jakości paliwo sprzedawane w bardzo atrakcyjnych cenach. Na wybranych stacjach sprzedajemy doskonałe paliwa klasy Premium AMIC Pro, które zostały stworzone po to by silnik Twojego samochodu otrzymał dodatkowy zastrzyk mocy i pracował bezpiecznie! Zapraszamy do skorzystania z naszych automatycznych myjni samochodowych opartych na najnowocześniejszej technologii zapewniającej maksymalną ochronę lakieru Twojego pojazdu.
Jeśli w trakcie jazdy złapał Cię głód, zatrzymaj się odwiedź naszą stację. Czekają tu na Ciebie pyszne kanapki ze świeżych produktów, błyskawicznie serwowane przekąski na gorąco oraz słodkości, po które z pewnością jeszcze kiedyś wrócisz. Nie warto podróżować o pustym żołądku tuż przy trasie znajdziesz wszystko czego potrzebujesz! A może pragniesz naładować baterię przed dalszą drogą lub chciałbyś zregenerować się po całym dniu intensywnie spędzonym w pracy? Wstąp do nas na pyszną kawę, która zagwarantuje Ci energię na wiele, wiele godzin! Czekamy na Ciebie 24 godziny na dobę/ 7 dni w tygodniu/ przez okrągły rok w całej Polsce. Szczególnie będzie nam miło gościć Cię na naszych stacjach działających w Trójmieście i okolicy:

Wszystkie nasze lokalizacje znajdziesz pod adresem: www.amicenergy.pl/pl/stacje-paliw

 

Adres

Cała Polska

WWW

www.amicenergy.pl

E-mail

amic@amicenergy.pl

image

ArtPozytywni - kurs fotografii i grafiki od podstaw

RABAT

Marka ArtPozytywni została stworzona z myślą o osobach, które kochają fotografię, szukają ciekawych metod fotograficznych, praktycznej wiedzy o fotografii, cyfrowej obróbce i grafice od podstaw po zastosowanie profesjonalne oraz  kontaktu z ludźmi o podobnych zainteresowania. Pomagamy rozwijać umiejętności fotograficzne miłośników fotografii. ArtPozytywni to stałe wsparcie fotograficzne i graficzne, realizowane poprzez warsztaty od podstaw po specjalistyczne tematy, warsztaty cyfrowej obróbki fotografii i grafiki, warsztaty marketingowe dla fotografów i grafików, plenery i spotkania fotograficzne oraz wsparcie online. Organizatorem i właścicielem marki ArtPozytywni jest firma KMBranding Katarzyna Maczyszyn wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod wpisem Nr 2.22/00199/2017

 

Adres

WWW

www.artpozytywni.pl

E-mail

katarzyna.maczyszyn@artpozytywni.pl

image

Baltiqa Day Spa

RABAT

Baltiqa Day Spa jest wiodącą siecią niezależnych Spa hotelowych na terenie Pomorza. Wyróżnia nas holistyczne podejście do piękna oraz dbałość o równowagę pomiędzy ciałem a duszą. Funkcjonujemy na rynku od ponad pięciu lat i ciągle się rozwijamy. W menu Spa każdy znajdzie coś dla siebie. Są to zarówno zabiegi na twarz z zakresu medycyny estetycznej (Baltiqa Clinic) jak i biała kosmetyka. Zabiegi na ciało, masaże lecznicze i egzotyczne rytuały,  masaże dla kobiet w ciąży, zabiegi na dłonie i stopy (manicure, pedicure), opalanie natryskowe oraz usługi fryzjerskie (Baltiqa Hair Designe) i wiele innych. Nasi goście mogą modyfikować wszelkie zabiegi wedle upodobań.
Adres

Podwale Grodzkie 9, Gdańsk / Emilii Plater 1, Sopot / Plac Konstytucji 3 Maja 3, Sopot

WWW

www.baltiqadayspa.pl

E-mail

spa@spascandic.pl

image

Bazylika Mariacka

Rabat
Archikatedralna Bazylika Mariacka, zadziwia swym ogromem. Potężne mury i wieże wznoszą się wysoko ponad panoramą miasta oraz nad rozległą okolicą. Wewnątrz znajdują się niezwykle piękne zabytki. Wśród  nich można zobaczyć  kopię obrazu „Sąd Ostateczny” Hansa Memlinga, kamienną Pietę i zegar astronomiczny.
W podwojach Bazyliki witani byli, odwiedzający Gdańsk, królowie. Świątynię odwiedzały tłumy ludzi z całego świata, wśród nich głowy koronowane: królowie polscy, wazowie szwedzcy, car Piotr Wielki w marcu 1717 r. i cesarz Napoleon Bonaparte.

Czy wiesz, że jest to największy w Europie ceglany kościół gotycki? Jego budowa trwała ponad 150 lat i została ukończona w roku 1502. Świątynia wspiera się na 27 filarach i może pomieścić do 20 tysięcy ludzi.  W świątyni znajduje się także wieża, gdzie usytuowany jest punkt widokowy, pozwalający ujrzeć panoramę Gdańska z blisko 80 metrów. Aby się tam dostać, trzeba pokonać ponad 400 schodków. Kościół Mariacki odgrywał dużą rolę w życiu kulturalnym miasta. Bazylika posiada kubaturę ok. 155000 m3, długość 105,5 m, szerokość w transepcie 66 m. 
Adres

ul. Podkramarska 5, Gdańsk

WWW

www.bazylikamariacka.gdansk.pl

image

BG Architekci

RABAT

BG ARCHITEKCI to zespół ambitnych architektów gotowy przejść wraz z klientem przez trudny i pełen wyzwań etap procesu projektowego. Dzięki zdobytemu doświadczeniu realizujemy wszelkie projekty z zakresu architektury oraz architektury wnętrz. W naszych projektach kładziemy nacisk na funkcjonalne i estetyczne rozwiązania. Wykonujemy profesjonalne wizualizacje. „Idea jest zbawieniem dzięki wyobraźni” Frank Lloyd Wright. Uważamy że podstawą projektowania jest indywidualne podejście do klienta.
Adres

WWW

www.bgarchitekci.com.pl

E-mail

kb4r4nowski@gmail.com

image

Biuro Turystyczne Czerwiński Travel

RABAT

Biuro Turystyczne Czerwiński Travel to rodzinna firma z tradycjami. Działamy na rynku od 1997 roku, stale dążąc do rozwijania swoich kwalifikacji. Stawiamy na precyzję, profesjonalizm i zaufanie. Nasz główny profil działalności to turystyka dziecięca i młodzieżowa – czyli organizacja kolonii, obozów, zimowisk, wyjazdów edukacyjnych.

W sezonie wakacyjnym organizujemy wypoczynek dla około 3000 dzieci zarówno w Polsce, jak również w większości krajów europejskich. W okresie szkolnym organizujemy liczne wyjazdy dla szkół. Uczestniczymy w wielu projektach edukacyjnych, organizujemy warsztaty kreatywności dla szkół, jak również współpracujemy z instytucjami szkolnymi jako konsultanci. Nasza Kadra to doświadczeni wychowawcy, animatorzy oraz instruktorzy, których sami szkolimy.
Nasza praca to nasza pasja.
Adres

Biegańskiego 10/11, Gdańsk

WWW

www.ctravel.pl

E-mail

biuro@ctravel.pl

image

Boat&Bike

RABAT

Wypożyczalnia sprzętu wodnego Boat&Bike znajduje się w samym centrum Gdańska. W swojej ofercie posiadamy rowerki spalinowe, House Boat, Trip Boat oraz CraigCat. Więcej informacji o ofercie znajdziecie Państwo na naszej stronie WWW. Zapraszamy rodziny z dziećmi (osoby, które nie ukończyły 16-tego roku życia tylko pod opieką dorosłych), tych młodszych i tych starszych. Do popływania naszymi rowerami wodnymi nie potrzeba żadnych patentów ani innych uprawnień. Zapewniamy fachowy instruktaż tak w zakresie bezpieczeństwa, jak i techniki obsługi tych wyjątkowych pływających ”samochodów”.
Adres

Powroźnicza 15/16, Gdańsk

WWW

www.boatandbike.pl

E-mail

info@boatandbike.pl

image

Cafe Oficyna

RABAT

Cafe Oficyna jest miejscem o domowej, ciepłej atmosferze, z pyszną kawą, herbatą, owocowymi musami i smakołykami, gdzie w otoczeniu książek będzie można zanurzyć się w fotel lub kanapę i spędzić długie godziny relaksując się, słuchającej muzyki, spotykając się z przyjaciółmi i poznając nowych. Każdy jest mile widziany: z pewnością nie poczuje się jak klient, ale członek naszej małej społeczności. Kawiarnia powstała głównie po to, by poczuć się “u siebie”. W okolicy - tak popularnej wśród turystów - jest to coraz trudniejsze. W księgarni zakupicie wybitną literaturę, m.in. wydawnictwa Oficyny Gdańskiej, spotkacie autorów na wieczorach poetyckich, posłuchacie najlepszej muzyki. Przestrzeń Cafe Oficyny jest przestrzenią dla waszej twórczości.
Adres

ul. Chlebnicka 24/25, Gdańsk

WWW

www.facebook.com/KawiarniaOficyna/

image

Centrum Medyczne LUX MED

RABAT

Grupa LUX MED jest liderem prywatnych usług zdrowotnych w Polsce. Zapewniamy naszym Pacjentom pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową. Opiekujemy się ponad 1 800 000 Pacjentów, do których dyspozycji jest blisko 200 ogólnodostępnych i przyzakładowych ambulatoryjnych centrów medycznych, 7 szpitali, 31 placówek diagnostyki obrazowej, ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny i około 1600 poradni partnerskich. Zatrudniamy około 6300 lekarzy i 3800 wspierającego personelu medycznego. Jako Główny Partner Medyczny Polskiego Komitetu Olimpijskiego troszczymy się o najlepszych polskich sportowców. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Bupa, która działa jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie.

Więcej informacji: www.luxmed.pl

 
Adres

WWW

luxmed.pl

image

Centrum Rozwoju Profesjonalny Tutoring

RABAT

Centrum Rozwoju Profesjonalny Tutoring specjalizuje się w organizacji skutecznych szkoleń, warsztatów z rozwoju osobistego, kursów oraz spersonalizowanej metody rozwoju, jaką jest tutoring. Szkolenia skierowane są do wszystkich, którzy myślą o poszerzeniu kompetencji zawodowych i zdobyciu dodatkowych umiejętności.
Zapraszamy na skuteczne szkolenia podnoszące kwalifikacje.
 • Uczymy praktycznych umiejętności.
 • Korzystamy z nowoczesnych i skutecznych metod szkoleniowych.
 • Efektywnie wykorzystujemy czas szkolenia. 
 • Gwarantujemy profesjonalną kadrę trenerów (WIEDZA + DOŚWIADCZENIE + PASJA) oraz doskonałą organizację!
Adres

Beniowskiego 13, Gdańsk

WWW

www.profesjonalnytutoring.pl

E-mail

biuro@profesjonalnytutoring.pl

image

DC Invest

RABAT

DC Invest to firma z sektora nieruchomości. Swoją działalność skupia na budowaniu majątków i dochodów pasywnych Inwestorów współpracujących z firmą. DC Invest, poprzez nieruchomości wynajmowane na cele mieszkaniowe, pozwala w pełni pasywnie inwestować swój kapitał, także przez wykorzystanie zdolności kredytowej. Dzięki umowie najmu z Gwarancją Czynszu, Inwestor - przez 10 lat od rozpoczęcia inwestycji - może cieszyć się stałym dochodem pasywnym i wzrostem wartości nieruchomości. Po tym okresie umowa może zostać przedłużona o kolejne 10 lat. Głównym celem DC Invest jest budowanie zabezpieczenia i wolności finansowej Inwestorów Indywidualnych i Grupowych nawet na pokolenia.
Adres

Gradowa 11/304, Gdańsk

WWW

Facebook: DC Invest

image

Dmuchany Park Rozrywki AirSpace

RABAT

Pamiętacie, gdy będąc dziećmi marzyliście o zostaniu astronautą i lotach w kosmos? W fantazjach sięgaliście do gwiazd i odległych galaktyk. Teraz Wasze dzieci i Wy, możecie zrealizować swoje marzenia i sprawić, że kosmos będzie na wyciągnięcie rąk. Zapraszamy Was do pierwszego w Polsce kosmicznego parku rozrywki, gdzie Wasze dzieci spędzą czas na zabawie połączonej ze zdobywaniem wiedzy. To 1500 m2 dmuchanych atrakcji, które udostępniliśmy małym (i dużym) astronautom. Każde dziecko uzyska licencję astronauty i odbędzie podróż odkrywając krańce naszej galaktyki.
Adres

Tadeusza Wendy 7/9, Gdynia

WWW

Facebook: AirSpace

E-mail

kosmos@airspace.pl

image

Dom Przyrodników

Rabat
W jednej z największych i najbardziej reprezentacyjnych kamienic nad Motławą, w tzw. Domu Przyrodników przy ul. Mariackiej 25/26, mieści się siedziba Muzeum Archeologicznego w Gdańsku. Znajdują się tu wystawy stałe poświęcone przede wszystkim pradziejom Pomorza (m.in. urny twarzowe i biżuteria z pierwszych wieków n.e.)  i archeologicznym świadectwom 1000-letniej historii Gdańska. Ponadto, ekspozycje poświęcone: bursztynowi w jego aspekcie przyrodniczym i kulturowym (bursztynnictwo i zabytki bursztynowe), chorobom dotykającym ludzkość od neolitu do średniowiecza, czy etnografii  i archeologii egzotycznej Nubii, krainy położonej nad Nilem, w południowym Sudanie. Wyjątkową atrakcją Domu Przyrodników jest wieża widokowa (czynna codziennie), z zachwycającym widokiem na kościół NMP na osi ulicy Mariackiej i na Motławę z cumującymi przy Wyspie Ołowiance jednostkami 

Czy wiesz, że…kamienica Domu Przyrodników została zbudowana pod koniec XVI wieku wg. Projektu Antoniego von Obberghena. Jest jedną z najwyższych kamienic Głównego Miasta. Jej fasada ma aż 30 metrów wysokości. Na tym tle jej wieża nie wydaje się zbyt wysoka, gdyż łącznie z iglicą liczy sobie 36 metrów wysokości. Mimo tego, dzięki położeniu w sercu zabytkowej części Gdańska, wieża oferuje fantastyczny widok na pobliskie kamieniczki, ich dachy i Motławę. 
Tu odbierzesz Gdańską Kartę Mieszkańca!
Adres

ul. Mariacka 25/26, Gdańsk

WWW

www.archeologia.pl

image

Dom Uphagena

Rabat
Położony przy ulicy Długiej 12 w Gdańsku, jest jedyną w Polsce, i jedną z niewielu w Europie, kamienic mieszczańskich z XVIII wieku dostępnych do zwiedzania, stanowiąc jedyne w swoim rodzaju Muzeum Wnętrz Mieszczańskich. W kamienicy Johanna Uphagena oglądać można pomieszczenia mieszkalne i gospodarcze. Jest to także jedna z nielicznych kamienic w Gdańsku odbudowanych po wojnie do swojej pełnej długości, prezentując tym samym oryginalny wygląd gdańskich domów. Spacer po troskliwie odtworzonych wnętrzach pozwala poczuć się jak w końcu XVIII wieku.
Adres

ul. Długa 12, Gdańsk

WWW

www.muzeumgdansk.pl

E-mail

dom.uphagena@muzeumgdansk.pl

image

Dorwij Dietę - Dietetyk Przemek Płażyński

RABAT

Dorwij Dietę zajmuje się promowaniem prawidłowego odżywiania i zdrowego stylu życia. Chcemy wspierać ludzi w zmianie nawyków żywieniowych oraz  zainspirować wszystkich do podjęcia tego wyzwania. Bez względu na to, czy masz problem ze zbędnymi kilogramami, pogarszającym się stanem zdrowia czy po prostu kiepskim samopoczuciem – dobrze trafiłeś! Gwarantujemy smaczne, zbilansowane, urozmaicone plany żywieniowe dopasowane do indywidualnych potrzeb. Nie szkodź sobie działaniem  na własną rękę, zyskaj wsparcie specjalisty.
Adres

Tatrzańska 19/4, Sopot (gabinet znajduje się w Sopockiej Pracowni Otwarta)

WWW

www.dorwijdiete.pl

E-mail

przemek@dorwijdiete.pl

image

Dwór Artusa

Rabat
To jeden z najbardziej reprezentacyjnych zabytków położonych przy tzw. Trakcie Królewskim w Gdańsku. Dawniej pełnił rolę miejsca spotkań kupców zrzeszonych w tzw. ławach. Odbywały się tutaj posiedzenia, ale także bale i rauty, a w późniejszych wiekach mieściła się tutaj giełda zbożowa. W skład obecnego zespołu Dworu Artusa wchodzą następujące obiekty: parter dwóch połączonych kamienic zwanych Starym Domem Ławy, właściwy Dwór Artusa oraz Nowy Dom Ławy. Wyjątkowym zabytkiem, dla którego warto odwiedzić to miejsce, jest zrekonstruowany piec kaflowy, sięgający 11 metrów wysokości, zwany dumnie „królem wszystkich pieców”.
Adres

ul. Długi Targ 43/44, Gdańsk

WWW

www.muzeumgdansk.pl/oddzialy-muzeum/dwor-artusa/

E-mail

dwor.artusa@muzeumgdansk.pl

image

Europejskie Centrum Solidarności

Rabat
Potężna rdzawa bryła, pokryta cortenem, widoczna w tle pomnika Poległych Stoczniowców, kształtem przypomina statek. To prawdziwy hołd dla osób poległych w bohaterskiej walce z reżimem komunistycznym. 

W środku Europejskie Centrum Solidarności robi zupełnie inne wrażenie – potężne, jasne przestrzenie, pięknie ozdobione żywą roślinnością ogrodu zimowego, sale wystawy stałej kryjące wyjątkowe eksponaty.  Nowoczesna, multimedialna ekspozycja ECS dedykowana jest Solidarności i zmianom, jakie zaszły pod jej wpływem w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Na powierzchni 3 tys. m kw. prezentowane są  poruszające pamiątki, zdjęcia, materiały filmowe i dźwiękowe, archiwalne dokumenty, rękopisy, mapy, wydawnictwa podziemne, gazety, obiekty sztuki niezależnej. Znajdziemy tu m.in. przestrzeloną kurtkę Ludwika Piernickiego, 20-letniego stoczniowca, ofiary Grudnia ’70, tablice 21 postulatów, wiszące podczas strajku w Sierpniu ’80 na bramie Stoczni Gdańskiej im. Lenina, suwnicę, na której pracowała Anna Walentynowicz, biurko Jacka Kuronia, dar jego żony… Łącznie niemal 1800 unikalnych przedmiotów! Aby dokładnie zwiedzić ECS trzeba poświęcić minimum 3 godziny.

Czy wiesz, że ECS to także biblioteka, czytelnia, archiwum, ośrodek badawczo-naukowy, edukacyjno-szkoleniowy oraz pracownie warsztatów twórczych. Znajduje się tu m.in. biuro Lecha Wałęsy. Jest to również miejsce wielu spotkań, konferencji krajowych i międzynarodowych. To miejsce dużych i znanych wydarzeń jak np. festiwal Solidarity of Arts, All About Freedom Festival, Nowe Trendy w Turystyce, Gdańsk DocFilm Festival. Swoje miejsce mają także najmłodsi – Wydział Zabaw to multimedialna sala edukacyjna dla dzieci. 
Tu odbierzesz Gdańską Kartę Mieszkańca!
Adres

pl. Solidarności 1, Gdańsk

WWW

www.ecs.gda.pl

E-mail

zwiedzanie@ecs.gda.pl

image

Fanstore Lechia Gdańsk

RABAT

​Wszystkich kibiców Biało-Zielonych zapraszamy na zakupy do Fanstore Lechia Gdańsk, w którym znajdziecie także sportową odzież oraz obuwie marki New Balance, a także kibicowskie gadżety i pamiątki.
Adres

Pokoleń Lechii Gdańsk 1

WWW

www.lechia.pl

image

Fikomp Serwis

RABAT

Nasz serwis od lat zajmuje się naprawą laptopów i komputerów. Zapewniamy pomoc techniczną w branży informatycznej osobom prywatnym oraz firmom na terenie Trójmiasta. Do każdej naprawy podchodzimy uczciwie, zawsze uwzględniając dobro Klienta. Starając się wykonywać usługi na jak najwyższym poziomie, zdobyliśmy duże zaufanie na rynku, o czym świadczą nasze opinie w Internecie. Mamy nadzieję, że rabat w wysokości 15% przekona również Ciebie do skorzystania z naszych usług i dołączysz do naszego grona zadowolonych Klientów.
Adres

Pomorska 88, Gdańsk

WWW

www.fikomp.pl

E-mail

it@komputery-serwis.net.pl

image

First Class Detailing - Studio Pielęgnacji Aut

RABAT

First Class Detailing - Studio Pielęgnacji Aut:
- detailing nowych aut i klasyków,
- trwałe powłoki ochronne,             
- korekty lakieru,
- pielęgnacja tapicerki materiałowej i skórzanej,
- regeneracja reflektorów,
- bezpieczne mycie,
- profesjonalny sprzęt,
- najlepsze kosmetyki,       
- usługa door-to-door.
Adres

Bitwy Oliwskiej 36a, Gdańsk

WWW

Facebook: First Class Detailing

image

FitYard

RABAT

FitYard - to od dawna poszukiwane przez nas miejsce, gdzie trenerzy w pełni mogą realizować swoje pasje powiązane z rozwojem psychoruchowym podopiecznych i swoim. Stworzone jest przez pasjonatów filozofii treningu, którego celem nadrzędnym jest pomoc ludziom w poprawie zdrowia. Przy okazji skutkuje to również poprawą wyników sportowych w myśl idei: dobrze wyglądające ciało nie zawsze jest zdrowe, ale zdrowe ciało zawsze dobrze wygląda! Dysponując aktualną wiedzą, czerpaną od najlepszych szkoleniowców na świecie, jednocześnie korzystając z nowoczesnego sprzętu, pomożemy Ci znaleźć i przejść odpowiednią drogę do celu. Nasza specjalność to trening personalny oraz przygotowanie motoryczne w sporcie, co nie zmienia faktu, że równie bliskie są nam książki, muzyka, dobre jedzenie i kawa. Zapraszamy!
Adres

Marynarki Polskiej 163, Gdańsk

WWW

Facebook

E-mail

info@fityard.pl

image

Fundacja Galar Gdański

RABAT

Fundacja Galar Gdański została założona w styczniu 2018 r. w myśl aktywizacji osób z wykluczenia społecznego, pielęgnacji polskiej kultury i dziedzictwa narodowego a także promocji m. Gdańska. W Fundacji znajdują zatrudnienie osoby niepełnosprawne oraz długotrwale bezrobotne, a w okresie wakacyjnym fundacja prowadzi staże zawodowe pn. "Suchą stopą w dorosłość" dla podopiecznych domów dziecka.

W 2018 r. Fundacja Galar Gdański wdrożyła na gdański rynek nową usługę turystyczną "Galarem po Gdańsku". Rejs odbywa się repliką historycznej łodzi typu Galar - łodzi, która była rozpowszechniona głównie w XVIII wieku i była typem polskiego statku rzecznego używanego do jednorazowego transportu towarów w dół rzeki (m.in. soli, wapna, cynku, mydła, zboża). Do Gdańska Galarami spływano głównie z górnej Wisły oraz Sanu. Galary Gdańskie, o wymiarach 9 x 3 m, zostały specjalnie zaprojektowane oraz wykonane na potrzeby Fundacji. Korzystanie z usług Fundacji jest formą jej wsparcia na dalszy rozwój oraz realizację założonych planów.

Do zobaczenia na GALARZE!
Adres

Przystań Galar Gdański na Stoczni Cesarskiej (ul. Dokowa)

WWW

Facebook: Fundacja Galar Gdański

E-mail

info@galar.org.pl

image

Gabinet Hiperbarycznej Terapii Tlenowej

RABAT

Terapia tlenowa ma wszechstronny, pozytywny wpływ na nasze samopoczucie psychiczne i fizyczne. Pozwala zachować na dłużej młodość, dobre zdrowie, aktywuje siły witalne i odpornościowe. Dzięki regularnym sesjom w komorze tlenowej można poczuć odprężenie, przypływ energii i chęci do życia. Pozytywny efekt terapii to również dobry sen, po którym pacjenci czują się wypoczęci. Sesja w kapsule hiperbarycznej biostymuluje organizm, likwiduje zakażenia oraz odżywia niedotlenione komórki, a w rezultacie wzmacnia układ immunologiczny i pomaga wrócić do zdrowia. Sesje tlenowe przynoszą doskonałe efekty terapeutyczne u dzieci z autyzmem jak i wśród osób starszych, chorych na Alzheimera, zwiększając aktywność mózgu poprzez głębokie dotlenienie. Wspomagają pracę serca zapobiegając zawałom mięśnia sercowego i uelastyczniają ścianki żył.
Adres

Obrońców Wybrzeża 23, Horyzont, Gdańsk

WWW

www.tlenoterapiagdansk.pl

image

Galeria Winylowo

RABAT

Galeria Winylowo to jedyne takie miejsce w Gdańsku, w którym połączyliśmy sklep z płytami winylowymi z małą kawiarnią. To tu wypijesz pyszną kawę pochodzącą z rzemieślniczych palarni, zjesz domowe ciasto i znajdziesz swoją ulubioną muzykę na płycie winylowej. Oferujemy kilka tysięcy płyt winylowych: używane z lat 60., 70., 80., maxi single dla DJ’ów, płyty nowe a także możliwość odsłuchu i zakupu sprzętu audio. W części kawiarnianej proponujemy: kawy na bazie włoskiego espresso, domowe ciasta, szeroki wybór herbat i napojów.

Delektując się aromatyczną kawą i herbatą, przy dźwiękach płynących z winylowych krążków, serdecznie zapraszamy do dzielenia wspólnie z nami chwil w ciepłej i przyjaznej atmosferze. To miejsce relaksu i powrotu do miłych, muzycznych wspomnień. A wszystko to w otoczeniu urokliwych uliczek Starego Miasta w Gdańsku.
Adres

ul. Ogarna 102, Gdańsk

WWW

www.galeriawinylowo.pl

E-mail

sklep@galeriawinylowo.pl

image

Gdańskie Lodowisko

Rabat
Gdańskie Lodowisko to obiekt prowadzony przez Gdański Archipelag Kultury, instytucję kultury miasta Gdańska. Począwszy od 2008 roku lodowisko każdej zimy wpisuje się w krajobraz centrum Gdańska charakterystyczną architekturą czaszy pneumatycznej, której pojawienie się na Placu Zebrań Ludowych jest niezmiennym symbolem rozpoczęcia sezonu łyżwiarskiego.
Swoją popularność Lodowisko zawdzięcza nie tylko kosmicznemu wyglądowi tak zwanego „balonu”, ale i wyjątkowo dogodnej lokalizacji w samym centrum miasta. W związku z dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców Gdańska i okolic ślizgawka czynna jest 7 dni w tygodniu, od rana do później nocy. Kilka razy w sezonie obiekt Lodowiska gości imprezy okolicznościowe Gdańskiego Archipelagu Kultury (np. Halloween, Mikołajki, Walentynki), zawody sportowe (Amber Stone Baltic Cup), a także imprezy firmowe organizowane przez klientów komercyjnych.
Na terenie Gdańskiego Lodowiska  funkcjonuje wypożyczalnia łyżew i kasków, ostrzalnia oraz bezpłatne szatnia i parking.

Czy wiesz, że Gdańskie Lodowisko jest jednym z niewielu obiektów o pełnowymiarowej tafli w regionie? Między innymi dzięki temu odwiedza nas niemal 100 tysięcy łyżwiarzy w sezonie, czyli co piąty mieszkaniec Gdańska.
Adres

Plac Zebrań Ludowych

WWW

www.scenamuzyczna.pl

image

Gdański Ogród Zoologiczny

Rabat
Wizyta w gdańskim ZOO to świetna propozycja spędzania wolnego czasu dla młodszych i starszych. Na gości, o każdej porze roku, czekają setki zwierzaków! 

Gdański Ogród Zoologiczny to idealne miejsce na aktywny wypoczynek lub leniwe spacery, dla dzieci, dorosłych i seniorów. Tylko tu zobaczyć można egzotyczne zwierzęta: blisko 200 gatunków, ponad 1000 zwierząt, ze wszystkich kontynentów. Większość to gatunki zagrożone wyginięciem, których przetrwanie możliwe jest tylko dzięki opiece ogrodów zoologicznych. Pokazy karmienia zwierząt, lekcje żywej przyrody, opowieści o zwierzętach, obrączkowanie ptaków, wykłady i kampanie edukacyjne – to tylko niektóre z wydarzeń odbywających się w ZOO. Położony na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, z całorocznymi pawilonami (lwiarnia, żyrafiarnia, pawilon ptaków i gadów, małpiarnie), jest wart odwiedzenia o każdej porze roku.

Czy wiesz, że gdańskie ZOO powstało w 1954 roku i jest największym ogrodem zoologicznym w Polsce. Panuje w nim wyjątkowy mikroklimat - wcześniej funkcjonował tu nawet pensjonat dla osób cierpiących na schorzenia dróg oddechowych. Być może dzięki temu mieszkańcy i goście ZOO czują się tak dobrze! To jedyny ogród w Polsce, w którym zobaczyć można krytycznie zagrożone wyginięciem orangutany. Ponadto mieszka tu wiele innych rzadkich gatunków, m.in. lwy angolskie, hipopotamy karłowate, pandy małe, szympansy, żyrafy, gepardy i słonie.
Tu odbierzesz Gdańską Kartę Mieszkańca!
Adres

Karwieńska 3, Gdańsk

WWW

www.zoo.gda.pl

image

Gdańsk z kajaka

RABAT

Odkryj Gdańsk z perspektywy kajaka. Niepowtarzalne widoki i świetna przygoda dla każdego! Wypożyczalnia kajaków i wycieczki kajakowe z przewodnikiem. Imprezy integracyjne dla firm, wycieczki szkolne, grupy prywatne.
Adres

Dokowa 1, Gdańsk

WWW

www.gdanskzkajaka.pl

E-mail

info@gdanskzkajaka.pl

image

GDAR - Alarm i monitoring

RABAT

Nasza oferta kierowana jest dla osób zainteresowanych profesjonalnym zabezpieczeniem swojego mienia. Nasze umiejętności oparte są na ponad 10-letnim doświadczeniu zarówno w projektowaniu, jak i wykonawstwie. Nasz projektant przeprowadzi bezpłatną wizję lokalną i przygotuje najbardziej optymalny projekt zabezpieczenia pamiętając jednak, że Twoja opinia i potrzeby są najważniejsze. Realizujemy nawet najtrudniejsze zadania.
Adres

Potęgowska 8/35, Gdańsk

WWW

www.gdar.pl

E-mail

info@gdar.pl

image

Hard Rock Cafe

RABAT

Położony w samym sercu Starego Miasta, Hard Rock Cafe Gdańsk jest idealnym miejscem dla fanów muzyki oraz niezapomnianych wrażeń. Restauracja dysponuje ponad 100 miejscami na 2 poziomach oraz letnim tarasem otwartym od wiosny do późnej jesieni. Podobnie jak inne lokale tej sieci, oferuje tradycyjne amerykańskie jedzenie oraz bogatą kartę koktajli. Hard Rock Cafe to także Rock Shop, w którym dostępne są ubrania, biżuteria i gadżety oraz kolekcjonerskie piny. Bardzo poważnie podchodzimy do serwowania świeżych i przygotowywanych na miejscu klasyków amerykańskiej kuchni. Classic Legendary Burger widnieje w menu wszystkich Hard Rock Cafe na całym świecie i wszędzie smakuje tak samo dobrze. Nieważne, czy jesteś sam, z rodziną czy odwiedzasz nas z większą grupą przyjaciół, za każdym razem przygotujemy dla Ciebie wspaniały posiłek.
Adres

ul. Długi Targ 35/38, Gdańsk

WWW

www.hardrockcafe.com

image

Hevelianum

Rabat
Hevelianum to interaktywna przestrzeń edukacyjna i rozrywkowa. Historia miesza się tu z nowoczesnością, a każdy: mały i duży, znajdzie pomysł na spędzenie niezapomnianych chwil. 

W ofercie Hevelianum znajdują się liczne atrakcje. Są to m.in. warsztaty, wystawy, pokazy i zajęcia tematyczne. Hevelianum, to miejsce niezwykłe i magiczne, będące odzwierciedleniem miasta, w którym się znajduje. Stare mury i historyczne zabudowania skrywają wnętrza nowoczesne, multimedialne i interaktywne. Oprócz zajęć tematycznych, na które można się wybrać indywidualnie, z całą rodziną lub z klasą, w Hevelianum można też zorganizować urodziny, zwiedzić ogólnodostępne wystawy historyczne lub poleniuchować na łonie przyrody.
Sama Góra Gradowa także ma dla gości wiele tajemnic, odkrywać je można choćby poprzez zwiedzanie multimedialnych wystaw „Wehikuł Czasu – Zabawy z Historią” oraz „Hewelianum bez barier”. Ze wzgórza rozciąga się przepiękny widok na panoramę Gdańska, ale w słoneczne dni widać również Żuławy i Gdynię. To czyni z Góry Gradowej doskonały punkt dla amatorów fotografii. 

Czy wiesz, że zajęcia, które odbywają się w Hevelianum noszą tak intrygujące nazwy jak: Nauka Po Polsku,  Kropla Zabawy czy Alchemia Zapachu. Warto samemu sprawdzić, co kryje się pod tymi nazwami, a przy tym doskonale się bawić i uczyć jednocześnie. Nie ważne czy ma się 10 czy 100 lat! 
Tu odbierzesz Gdańską Kartę Mieszkańca!
Adres

Gradowa 6, Gdańsk

WWW

www.hewelianum.pl

E-mail

recepcja@hewelianum.pl

image

House of Bikes

RABAT

House of Bikes to przede wszystkim pasjonaci rowerowi, którzy uwielbiają ten sport i chcą zarażać swoją pasją innych. W naszym sklepie znajdziecie nie tylko rowery i części rowerowe. W ofercie mamy doskonały serwis, wypożyczalnie i przechowalnie rowerów, a także wiele akcesoriów i zabawek związanych z tym sportem. W House of Bikes znajdziecie między innymi rowery młodej, polskiej firmy Monteria, która zaskakuje genialną jakością sprzętu, zaskakującym designem i ogromnym wyborem. Jesteśmy bardzo młodą firmą, jednak zależy nam przede wszystkim na tym, aby budować długotrwałe relacje z klientami, którzy do nas przychodzą. Jakość zarówno naszego sprzętu jak i serwisu jest i zawsze będzie na najwyższym poziomie - stawiamy bowiem przede wszystkim na bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.
Adres

Ogarna 119, Gdańsk

WWW

www.houseofbikes.pl

E-mail

info@houseofbikes.pl

image

Hurtownia Motoryzacyjna Makro

RABAT

P.H. MAKRO jest hurtownią motoryzacyjną działającą na Polskim rynku od 1991 roku. W naszej ofercie posiadamy 3,5 tysiąca produktów dedykowanych branży motoryzacyjnej. Specjalizujemy się w sprzedaży akumulatorów. Jesteśmy firmą rodzinną, w naszym regionie dobrze znaną. Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby lub do złożenia zamówienia za pośrednictwem naszej strony internetowej.
Adres

Trakt św. Wojciecha 253, Gdańsk

WWW

www.makro.gda.pl

E-mail

makro@makro.gda.pl

image

infoShare Academy

RABAT

InfoShare Academy to szkoła programowania stworzona przez pasjonatów z wieloletnim doświadczeniem. Dzielimy się wiedzą z osobami, które chcą wejść lub rozwinąć się na rynku IT. W ofercie posiadamy szkolenia od podstaw dla osób chcących zacząć swoją przygodę z programowaniem oraz programy podnoszące kompetencje.
Adres

Grunwaldzka 472B

WWW

www.infoshareacademy.com

image

Kafëbë

RABAT

Kafëbë to przytulne kawiarniane bistro w sercu gdańskiej starówki. Czerpiemy z tego co daje natura i tym chcemy się z Wami dzielić każdego dnia. Spróbuj naszych śniadań, obiadów, kolacji, lokalnego piwa i nie zapomnij wypić kawy. Nasza kuchnia lokalna jest bogata tym, co występuje w regionie. Dzięki takiemu bogactwu produktów jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa wiele tradycyjnych potraw oraz nowoczesnych dań inspirowanych dobrymi lokalnymi składnikami. Od 2019 roku jestesmy członkami Sieci Dziedzictwa Kulinarnego – Pomorskie, którego patronem jest Marszałek Województwa Pomorskiego. Wyróżnienie to potwierdza, że żywność nim oznaczona ma najwyższą jakość i została przygotowana z surowców pozyskanych na Pomorzu, na podstawie tradycyjnych regionalnych receptur i metod. Dania przygotowujemy sami korzystając z surowców pozyskanych od sprawdzonych lokalnych dostawców. Oznacza to zrównoważony biznes w stylu slow life.
Adres

Piwna 64/65, Gdańsk

WWW

Facebook: Kafëbë

image

Karta Turysty z Pakietem Zwiedzanie

RABAT

Dla pasjonatów zwiedzania opracowaliśmy wyjątkowy pakiet atrakcji, które zaspokoją nawet największy głód wiedzy. Archeologia, historia, marynistyka, przyroda czy sztuka – wszystko to przeplata się w Gdańsku, a z Kartą Turysty doświadczysz ich wszystkich. Poczuj ducha przygody – spójrz na miasto z góry, odkryj nowe miejsca i zakochaj się w Gdańsku! Karta Turysty z Pakietem Zwiedzanie to oferta bezpłatnych wstępów do około 20 muzeów i Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego, wzbogacona o zniżki do obiektów kultury i rozrywki oraz restauracji partnerskich.
Adres

WWW

www.kartaturysty.visitgdansk.com

E-mail

karta@jestemzgdanska.pl

image

KartCenter Gdańsk - gokarty

RABAT

KartCenter to zupełnie nowa jakość w kartingu amatorskim. Tworzymy obiekty z najlepszymi gokartami Sodi oraz z dbałością o jakość obsługi i bezpieczeństwo naszych klientów. Nasze tory gokartowe powstają z myślą o dostarczeniu autentycznego doświadczenia wyścigów. Jesteśmy miejscem dla wszystkich entuzjastów sportów motorowych oraz tych, którzy za kierownicą usiądą po raz pierwszy.
 

Adres

Galeria Morena, ul. Schuberta 102a, parking poziom -2

WWW

www.kartcenter.pl

E-mail

info@kartcenter.pl

image

Kawiarnia CzKawka

RABAT

CzKawka to kawiarnia typu specialty. Staramy się, aby nasza kawiarnia była miejscem, gdzie nasi Goście mogą odkrywać nowe profile kaw by, w rezultacie, znaleźć taki, który smakuje im najbardziej. Jesteśmy tu, by doradzić i zaproponować różne rodzaje kaw bazując na Waszym smaku i nastroju. Bardzo ważne dla nas jest, aby podawać jedne z najlepszych dostępnych na rynku ziaren, aby nasi Goście mogli w nich znaleźć akcenty owocowe, czekoladowe, ziołowe i wiele, wiele więcej. W sezonie letnim zapraszamy również na pyszne lody o nietuzinkowych smakach, kawy mrożone i koktajle. Najlepsze jednak zostawiliśmy na koniec - nasze ciasta. Znajdziecie tu klasyczne, domowe, wręcz babcine receptury na sernik, piernik czy szarlotkę oraz nowości i zestawienia smaków, które mogą Was zaskoczyć, jak sernik bazyliowy, brownie z buraka czy ciasto z pomidorów. Jeśli w naszej ofercie nie ma czegoś, co chcielibyście spróbować, dajcie nam o tym znać - już niejednokrotnie zdarzało się, że do oferty wprowadzaliśmy produkty zgodnie z życzeniami naszych Gości.
Adres

Kilińskiego 9/4, Gdańsk

WWW

www.kawiarniaczkawka.pl

E-mail

zamowienia@kawiarniaczkawka.pl

image

Kawiarnia Town Cafe

RABAT

Kawiarnia Town Cafe da Wam chwilę wytchnienia, możliwość zatrzymania się na moment w codziennym życiu, podczas którego możecie skosztować specjałów lokalu. W naszej kawiarni stawiamy na naturalne i świeże składniki najwyższej jakości, dzięki którym dostarczycie swojemu organizmowi niezbędnych wartości odżywczych. W menu znajdziecie m.in. szeroki wybór kawy oraz herbaty, odżywcze koktajle, świeże kanapki, lody i desery rzemieślnicze oraz ciasta.
Adres

Galeria Metropolia ul. Kilińskiego 4, 80-452 Gdańsk

WWW

Facebook: Town Cafe

E-mail

metropolia@towncafe.pl

image

Kino Kameralne Cafe

RABAT

Historia tego miejsca jest długa… Zupełnie tak jak ulica, przy której się znajduje. W tym miejscu tylko kilka metrów pod ziemią, w piwnicy z oryginalnymi średniowiecznymi stropami i odrestaurowanymi siedzeniami kinowymi tworzymy miejsce dla Was – Kino Kameralne Cafe. Kino znajduje się w piwnicy – pod wejściem do dawnego kina Neptun, budynkek hotelu Hampton by Hilton. Połączenie stylowej kawiarni i kina to idealne miejsce dla koneserów, osób poszukujących wyjątkowej atmosfery i ciekawych wyróżniających się miejsc, gdzie można mile spędzić czas.
Adres

Lektykarska 4, Gdańsk

WWW

www.kinokameralnecafe.pl

E-mail

kontakt@kinokameralnecafe.pl

image

Komandor

RABAT

Firma Komandor jest liderem na rynku w zakresie projektowania i produkcji mebli na wymiar. Nasze meble to gwarancja doskonałej jakości, funkcjonalności i wyczucia stylu. 25 lat to czas wytężonej pracy i doświadczeń, które pozwoliły nam stworzyć nowe, ciekawe i funkcjonalne rozwiązania oraz produkty, za pomocą których można zaaranżować każdą prywatną lub publiczną przestrzeń, podnosząc przy tym funkcjonalność i estetykę każdego wnętrza. To lata, w których przeszliśmy długą drogę od samej szafy, poprzez poszczególne jej elementy, innowacyjne systemy, ciekawe elementy wnętrza, akcesoria, nowe produkty w postaci drzwi przejściowych i podwieszanych, aż do kolekcji mebli na wymiar do każdego pomieszczenia. Każdy wytworzony przez nas mebel jest wyjątkowy, ponieważ wynika z konkretnych oczekiwań Klienta.
Adres

Sandomierska 50, Gdańsk

WWW

www.komandor.pl

E-mail

pomorze@komandor.pl

image

Lechia Gdańsk

Rabat
Klub z tradycjami, klub z ambicjami - Lechia Gdańsk niezmiennie pozostaje drużyną, której kibicują dziesiątki tysięcy osób, nie tylko w Gdańsku. 

Lechia Gdańsk powstała w sierpniu 1945 roku, w odradzającym się po wojennych zniszczeniach Gdańsku, początkowo jako Klub Sportowy Biura Odbudowy Portów. Wtedy też ustalono, iż barwy klubowe to biel i zieleń. Wśród założycieli klubu wiodącą funkcję pełniły osoby związane z Politechniką Gdańską. Trzon kadry naukowej uczelni stanowili wykładowcy przedwojennej Politechniki Lwowskiej. Wiosną 1946 r. dokonano ostatecznej zmiany nazwy. Od tej chwili, z krótką przerwą w latach 50-tych, kiedy to klub, zgodnie z nakazem władz państwowych tytułowano Budowlani, obowiązuje nazwa klubu: Lechia. Do roku 2011 stadion Lechii Gdańsk mieścił się przy ul. Traugutta we Wrzeszczu. Nowy obiekt - Energa Stadion Gdańsk, powstał w Gdańsku-Letnicy. Jest to nowoczesny stadion uznawany za najpiękniejszy w Polsce i jeden z najpiękniejszych w Europie. Jego kształt i kolorystyka nawiązują do bursztynu, a jednocześnie może na nim zasiąść aż ponad 43.000 osób. 

Czy wiesz, że najważniejsze sukcesu klubu to zdobycie Pucharu Polski w roku 1983, finał Pucharu Polski – 1955 i zdobycie Superpucharu w 1983? Do historii przeszedł dwumecz Lechii z gigantem piłki nożnej - Juventusem Turyn rozegrany w roku 1983. Choć we Włoszech Lechia uległa aż 0:7, to na swoim boisku grała z utytułowanymi gwiazdami z Turynu, jak równy z równym, przegrywając 2:3, a przez pewien czas nawet prowadząc. Mecz był także wielką, patriotyczną demonstracją oporu wobec władzy komunistycznej, a na trybunach zasiadał m.in. Lech Wałęsa.
Adres

WWW

www.lechia.pl

image

Logitus

RABAT

Jesteśmy lokalną trójmiejską firmą telekomunikacyjną. Świadczymy usługi z zakresu Światłowodowego Internetu i Telewizji. Dostarczamy usługi na najwyższym poziomie w przystępnych cenach. Nasz zespół to ludzie, którzy postawili sobie za cel profesjonalne podejście do każdego naszego Klienta.
Wyróżnia nas:
Internet o prędkości do 500/500 Mbit, łącze symetryczne, brak limitów transferu danych, technologia FTTH- światłowód w Twoim mieszkaniu.
Telewizja cyfrowa HD- w pełnej ofercie znajdziesz 294 kanały, w tym aż 141 w jakości HD.
Adres

Orzechowa 5, 80-175 Gdańsk

WWW

logitus.pl

E-mail

biuro@logitus.pl

image

Mabe Care

RABAT

Salon kosmetyczny Mabe Care mieści się w centrum Gdańska. Profesjonalna kadra wykonuje zabiegi kosmetyczne min. manicure, pedicure, pielęgnację twarzy, stylizację rzęs, depilacje, zabiegi na ciało, liposukcję ultradźwiękową, endermomasaż, mezoterapię mikroigłową, mikrodermabrazję diamentową oraz różnego rodzaju masaże min. sportowy, ciepłą czekoladą, gorącymi kamieniami bazaltowymi, bańką chińską, LOMI LOMI NUI a także masaż tantryczny. Zapraszamy również do strefy relaksu, gdzie w naszym Day Spa skorzystać można z sauny IR, jacuzzi czy aromaterapeutycznych zabiegów na ciało. Korzystanie z jacuzzi i sauny IR to nie tylko relaks i przyjemność, ale przede wszystkim poprawa stanu zdrowia poprzez oczyszczanie organizmu, redukcję cellulitu, poprawę krążenia krwi, zwalczanie chorób skóry, bólów mięśni, bólów reumatycznych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zalecając odpowiednie zabiegi.
Adres

Szeroka 56/57, Gdańsk

WWW

www.mabecare.pl

E-mail

salon@mabecare.pl

image

MagSerwis

RABAT

MagSerwis od 30 lat funkcjonuje na rynku trójmiejskim. Rozwój firmy, wiedzy i specjalistycznych narzędzi w zakresie szeroko pojętej elektroniki użytkowej, poskutkowały możliwością zaoferowania naszym klientom, kompleksowej usługi naprawy oraz konserwacji wszelkich urządzeń z zakresu sprzętu telewizyjnego, sprzętu Audio/DVD/Bluray oraz projektorów multimedialnych. Dokonujemy napraw na poziomie elementów układów - zasilaczy, płyt głównych, inwerterów oraz logik. Dzięki temu znacząco obniżamy koszt naprawy (wymiana modułów jest dużo bardziej kosztowna). Posiadamy magazyn części w ilości 5000 sztuk, co zapewnia szybką i terminową naprawę.
Zajmujemy się naprawą sprzętu elektronicznego, takiego jak:
- naprawa telewizorów - LCD, LED, Plazmy, 4K, 
- naprawa projektorów multimedialnych (rzutników),
- naprawa sprzętu audio i kina domowego: (odtwarzacze CD/DVD/Bluray, wieże/radia, amplitunery kina domowego, wzmacniacze stereo),
- naprawa gramofonów i innego sprzętu Hi-End,
- naprawa monitorów komputerowych (również dotykowych).
Wycena możliwa na stronie: www.magserwis.pl/wycena
Adres

Galaktyczna 27, Gdańsk

WWW

www.magserwis.pl

image

Mandala Float Studio

RABAT

Mandala Float Studio to studio floatingu w samym centrum Gdańska. Czym jest floating? Floating to swobodne unoszenie się ciała na powierzchni wody w specjalistycznej kabinie floatingowej. Woda ma jedynie 30 cm głębokości i zawiera leczniczy roztwór soli Epsom, zapewniający odpowiednią wyporność. Temperatura wody i powietrza wewnątrz kapsuły tożsama z temperaturą ciała, wywołuje silne wrażenie lewitacji. Ciało dryfuje w warunkach całkowitej izolacji zmysłowej od bodźców zewnętrznych. Znikają przewlekłe bóle głowy, kręgosłupa, stawów, napięcie mięśni, nadciśnienie, stres, zmęczenie, depresja, złe samopoczucie oraz inne schorzenia. Już po pierwszej sesji odczuwasz głęboki relaks i błogi spokój.
Adres

Rzeźnicka 2/69, Gdańsk

WWW

www.mandalafloatstudio.com

E-mail

mandalafloatstudio@gmail.com

image

Marina Day Spa

RABAT

W centrum naszego pięknego miasta Gdańska, na wyspie Ołowiance w otoczeniu zabytków, nowoczesnej architektury i przystani jachtowej znajduje się salon urody - Marina Day Spa. Dysponujemy przyjemnie zaaranżowanymi i bogato wyposażonymi w nowoczesny sprzęt gabinetami, gdzie na gości czekają profesjonalnie wykształceni specjaliści z dziedziny kosmetologii, fizjoterapii, fryzjerstwa oraz medycyny estetycznej. Naszym celem jest ciągły rozwój, kształcenie i poznawanie najnowszych metod wykonywanych zabiegów.
Adres

Szafarnia 5/U9, Gdańsk

WWW

www.marinadayspa.com

image

Markowe Świece

RABAT

Markowe Świece to idealne miejsce do sprawdzenia kilkuset zapachów od najlepszych światowych producentów. Oferowane przez nas świece tworzą nie tylko miłą atmosferę. Wzbogacają również wnętrze aromatycznym zapachem. Chcesz, aby Twój dom wypełnił się zapachem świeżych wypieków albo przenieść się nad morze i poczuć słoną nutę drewna wyrzuconego na brzeg morza? Koniecznie odwiedź nasz sklep, a okazując kartę otrzymasz 15% rabatu na cały asortyment.
Adres

Podmiejska 17, Gdańsk

WWW

www.markoweswiece.pl

image

Matsuri Szkoła Językowa

RABAT

MATSURI to najlepsza szkoła języków orientalnych w Trójmieście. Tylko u nas nauczane są 3 języki: chiński, japoński i koreański na każdych poziomach zaawansowania, w tym język biznesowy. Nasza kadra to przede wszystkim lektorzy bilingwalni oraz native speakerzy, którzy znają również biegle j. angielski i/lub język polski. Szkoła działa już ósmy rok na rynku i otrzymała w tym czasie wiele wyróżnień, nagród oraz pozytywnych referencji. Wielu naszych kursantów otrzymało nagrody w konkursach oraz stypendia naukowe. Chcemy stworzyć Państwu możliwości poznania kultury dalekiego wschodu w połączeniu z nauką, a także pomóc w osiągnięciu sukcesów na rynku chińskim, japońskim oraz koreańskim.
Adres

Chodowieckiego 6A/3, Gdańsk

WWW

www.matsuri.pl

E-mail

matsuri.edu@gmail.com

image

Medikon szkolenia online

RABAT

Czy wiesz co zrobić jeśli ktoś z Twojego otoczenia przestanie oddychać ?
Czy wiesz jak wezwać pomoc i co powiedzieć ?
Wiesz jak zareagować gdy Twoje dziecko się zadławi i będzie potrzebować Twojej pomocy ?
Jeśli chociaż raz odpowiedź brzmi NIE to najwyższy czas to zmienić!
Firma MEDIKON wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom, proponując szkolenia pierwszej pomocy online
Kursy onlineszkolenia online w  kategoriach: kurs pediatryczny, urazowy, podstawowy, zaawansowany i kursy AED dla AED Samaritan PAD modele 350, 360 i 500.  Szybkie, ciekawe dla oka prezentacje rozwieją wszelkie Państwa wątpliwości z zakresu stanów zagrożenia życia i zdrowia.
Serdecznie zapraszamy www.medikononline.pl
Adres

WWW

www.medikononline.pl

E-mail

kontakt@medikon-szkolenia.pl

image

Movement Arena

RABAT

Movement Arena mieszcząca się na Stadionie Energa, to jedyne takie miejsce na mapie całego trójmiasta, które na powierzchni ponad 1000 metrów kwadratowych pozwala na zabawę w kilku różnych dziedzinach sportu! Czego możemy się tu spodziewać? Jedną z atrakcji jest Strefa Parkour, w której zarówno mali i jak i duzi mogą układać własne tory przeszkód! Dzięki miejskiej infrastrukturze całość jest całkowicie bezpieczna i pozwoli nam sprawdzić nasze możliwości. A może macie ochotę na trening akrobatyki? Na to pozwoli Wam Airtrack, czyli specjalnie przeznaczona ku temu mata. Dzieciakom z pewnością przypadną do gustu również trampoliny – na terenie Movement Areny znajdziemy dwie strefy z trampolinami, specjalny basen z gąbkami i drążek do skoków. Ostatnimi strefami w tym parku rozrywki jest Strefa Kalisteniki i Stefa Tańca. W tej pierwszej znajdziemy różnego rodzaju drążki, drabinki i kółka gimnastyczne – czyli wszystko to, co sprzyja uprawianiu kalenistyki. W tej strefie możemy też sprawdzić, jak miewa się nasza równowaga na specjalnej linie Slackline. Z kolei strefa tańca to nic innego jak 8 metrów kwadratowych powierzchni, gdzie wśród luster i drabinek gimnastycznych możemy doskonalić swoje umiejętności.
Adres

Pokoleń Lechii Gdańsk 1, Gdańsk

WWW

www.movementarena.pl

E-mail

biuro@movementarena.pl

image

Muzeum Bursztynu

Rabat
Siedzibą otwartego w 2006 roku Muzeum Bursztynu jest Zespół Przedbramia ulicy Długiej, składający się z Katowni i Wieży Więziennej. Dzisiaj, w dawnej Wieży Więziennej, można podziwiać wielotematyczną wystawę, której głównym elementem jest bursztyn, jednoznacznie kojarzony z naszym miastem. W Muzeum Bursztynu poznamy historię powstania bursztynu, dowiemy się o jego właściwościach, tajnikach bursztynowego rzemiosła, metodach pozyskiwania i obróbki, zarówno dawniej, jak i obecnie, jak również o przekonaniach związanych z leczniczymi i magicznymi właściwościami bursztynu. Będąc w Muzeum warto skorzystać ze ścieżki zwiedzania, opowiadającej o historii miejsca, w którym się właśnie znajdujemy. W jednej z sal eksponowane są przedmioty pochodzące z przeprowadzonych tutaj badań archeologicznych, zaś w Katowni zaaranżowano trzy cele więzienne, nawiązujące wyposażeniem i klimatem do ponurej tradycji miejsca. Jeżeli odwiedzimy Muzeum podczas sezonu letniego, możemy zakończyć naszą wizytę podziwiając panoramę Gdańska z udostępnianego tylko w tym czasie, Punktu Widokowego.

Czy wiesz, że jednym z najcenniejszych eksponatów w Muzeum Bursztynu jest inkluzja jaszczurki, nazwana imieniem znalazczyni, gdańskiej bursztynniczki, Gabrieli Gierłowskiej? Inkluzje jaszczurek są niezwykle rzadkie, na świecie znajduje się tylko kilka takich okazów.
Tu odbierzesz Gdańską Kartę Mieszkańca!
Adres

Targ Węglowy 26

WWW

www.mhmg.pl

E-mail

bursztyn@muzeumgdansk.pl

image

Muzeum Nauki Gdańskiej

Rabat
Muzeum Nauki Gdańskiej (dawniej Muzeum Zegarów Wieżowych) mieści się w wieży kościoła pod wezwaniem św. Katarzyny (Aleksandryjskiej) w Gdańsku. W wyniku zawartego przez dyrekcję dawnego Muzeum Historycznego Miasta Gdańska z Zakonem OO. Karmelitów w 1996 roku porozumienia w wieży tego kościoła inaugurowano muzeum. Jest to jedyne muzeum zegarów wieżowych w Polsce. Nasze Muzeum zgromadziło kolekcję zegarów z całego okresu zegarmistrzostwa mechanicznego i mechaniczno-elektrycznego. Obejrzeć można mechanizmy datowane nawet na wiek XIV czy XV, a także te, powstałe po II wojnie światowej. Pomiędzy nimi są takie rarytasy jak oryginalny zegar kolebnikowy, jeden z nielicznych zachowanych w Europie, zegar z jedynej polskiej fabryki zegarów wieżowych Michała Mięsowicza z Krosna, a nawet mechanizm z Wysp Brytyjskich.

Na poddaszach muzeum zainstalowano w 2011 roku – w związku z 400 rocznicą urodzin Heweliusza – zbudowany w Muzeum Nauki Gdańskiej pierwszy na świecie zegar wykonany w technologii sygnałów pulsarowych. Zegar ten wykorzystuje jako podstawę czasu impulsy wysyłane przez pulsary (rodzaj gwiazd neutronowych) i jest jedynym zegarem, który oparty jest o zjawisko zachodzące daleko poza Ziemią; wytypowano do tego pulsary znajdujące się w odległości 5.000 – 10.000 lat świetlnych. Co więcej teoria przewiduje, że może stać się on najdokładniejszym wzorcem czasu, jaki do tej pory skonstruowano.
Adres

Wielkie Młyny 10, Gdańsk

WWW

www.muzeumgdansk.pl/oddzialy-muzeum/muzeum-nauki-gdanskiej/

E-mail

zegary@muzeumgdansk.pl

image

Muzeum Poczty Polskiej w Gdańsku

Rabat
Muzeum Poczty Polskiej w Gdańsku powstało w 1979 roku i było wówczas oddziałem Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu. Od 2003 roku Muzeum Poczty jest Oddziałem Muzeum Gdańska. Muzeum, jako miejsce będące symbolem polskości w drugim Wolnym Mieście Gdańsku, gromadzi dokumenty drukowane, rękopiśmienne, ikonograficzne oraz eksponaty związane z obroną i uczestnikami obrony Poczty Polskiej 1 września 1939 roku, losami rodzin obrońców oraz  dokumenty i eksponaty przestawiające dzieje i osiągnięcia Polaków w Wolnym Mieście Gdańsku, będące świadectwem kulturotwórczej roli polskich organizacji społecznych.
Adres

pl. Obrońców Poczty Polskiej 1/2, Gdańsk

WWW

www.muzeumgdansk.pl/oddzialy-muzeum/muzeum-poczty-polskiej-w-gdansku/

E-mail

muzeum.poczty@muzeumgdansk.pl

image

Neptun Taxi

RABAT

Neptun Taxi oferuje swoim klientom najwyższej jakości usługi w zakresie transportu osobowego. Z każdym rokiem rozwijamy zakres świadczonych usług na rzecz klientów indywidualnych jak i firm mających swe siedziby na terenie całego Trójmiasta oraz okolic. Nasi klienci mogą płacić za usługi gotówką lub kartami płatniczymi a dla firm oferujemy płatności z odroczonym terminem.
Do Państwa dyspozycji mamy blisko 500 samochodów w tym ponad 100 samochodów typu Bus od 5 do 8 osób typu Chrysler Voyager, Dodge Caravan, Ford Galaxy, VW Caravelle, Renault Espace, Seat Alhambra, VW Sharan. Nasze samochody spełniają wymagania określone przepisami a kierowcy posiadają niezbędne uprawnienia.
Członkami naszej Korporacji są zawodowi kierowcy posiadający wysokie kwalifikacje i doświadczenie. Cechy te sprawiają, że pasażerowie korzystający z naszych usług czują się komfortowo i bezpiecznie. Kierowcy mogą porozumiewać się w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim. Ponadto jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej.
Adres

WWW

www.neptuntaxi.pl

E-mail

zamow@neptuntaxi.pl

image

Oddział Etnografii Muzeum Narodowego w Gdańsku

Rabat
W Oddziale Etnografii można zobaczyć kilka unikatowych zbiorów o znaczeniu ponadregionalnym. Są to: kolekcja przedmiotów związanych z kulturą osadników zamieszkujących Żuławy do 1945 r., kolekcja pozaeuropejska, kolekcja przedmiotów, fotografii i archiwaliów przywiezionych przez ludność przesiedloną z dawnych kresów wschodnich II Rzeczypospolitej oraz kolekcja zabytków etnograficznych z regionów sąsiadujących z Pomorzem Gdańskim. Do najcenniejszych spośród 10 000 obiektów zgromadzonych w Oddziale Etnografii należy kolekcja mebli ludowych oraz sztuki i rzemiosła, głównie z Pomorza Gdańskiego: Kaszub, Kociewia, Żuław, Powiśla i Borów Tucholskich. Zbiory pochodzą przeważnie z XVIII, XIX i XX stulecia, choć zdarzają się zarówno przedmioty starsze, w tym XVI-wieczne, jak i współczesne.
Tu odbierzesz Gdańską Kartę Mieszkańca!
Adres

ul. Cystersów 19, Gdańsk

WWW

www.mng.gda.pl

E-mail

info@mng.gda.pl

image

Oddział Sztuki Dawnej Muzeum Narodowego w Gdańsku

Rabat
Oddział Sztuki Dawnej Muzeum Narodowego w Gdańsku mieści się w gmachu klasztoru pofranciszkańskiego. Chlubą gdańskiego muzeum jest tryptyk Sąd Ostateczny Hansa Memlinga (1433–1494) – jedno z czołowych arcydzieł XV-wiecznej sztuki europejskiej. Ponadto w oddziale są prezentowane zbiory malarstwa gdańskiego i niderlandzkiego, rzeźba, kolekcje złotnictwa i ceramiki, meblarstwa gdańskiego i północnoeuropejskiego z XVI–XVIII wieku, które można oglądać na wystawach stałych oraz licznych, zróżnicowanych tematycznie wystawach czasowych. Organizowane przez MNG wystawy czasowe są okazją do obejrzenia najciekawszych kolekcji polskich i zagranicznych oraz zbiorów z polskich i światowych muzeów.
Adres

ul. Toruńska 1, Gdańsk

WWW

www.mng.gda.pl

E-mail

info@mng.gda.pl

image

Oddział Sztuki Nowoczesnej Muzeum Narodowego w Gdańsku

Rabat
Oddział mieści się w zabytkowym Pałacu Opatów na terenie Parku Oliwskiego. W 1970 roku z ogólnego działu malarstwa, rzeźby i grafiki wyłoniono Dział Sztuki Współczesnej, zaś w roku 2008 powstał Oddział Sztuki Nowoczesnej powiększony o kolekcję malarstwa polskiego z XIX i początku XX stulecia. Działają tu także: Pracownia Grafiki i Tkaniny Artystycznej, Pracownia Malarstwa i Rysunku, Pracownia Rzeźby i Ceramiki Współczesnej oraz Dział Teatralny. Wizytówką gromadzonych tu zbiorów jest Galeria Stała Polskiej Sztuki Nowoczesnej, należąca do kilku stałych ekspozycji tego typu w kraju. Są tu pokazywane prace takich artystów, jak m.in. Olga Boznańska, Józef Pankiewicz, Artur Nach-Samborski, Antoni Suchanek, Marian Mokwa, Piotr Uklański czy Lech Majewski. Jest także prezentowana ceramika artystyczna i rzeźba. Prezentowane wystawy czasowe ukazują interesujących twórców i najciekawsze zjawiska w sztuce polskiej XIX i XX wieku. Oddział Sztuki Współczesnej organizuje wystawy problemowe i monograficzne, realizowane są także projekty o charakterze konkursowym. W Pałacu Opatów odbywają się również cykliczne koncerty muzyki dawnej i współczesnej, odczyty, sympozja i spotkania z artystami.

Czy wiesz, że Pałac powstał już w XV wieku? Niestety, w 1945 roku, pod koniec II Wojny Światowej, obiekt pełnił mało zaszczytną funkcję magazynu i został zniszczony przez Niemców, aby utrudnić wejście Armii Czerwonej do Oliwy. Mimo tego perełkę architektury rokoko odbudowano już w roku 1965 dzięki staraniom Muzeum Pomorskiego w Gdańsku. Początkowo znajdowały się tam zbiory etnograficzne. Mokwa – to tylko niektóre nazwiska geniuszy malarstwa, których dzieła można podziwiać w Oddziale Sztuki Nowoczesnej Muzeum Narodowego w Gdańsku. 
Adres

ul. Cystersów 18, Gdańsk

WWW

www.mng.gda.pl

E-mail

osn@mng.gda.pl

image

Oddział Zielona Brama/Gdańska Galeria Fotografii Muzeum Narodowego w Gdańsku

Rabat
Zielona Brama, powstała w latach 60. XVI wieku, jest najbardziej reprezentacyjną spośród gdańskich bram. Od początku istnienia dzięki niezwykle okazałej i wyróżniającej się architekturze stanowiła centrum życia światowej i lokalnej elity społecznej. Tak jest do dzisiaj. Współcześnie króluje tu kultura. Dwa główne pomieszczenia budynku pełnią funkcję sal ekspozycyjnych, w których prezentowane są wystawy czasowe sztuki dawnej i współczesnej, polskiej i zagranicznej. Stylowa sala pierwszego piętra bywa również miejscem spotkań, konferencji i koncertów. Od 2015 roku na trzecim piętrze mieści się Gdańska Galeria Fotografii. Jej kształtująca się przez lata kolekcja liczy ponad 8000 papierowych zdjęć, negatywów oraz diapozytywów. Najstarsze prace są datowane na 2. połowę XIX wieku, obecnie coraz większy nacisk kładzie się na fotografię współczesną.
Adres

Długi Targ 24, Gdańsk

WWW

www.mng.gda.pl

E-mail

m.ruszkowska@mng.gda.pl ggf@mng.gda.pl

image

Park Trampolin JUMPCITY

RABAT

Dziesiątki trampolin, baseny z gąbkami, ścianki wspinaczkowe, areny z koszami do ćwiczenia wsadów, ścieżki akrobatyczne i wiele innych atrakcji czeka na gości Parków Trampolin Jumpcity w Gdańsku, Gdyni i Rumi. To największe tego typu parki w regionie i doskonałe miejsce, by przekonać się, jak wygrać z grawitacją. Największy z parków znajduje się w Gdańsku. Na 2 tys. m2 można poczuć się jak prawdziwy akrobata i spełnić marzenia o lataniu - zwłaszcza na największej trampolinie Super Quad o powierzchni niemal 20 m2. W ofercie parku znajduje się m.in. jedna z największych trampolin sportowych w Polsce,, tor przeszkód Ninja Box, arena do zbijaka, strefa gladiatorów oraz specjalna nadmuchiwana trampolina air track o powierzchni prawie 50 m2. Z trampolin mogą korzystać zarówno osoby początkujące, rodzice z dziećmi w każdym wieku, jak i doświadczeni akrobaci i freestylowcy.
Adres

al. Grunwaldzka 355 (vis-a-vis Uniwersytetu Gdańskiego), Gdańsk

WWW

www.jumpcity.pl

E-mail

gdansk@jumpcity.pl

image

Personatrans

RABAT

Przeprowadzamy wszystko! Nawet marzenia…

Nasi klienci cenią nas za sprawną pracę, której zawsze towarzyszy uśmiech i poczucie humoru. Okazuje się, że pozytywne nastawienie zespołu pracowników jest bardzo ważne podczas przeprowadzki. Klient ma przecież prawo czuć niepokój o bezpieczeństwo swoich dóbr, a widząc miłą, rzetelną, komunikatywną ekipę – słusznie sądzi, że jest w dobrych, sprawdzonych rękach. Jego marzenie o bezproblemowej przeprowadzce lub transporcie staje się przyjemną rzeczywistością. 
Adres

Myśliwska 48b/2, Gdańsk

WWW

www.personatrans.pl

E-mail

personatrans@gmail.com

image

Piwnica Romańska

Rabat
Najmłodszy oddział gdańskiego Muzeum Archeologicznego mieści się w najstarszym wnętrzu Gdańska – w XIII-wiecznej piwnicy Klasztoru Dominikanów, która niegdyś pełniła funkcje jadalni i kuchni zakonnej. Znajduje się w sercu historycznego centrum miasta – pod Placem Dominikańskim (w sąsiedztwie kościoła oo. Dominikanów i Hali Targowej). Wiek piwnicy szacuje się na około 700 lat! Piwnica Romańska wraz ze stworzoną w Hali Targowej ekspozycją fundamentów romańskiego kościoła św. Mikołaja prezentuje najstarsze zabytki architektury murowanej Gdańska.

Wizyta w tym miejscu jest nie lada atrakcją. Do dawnych klasztornych pomieszczeń schodzi się poprzez jeden ze znajdujących się na Placu pawilonów. Główną atrakcją jest refektarz, jego w większości oryginalne mury i system sklepień. Detale architektoniczne wnętrza objaśnia wirtualny przewodnik (również w wersji angielskiej) wspomagany przez zmieniające się oświetlenie. Na wystawie zobaczymy ponadto wyniki badań, wybrane zabytki i film ukazujący historię tej części miasta.

Czy wiesz, że…piwnica została odkryta dopiero na przełomie lat 2005 i 2006 r. Po szczegółowych badaniach otwarto ją dla zwiedzających w grudniu 2014 roku. Jest to jedyna w Gdańsku zachowana przestrzeń romańska. Część ekspozycji stanowi pochodzące z XVI/XVII wieku tzw. ossuarium, czyli miejsce, w którym składowano kości zmarłych, odkryte obok zabytkowej budowli.
Tu odbierzesz Gdańską Kartę Mieszkańca!
Adres

Plac Dominikański 1

WWW

www.archeologia.pl

image

Pizzeria Stopiątka

RABAT

Pizzeria Stopiątka to lokal należący do polskiej sieci pizzerii, której znakiem rozpoznawczym jest Syrena 105. Kultową epoką PRL-u przyciągamy klientów, proponując im nieszablonowy wystrój lokalu oraz zabawę elementami PRL-owskiego klimatu. W menu znaleźć można pizze o średnicy 32 cm, 45 cm i 60 cm, ale także sałatki i makarony. W codziennej pracy dbamy o najwyższą jakość i świeżość produktów, a dla Najmłodszych Gości przygotowaliśmy przyjazne kąciki zabaw. Niezmiernie ważne są dla nas opinie i sugestie naszych Klientów oraz przyjazne podejście w trakcie ich obsługi.
Adres

ul. Konrada Guderskiego 1a, Gdańsk

WWW

Facebook: Pizzeria Stopiątka, www.105.pl

image

Pływalnie Gdańskiego Ośrodka Sportu

Rabat
RABAT

Pływalnie cieszą się bardzo dużą popularnością użytkowników w różnym wieku. Dzieci i młodzież pod okiem instruktorów i nauczycieli oswajają się z wodą oraz doskonalą umiejętności pływackie. Dodatkowo, podczas ferii zimowych, GOS zaprasza młodych mieszkańców Gdańska na zajęcia, za które uczestnicy płacą zaledwie jedną złotówkę. Bogatą ofertę stanowią również zajęcia sportowe. Do najpopularniejszych należą: aqua aerobik,hydro fitness, aqua cycling, czy hokej podwodny. Instruktorzy prowadzą treningi pływackie, przygotowujące np. do startu w triathlonie czy do egzaminów pływackich.Bogatą ofertę stanowią również zajęcia sportowe.
Adres

ul.Tytusa Chałubińskiego 13, Gdańsk

image

Pokoje3City

RABAT

Pokoje 3City to jedna z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce marek w branży mieszkań i pokoi na wynajem. Pokoje 3City posiada w swojej ofercie kilkadziesiąt mieszkań oraz ponad 150 pokoi w całym Trójmieście. Mieszkania na wynajem przygotowywane są przez wyspecjalizowaną w remontach i wyposażaniu firmę DC Invest - wszystko zgodnie z najbardziej aktualnymi trendami i dbałością o komfort przyszłych Najemców. Pokoje 3City, jako jedyna w Polsce firma, oferuję możliwość w pełni zdalnego najmu lokalu - każdy znajdzie dla siebie idealny pokój/mieszkanie z niemal każdego miejsca na Ziemi. Wystarczy, że dokona bezpiecznej rezerwacji na wzór systemu hotelowego, a klucze odbierze w dogodnym terminie. Marka Pokoje 3City oferuje pełne wsparcie - od chwili wyboru lokalu, po jego zdanie. Dzięki temu proces wynajmu przestaje być obciążeniem: Najemca razem z Doradcą Klienta zawsze wybiera nieruchomość, która spełnia jego oczekiwania, jak również Najemca otrzymuje pełną obsługę biurową - sporządzenie umowy, przygotowanie faktur i rozliczenie mediów to rola Asystentów Biura.
Adres

Gradowa 11/304, Gdańsk

WWW

pokoje3city.pl

E-mail

kontakt@pokoje3city.pl

image

Pralnia Do Domu

RABAT

Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i firm. Oferujemy czyszczenie ekologiczne (dawne chemiczne) odzieży każdego typu jak i standardowe pranie wodne oraz maglowanie. Ideą działania naszej pralni jest połączenie nowoczesności z doświadczeniem, dlatego też wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, oprócz standardowych punktów pralniczych, uruchomiliśmy usługę odbioru i dowozu prania w systemie door-to-door. Mobilną usługę prania wprowadziliśmy w 2012 r. i od tego czasu nieustannie ją udoskonalamy. Jesteśmy w tej dziedzinie najlepiej wyspecjalizowaną pralnią na terenie Trójmiasta. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, najbardziej uznanych marek w branży pralniczej takich jak Elektrolux, a naszą kadrę stanowią starannie wyselekcjonowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w branży pralniczej. Posiadamy szerokie grono stałych i zadowolonych klientów.
Adres

WWW

pralniadodomu.pl

E-mail

pralnia@pralniadodomu.pl

image

Premium Fitness & Gym

RABAT

Sieć siłowni Premium Fitness & Gym to nowoczesne obiekty wyposażone w niezbędny sprzęt, Fit Bary, strefy SPA, a także sale fitness. Nasi Klubowicze są pod opieką profesjonalnych trenerów i instruktorów. Posiadamy bogatą ofertę zajęć fitness (Joga, HIIT, Zumba, czy Premium Pump). W skład naszej siłowni wchodzi m.in. strefa cardio, strefa maszyn izotonicznych, a także strefa wolnych ciężarów. Każdy nasz klub wyposażony jest w konstrukcję funkcjonalną, na której prowadzone są zajęcia cross. Dzięki Akademii Premium nasi Klubowicze mają możliwość korzystania, w ramach karnetu, z opieki trenera personalnego, a także regularnych pomiarów składu masy ciała. Wszystkie nasze kluby są czynne 7 dni w tygodniu, większość z nich jest całodobowa.
Adres

Cienista 30, Gdańsk Chełm I Dobrowolskiego 6, Gdańsk Morena I Dębogórska 132, Rumia

WWW

www.premiumgym.pl

E-mail

info@premiumgym.pl

image

Prestige Lingua Szkoła Językowa

RABAT

Szkoła językowa Prestige Lingua, została stworzona z myślą o nauczaniu języków obcych w sposób praktyczny i nastawiony na jak najszybszą komunikację w języku obcym. Aby zapewnić dorosłym kursantom przyjazne warunki nauki, tradycyjne ławki z krzesłami zamieniono tu na sofy i fotele. Uczniowie na lekcjach piją również kawę oraz zajadają brownie. Na młodszych studentów czekają sale przyjazne nauce przez zabawę. W naszej ofercie można znaleźć zajęcia konwersacyjne, ogólne, specjalistyczne czy indywidualne. Szkoła świadczy też usługi dla firm, z dojazdem do Klienta. Poza sztandarowym językiem angielskim w naszej szkole można nauczyć się języka niemieckiego, hiszpańskiego czy rosyjskiego.
Adres

Grażyny 10/2 oraz Jabłoniowa 20/114, Gdańsk

WWW

www.prestigelingua.pl

E-mail

office@prestigelingua.pl

image

Przychodnia Weterynaryjna Maxi

RABAT

Lek.med.wet. Katarzyna Wojtaszewska specjalista Rozrodu Zwierząt zaprasza do Przychodni Weterynaryjnej Maxi
Usługi:
 • Rozród psów i kotów: monitoring cyklu i ciąży, cytologia, wyznaczanie terminu owulacji, inseminacje, pomoc porodowa manualna i chirurgiczna, neonatologia, antykoncepcja hormonalna, farmakologiczna i chirurgiczna, leczenie zaburzeń cyklu płciowego, bezpłodności, cyst jajnikowych, zaburzeń laktacji, ciąży urojonej, morfologia nasienia
 • Pełen zakres diagnostyki
 • USG z dopplerem
 • EKG
 • Ultradźwiękowe usuwanie kamienia nazębnego
 • Chirurgia miękka
 • Testy alergologiczne skórne
 • Profilaktyka i leczenie
 • Czipowanie
 • Wystawianie paszportów, wpisy do paszportów
 • Obserwacja psów, fretek, kotów po pogryzieniach
 • Eutanazje i utylizacja zwłok
Adres

ul. Konrada Guderskiego 1D lok.7, 80-180 Gdańsk

WWW

przychodniamaxi.pl

E-mail

kontakt@przychodniamaxi.pl

image

Przystań Jachtowa Marina Gdańsk

RABAT

Przystań jachtowa Marina Gdańsk została wybudowana w 1997 roku. Przystań długości 290 m usytuowana jest wzdłuż Nabrzeża Szafarnia na Nowej Motławie, na wprost sławnego Żurawia Gdańskiego. Nowoczesne zaplecze bosmanatu oraz pomieszczenia sanitarne są doskonałą wizytówką dla gości przybywających do Gdańska. Nabrzeża przystani wyposażone są w przyłącza energii oraz wody.
Adres

Szafarnia 6/u4, Gdańsk

WWW

www.sportgdansk.pl

E-mail

marina.gdansk@sportgdansk.pl

image

Przystań Jachtowa Sienna Grobla

RABAT

Przystań Sienna Grobla została zbudowana w ramach programu Ożywienia Dróg Wodnych w Gdańsku i oddana do użytku latem 2012 roku. Głębokości umożliwiają zawijanie tu jachtom o maksymalnym zanurzeniu 3,5 m. Przystań posiada 26 miejsc cumowniczych przy y-bomach oraz wysokim nabrzeżu. Na pomoście zainstalowane są skrzynki do poboru prądu i krany z wodą. Na przystani można skorzystać ze slipu. W budynku bosmanatu oprócz biura Bosmana znajduje się WC, prysznice, ogólnodostępna kuchnia oraz garaż. Obok budynku jest parking. Całość jest częściowo ogrodzona i strzeżona całą dobę.
Adres

Na Stępce 6, Gdańsk

WWW

www.sportgdansk.pl

E-mail

sienna.grobla@sportgdansk.pl

image

Przystań Jachtowa Tamka

RABAT

Przystań Tamka została zbudowana w ramach programu Ożywienia Dróg Wodnych w Gdańsku i oddana do użytku latem 2012 roku. Głębokości umożliwiają zawijanie tu jachtom o maksymalnym zanurzeniu 3,5 m. Przystań posiada 17 miejsc cumowniczych przy y-bomach oraz wysokim nabrzeżu. Na pomoście zainstalowane są skrzynki do poboru prądu i krany z wodą. Na przystani można skorzystać ze slipu. W budynku bosmanatu oprócz biura Bosmana znajduje się WC, prysznice, ogólnodostępna kuchnia oraz garaż. Obok budynku jest parking. Całość jest częściowo ogrodzona i strzeżona całą dobę.
Adres

Tamka 17, Gdańsk

WWW

www.sportgdansk.pl

E-mail

tamka@sportgdansk.pl

image

Przystań Jachtowa Żabi Kruk

RABAT

Przystań Żabi Kruk została zbudowana w ramach programu Ożywienia Dróg Wodnych w Gdańsku i oddana do użytku latem 2012 roku. Głębokości umożliwiają zawijanie tu jachtom o maksymalnym zanurzeniu 3 m przy średnim stanie wody oraz o wysokości maksymalnie 2,5 m od lustra wody. Przystań posiada 25 miejsc cumowniczych przy y-boomach. Na pomoście zainstalowane są skrzynki do poboru prądu i krany z wodą. Na przystani można skorzystać ze slipu. W budynku bosmanatu oprócz biura Bosmana znajduje się WC, prysznice, ogólnodostępna kuchnia oraz garaż. Obok budynku jest parking. Całość jest częściowo ogrodzona i strzeżona całą dobę. Na przystani znajduje się wypożyczalnia sprzętu do rekreacji wodnej, tj. kajaki 1,2-osobowe, rowerki wodne oraz łodzie wiosłowe.
Adres

Żabi Kruk 15a, Gdańsk

WWW

www.sportgdansk.pl

E-mail

zabi.kruk@sportgdansk.pl

image

Ratusz Głównego Miasta

Rabat
Ratusz Głównego Miasta to gotycko-renesansowa budowla, usytuowana na styku ulicy Długiej i Długiego Targu. Jej sylwetka dominuje nad panoramą Drogi Królewskiej, najbardziej reprezentacyjnego traktu zabytkowej części miasta. Najważniejsze części Ratusza, wchodzące w skład wystawy stałej, to: Sień, Sala Biała i Sala Czerwona.
Adres

ul. Długa 46/47, Gdańsk

WWW

www.muzeumgdansk.pl/oddzialy-muzeum/ratusz-glownego-miasta/

E-mail

ratusz@muzeumgdansk.pl

image

Rebel Gry Planszowe

RABAT

Rebel – i wszystko gra!
Zlokalizowany w samym sercu Wrzeszcza, wyjątkowy sklep specjalizujący się w sprzedaży gier planszowych, karcianych, RPG oraz wszelkiego typu akcesoriów, które mogą uprzyjemnić graczom życie. Prowadzony przez prawdziwych pasjonatów, którzy swój wolny czas spędzają na... poznawaniu nowych gier!

Nieważne, czy kochasz cięższe tytuły, czy szukasz lżejszej rozrywki na imprezę – u nas z pewnością znajdziesz grę dla siebie. Oferujemy szeroki wybór tytułów zarówno dla wytrawnych graczy, jak i początkujących; dla dzieci i dorosłych. Nasi sprzedawcy chętnie pomogą Ci wybrać planszówkę, której potrzebujesz, niezależnie czy szukasz tytułu dla siebie czy udanego prezentu dla innego gracza
Adres

ul. Kilińskiego 4, Gdańsk

WWW

www.rebel.pl

E-mail

metropolia@rebel.pl

image

Restauracja 5 Piętro

RABAT

Kiedy wjedziesz windą na szczyt jednej z kamienic przy Długim Targu, otwierające się drzwi odsłonią przed Tobą fantastyczny widok na gdańskie śródmieście. A będzie to dopiero początek ekscytującej kulinarnej podróży, w którą Cię zabierzemy. Nasza kuchnia oparta jest na świeżych, sezonowych produktach. Serwujemy również wyśmienite kawy oraz pyszne desery, autorstwa Szefa Kuchni. Od maja do końca października zapraszamy do naszego ogródka restauracyjnego na ul. Długi Targ. Zapraszamy na 5. piętro!
Adres

Długi Targ 14-16, Gdańsk

WWW

www.hoteldlugitarg.pl/restauracja

E-mail

info@hoteldlugitarg.pl

image

Restauracja Alchemia Wina

RABAT

Alchemia Wina to nowo powstała, gdańska winiarnia i restauracja, specjalizująca się w daniach inspirowanych szeroko pojętą kuchnią śródziemnomorską. Nasze menu skonstruowane jest w taki sposób, aby każdy mógł odnaleźć coś dla siebie. Nasz młody, ale profesjonalny i doświadczony zespół, dba o wysoką jakość oferowanych u nas potraw. Korzystamy ze świeżych i najlepszych produktów, które zwykle pochodzą z kraju z którego wywodzi się dana potrawa. Staramy się, by wina przez nas serwowane pochodziły z winnic, które odwiedziliśmy osobiście. Naszą restaurację wyróżnia specyfika lokalu, który podzielony jest na dwie części. W pierwszej znajduje się Alchemia Wina, w drugiej zaś Sugoi Sushi. Zapraszamy gorąco do skorzystania z oferty naszej „siostry”. Wystarczy poprosić o kartę Sugoi Sushi i nie zmieniając miejsca rozsmakować się w kuchni japońskiej.
Adres

Ul. Grunwaldzka 415 80-309 Gdańsk

WWW

www.alchemiawina.pl

E-mail

kontakt@alchemiawina.pl

image

Restauracja Cała Naprzód

RABAT

Restauracja Cała Naprzód mieści się na IV piętrze Ośrodka Kultury Morskiej Narodowego Muzeum Morskiego w sercu Głównego Miasta. Duża sala restauracyjna z miejscami dla 100 osób, z której przez przeszkloną ścianę można podziwiać widok na Motławę i statek muzeum „SOŁDEK”. Dużą atrakcją zwłaszcza w sezonie turystycznym jest możliwość biesiadowania na tarasie, z którego można podziwiać widoki na Główne Miasto, zobaczyć z zupełnie z innej perspektywy jeden z symboli Gdańska - Żurawia czy podziwiać przepływające statki wycieczkowe oraz cumujące w marinie jachty.
Bezpośrednio do restauracji  przylegają dwie sale konferencyjne – jedna mieszcząca do 120 osób druga kameralna do 24 osób, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt audio-medialny. Pobyt w restauracji można połączyć ze zwiedzaniem sal muzealnych i zgromadzonych w nich eksponatów a także spędzić czas na interaktywnej wystawie “Statki. Nasza pasja” prezentująca szeroki zakres produktów i usług oferowanych przez największą grupę stoczniową w Polsce.
Adres

ul. Tokarska 21-25, Gdańsk

WWW

www.calanaprzod.com.pl

image

Restauracja Grand Cru

RABAT

W uroczej piwniczce hotelu Q Hotel Grand Cru Gdańsk znajduje się Restauracja Grand Cru, w której wykwintne potrawy oraz wybór unikatowych win są klasą samą w sobie. Szef Kuchni, tworząc menu oraz Sommelier, komponując kartę win, zadbali o to, aby każda wizyta była dla naszych gości niezapomnianym przeżyciem. W restauracji poza stałą kartą menu obowiązują także oferty specjalne tworzone na podstawie aktualnych trendów kulinarnych. Dodatkowo codziennie rano zapraszamy na śniadania w formie bogatego bufetu. Dla najmłodszych gości przygotowaliśmy natomiast specjalne menu, które zawiera przysmaki uwielbiane przez dzieci. Wystrój wnętrza naszej restauracji podkreśla jej wyjątkowy charakter. Klimatyczny półmrok i ceglane ściany, czynią to miejsce idealnym zarówno na romantyczną kolację, spotkanie biznesowe, czy obiad rodzinny. Organizujemy także przyjęcia okolicznościowe, a naszą specjalnością są wesela.
Adres

Rycerska 11-12, Gdańsk

WWW

www.qhotels.pl/hotel-gdansk-centrum/restauracja

E-mail

restauracjagrandcru@qhotels.pl

image

Restauracja Gvara

RABAT

Restauracja Gvara to miejsce stworzone z miłości do jedzenia oraz spędzania czasu razem z bliskimi. Gvara to lokalne potrawy, lokalni dostawcy i muzycy. Miejsce, które emanuje gwarną i żywą atmosferą. Codziennie, nasi kucharze, od dziecka zakochani w regionalnych smakach, tworzą wspaniałe dania kuchni polskiej z nutą nowoczesnego designu. Atrakcyjne położenie Gvary, w samym centrum miasta, tuż przy Bazylice Mariackiej, stanowi idealne miejsce na śniadanie, obiad z rodziną czy kolację z lampką wina. Od czwartku do soboty wieczór spędzany przy posiłkach umila Gościom muzyka grana na żywo. 
Adres

ul. Chlebnicka 48/51, Gdańsk

WWW

www.restauracjagvara.pl

E-mail

restauracja@gvara.pl

image

Restauracja Jabłoniowa Cafe

RABAT

Bistro Jabłoniowa Cafe to młode miejsce na trójmiejskiej mapie restauracji. Miejsce powstało z pasji i zamiłowania do kawy. Naszą specjalnością jest świeżo palona kawa z lokalnej palarni, własnego wypieku domowe ciasta. U nas każdy znajdzie coś dla siebie - kawa, słodkości i domowa kuchnia, śniadania serwowane przez cały dzień i burgery to coś co nas wyróżnia.
Adres

ul. Jabłoniowa 21 lok.10, 80-175 Gdańsk

WWW

Facebook: Jabłoniowa Cafe

image

Restauracja Sugoi Sushi

RABAT

Sugoi Sushi to restauracja powstała z zamiłowania do smaków kuchni japońskiej. Oprócz wielu rodzajów sushi, serwujemy również inne dania charakterystyczne dla tego kraju oraz sąsiednich regionów. Wszystkie potrawy przygotowywane są z najświeższych produktów. Nasz profesjonalny zespół, dba o to, by goście zawsze mogli się cieszyć wysokiej klasy daniem. Sugoi Sushi jest “siostrzaną” restauracją Alchemii Wina, która znajduje się w drugiej części naszego lokalu. Dzięki temu miłośnik Sushi może spędzić czas i zjeść posiłek z kimś, kto preferuje Kuchnię Śródziemnomorską. Spotkanie z całą pewnością umili lampka dobrego wina zaproponowana przez sommeliera Alchemii Wina.
Adres

Ul. Grunwaldzka 415 80-309 Gdańsk

WWW

www.sugoisushi.pl

E-mail

kontakt@sugoisushi.pl

image

Royal`s Hair&Body

RABAT

W salonie Royal’s oprócz usług fryzjerskich czy kosmetycznych, sprzedaży profesjonalnych kosmetyków czeka również mnóstwo innych atrakcji. Tutaj spotkasz uśmiechnięte osobowości, które są skore chętnie doradzić Tobie najlepsze rozwiązanie dla Twoich włosów i ciała. Specjalnie na potrzeby Naszych klientów stworzyliśmy kilka miejsc, które powinny zaspokoić najbardziej wysublimowane gusta i oczekiwania. Tutaj czekają na Ciebie wygodne fotele fryzjerskie z najnowszej kolekcji Ayala, a profesjonalne narzędzia fryzjerskie i kosmetyczne obsługuje odpowiednio przeszkolony personel. Zorganizowaliśmy strefę FUNZONE dla Twojego dziecka. Teraz nie musisz się martwić co zrobić z dzieckiem, gdy masz umówioną wizytę. Możesz swobodnie oddać się zabiegom w Royal’s, a Twoje dziecko będzie szczęśliwe. Znajdziesz również bufet w którym serwujemy Naszym klientom świeżo zaparzoną kawę i herbatę, a także wodę z nutą cytryny lub mięty.
A to wszystko w królewskiej jakości i za rozsądną cenę. Twoje włosy i ciało zasługują na królewskie traktowanie!
Adres

GCH Manhattan (poziom -1), Aleja Grunwaldzka 82, Gdańsk

WWW

www.salonroyals.pl

E-mail

salonroyals@gmail.com

image

Salon ABC Łazienki

RABAT

Zapraszamy do naszego salonu wszystkich zainteresowanych remontem, urządzeniem oraz wyposażeniem łazienki. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie doradztwa, projektowania, wizualizacji 3D, wyceny, sprzedaży, transportu oraz wykonawstwa. Wystarczy, że dostarczą nam Państwo wymiary pomieszczenia oraz określą swoje oczekiwania, a krok po kroku przejdziemy z Państwem drogę od projektu po wykończenie łazienki.
Adres

ul. Grunwaldzka 211, Gdańsk CITY MEBLE 1 piętro

image

Salon CAMIRA

RABAT

Salon CAMIRA to miejsce, gdzie zadbacie o siebie, korzystając z najwyższej, jakości usług kosmetycznych i przyjemnie spędzicie czas. Posiadamy szeroki wachlarz usług z zakresu kosmetologii oraz podologii. Doświadczeni, kompetentni i wykwalifikowani kosmetolodzy służą Wam radą i pomocą w doborze rozwiązań, dostosowanych do Waszego typu urody, stylu życia, a także charakteru. Wspólnie poszukamy tego, co jest dla Was najkorzystniejsze i w czym będziecie się dobrze czuli. Sprawimy, że (od)zyskacie 100% satysfakcji ze swojego wyglądu i pewność siebie. Sprawdźcie nasze propozycje i wybierzcie coś interesującego dla siebie. W celu zapoznania się z kompleksową ofertą zapraszamy do wizyty na naszej stronie internetowej oraz śledzenia aktualności na naszym profilu na Facebooku. 
Adres

Bolesława Krzywoustego 19A, Gdańsk

WWW

www.camira.pl

E-mail

saloncamira@gmail.com

image

Salon Optyczny Malachit

RABAT

Salon Optyczny Malachit ma na celu pomoc ludziom, którzy borykają się z wadami wzroku i niedowidzeniem oraz tym, którzy chcą dokonać zmian swojego wizerunku, bądź podkreślić swój styl przez zakup okularów. Da im to możliwość wyróżnienia się z wielkomiejskiej dżungli. W bogatym asortymencie każdy znajdzie odzwierciedlenie różnych stylów. To doskonałe rozwiązanie, które pozwala na swobodniejszy wybór codziennych stylizacji i nieskrępowaną zabawę wizerunkiem. Nowe okulary sprawią, że twarz zyska nutę świeżości, a oczy nabiorą blasku. W naszym salonie dokonasz profesjonalnego badania wzroku, jak również naprawy uszkodzonych okularów. Jeśli szukasz dobrej jakości certyfikowanych produktów przy przystępnej i konkurencyjnej cenie koniecznie musisz nas odwiedzić. 
Adres

ul. Subisława 27C, Gdańsk

WWW

Facebook: Salon Optyczny Malachit

image

Salon Pielęgnacji Zwierząt GROOMOTEKA

RABAT

Kameralny, a zarazem profesjonalny Salon Pielęgnacji Zwierząt GROOMOTEKA zaprasza wszystkie czworonogi na zabiegi fryzjerskie i pielęgnacyjne. W naszym salonie kładziemy szczególny nacisk na indywidualne podejście do naszych podopiecznych i najwyższy standard higieny. Na miejscu zawsze jest dyplomowany zoopsycholog z wieloletnim doświadczeniem, który zapewni komfort nawet najbardziej nerwowemu pupilowi podczas wszystkich świadczonych przez nas zabiegów. Używamy tylko profesjonalnych narzędzi groomerskich i posiadających atesty kosmetyków umożliwiających przeprowadzenie wszelkich zabiegów pielęgnacyjnych na zwierzętach dowolnej rasy, z każdą długością i stanem szaty.
Adres

ul. Bądkowskiego 13, Gdańsk

WWW

www.groomoteka.pl

E-mail

kontakt@groomoteka.pl

image

Serwis Komputerowy Enter

RABAT

Enter to kompletny, samowystarczalny serwis, potrafiący dostarczyć klientowi wszystkiego, czego potrzebuje:
- naprawa laptopów i komputerów stacjonarnych, 
- naprawa systemów Windows, Linux i Apple,
- odzyskiwanie danych,
- naprawa telefonów,
- naprawa komputerów przemysłowych, 
- usuwanie wirusów,
- naprawa ekranów (komputery, laptopy i telefony), 
- usuwanie haseł i zabezpieczeń.
Mamy więcej doświadczenia niż wiele firm z okolicy. Potrafimy dokonać napraw, których nie podejmuje się prawie nikt w Trójmieście.
Możesz na nas polegać. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.
Adres

ul. Dywizji Wołyńskiej 1/3, Gdańsk

WWW

www.enter-serwis.com

E-mail

kontakt@enter-serwis.com

image

Skansen Archeologiczny - Grodzisko w Sopocie

Rabat
Ten urokliwy Skansen, czyli muzeum na wolnym powietrzu (w tym przypadku jest to tzw. skansen archeologiczny), położony jest w malowniczej scenerii bujnej zieleni i szumiących strumyków. Prezentowane są tutaj zrekonstruowane zabudowania grodu: chaty, brama i częściowo – palisada (ogrodzenie z drewnianych pali). Wszystkie powyższe elementy zabudowy zrekonstruowano dokładnie w miejscach odkrycia ich reliktów, czyli pozostałości po autentycznych elementach zabudowy istniejących w przeszłości.
Adres

ul. Haffnera 63, Sopot

WWW

www.archeologia.pl/oddzialy/grodzisko-sopot

E-mail

grodzisko@archeologia.pl

image

Skimondo

RABAT

Skimondo to całoroczny klub narciarski ze sztucznymi stokami w formie ogromnej bieżni. Technika jazdy po specjalnym dywanie jest taka sama jak na śniegu. Żeby ją opanować otrzymasz opiekę instruktora i niezbędne wyposażenie. Regulowana prędkość z systemami automatycznego wyłączenia, środki ochrony indywidualnej oraz stała opieka instruktora daje maksymalne bezpieczeństwo, więc jest odpowiednie zarówno dla dorosłych jak i dzieci.
Adres

ul. Grunwaldzka 355, Gdańsk

WWW

www.skimondo.pl

E-mail

recepcja@skimondo.pl

image

SŁUCHAM Salon Protetyki Słuchu

Rabat
RABAT

Słucham Salon Protetyki Słuchu jest niezależną, lokalną firmą rodzinną zapewniającą najwyższe standardy w procesie protezowania słuchu i jego diagnozy w Gdańsku. Posiadamy umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia. Nasza oferta skierowana jest do osób mających problemy ze słuchem, do osób, które chcą zacząć korzystać z aparatów słuchowych jak również do tych, które aparaty już posiadają. W naszym Salonie zapewniamy Państwu szeroki zakres badań słuchu – niezbędnych przy profesjonalnym oraz poprawnym doborze i dopasowaniu aparatów słuchowych, przydatnych również w diagnozowaniu uszu chorych, wymagających leczenia laryngologicznego. Jako niezależna firma zapewniamy również szeroki wybór aparatów słuchowych wiodących producentów na rynku światowym. Każdy nasz aparat zamawiany i przygotowywany jest indywidualnie z myślą o potrzebach oraz preferencjach jego przyszłego Użytkownika.

Nasz zespół to wykwalifikowani i dyplomowani Protetycy Słuchu z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Jeśli masz więc problemy ze słuchem lub ma je bliska Ci osoba nie wahaj się i sprawdź nas! Nasi specjaliści z pełnym zaangażowaniem i pasją pomogą Ci w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania.
Szczegółową ofertę naszego Salonu, znajdą Państwo na naszej stronie.
Do usłyszenia, zespół Słucham.


 
Adres

ul. Grunwaldzka 148, 80-264 Gdańsk

WWW

www.sluch-am.pl

E-mail

marta.k.lisowska@gmail.com

image

SO! FIT

RABAT

SO! FIT by Sztetner - treningi personalne dla kobiet
Nazywam się Anna Sztetner, jestem mgr Wychowania Fizycznego, trenerką personalną, trenerką gimnastyki, instruktorką fitness. Specjalizuję się w treningu kobiet. Prywatnie jestem szczęśliwą mamą trójki dzieci. Moja oferta treningowa skierowana jest dla kobiet przygotowujących się do ciąży, kobiet w ciąży,  pań chcących wrócić do formy po porodzie, dla kobiet dojrzałych. Preferuję treningi na świeżym powietrzu z wykorzystaniem pięknej trójmiejskiej infrastruktury: plaża, park Regana, Ergo Arena, wieża widokowa Pachołek. Zapraszam do współpracy wszystkie kobiety bez względu na wiek, umiejętności czy też sportowe doświadczenie. Oferuję merytoryczną pomoc w osiągnięciu celu, spersonalizowane plany treningowe oraz pełne wsparcie i motywację.
Adres

Aleja Grunwaldzka 472, Gdańsk

WWW

Facebook: SO! FIT

E-mail

kontakt@annasztetner.pl

image

Stadion Energa Gdańsk

Rabat
Stadion Energa Gdańsk to multifunkcjonalny, nowoczesny obiekt sportowy, pełniący rolę centrum biznesu, rozrywki i rekreacji, znajdujący się w gdańskiej dzielnicy Letnica. Ten wyjątkowy pod względem architektonicznym obiekt, nawiązujący w swojej formie do bałtyckiego skarbu – bursztynu – został wzniesiony na potrzeby rozgrywek Euro 2012 w Polsce, a obecnie jest gospodarzem licznych imprez masowych i innych wydarzeń. Trasa zwiedzania Stadionu Energa Gdańsk obejmuje niedostępne na co dzień zakątki obiektu. Odwiedzający mają okazję zajrzeć m.in. do szatni zawodników, strefy VIP, kaplicy stadionowej, zaplecza technicznego, a także przespacerować się wzdłuż murawy lub podziwiać ją z punktu widokowego zlokalizowanego na najwyższej trybunie, na wysokości 30 metrów.
Adres

ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1, Gdańsk

WWW

www.StadionEnerga.pl

E-mail

tours@arenagdansk.com

image

STUDIO 51

RABAT

Oferujemy najwyższą jakość usług fryzjerskich i kosmetycznych. Proponujemy Państwu kompleksową ofertę zabiegów na włosy i ciało, dbając przy tym o relaks dla duszy. To miejsce, gdzie spotkamy specjalistów, którzy z troską i życzliwością zaopiekują się indywidualnie każdym klientem, który poczuje się wyjątkowo niezależnie od wieku. Profesjonalizm, jakość obsługi, doświadczenie w świecie fryzjerskim i kosmetycznym gwarantują Państwa satysfakcję. Czas, który spędzisz w naszym Salonie, jest przeznaczony dla Ciebie i z myślą o Tobie. Zapraszamy na indywidualne konsultacje. Doradzimy, jaki zabieg, koloryzacja, strzyżenie są najwłaściwsze i najkorzystniejsze dla Twoich włosów. Zadbamy o właściwą pielęgnację cery. Zaoferujemy wyjątkową stylizację paznokci na dłoniach i stopach. Doradzimy też zakup odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji ciała i stylizacji włosów. Zajmujemy się zamykaniem naczynek krwionośnych, wizażem, przedłużaniem rzęs. Salon współpracuje z markami L’Oréal Professionnel i Thalgo.
Adres

Świętokrzyska 51, Gdańsk

WWW

www.51studio.pl

E-mail

studio51.gdansk@gmail.com

image

Studio Kosmetyki Naturalnej Alloa

RABAT

Alloa Studio Kosmetyki Naturalnej stanowi miejsce magiczne, w którym najważniejsza jest dbałość o urodę, równowagę i harmonię. Proponujemy unikalną możliwość relaksu, wyciszenia, odprężenia. Wyróżnia nas indywidualne podejście do Klienta, co daje pewność, że zabiegi będą dopasowane do Państwa potrzeb i oczekiwań. Ponadto oferujemy wyjątkową pielęgnację łączącą naturę z najnowszymi osiągnięciami kosmetologii. W czym się specjalizujemy? Paleta zabiegów, obejmuje między innymi pielęgnację twarzy z masażami, zabiegi z kwasami, urządzeniami (np. laser, fale radiowe RF), oczyszczenie manualne, zamykanie naczynek, usuwanie włókniaków. Na ciało polecamy masaże terapeutyczne, drenaż limfatyczny, refleksoterapię, masaże antycellulitowe, wyszczuplające, relaksujące, itp. Polecamy również depilację pastą cukrową!!!
Adres

Eurydyki 9/5, Gdańsk

WWW

www.alloa.pl

E-mail

alloa8@wp.pl

image

Sunsol

RABAT

SunSol świadczy kompleksowe usługi z zakresu projektowania i realizacji instalacji systemów fotowoltaicznych. Nadzorujemy cały proces powstawania instalacji od wystąpienia z wnioskiem przyłączeniowym po montaż systemu solarnego i jego serwisowanie. Systemy SunSol projektowane są na dziesięciolecia, dlatego korzystamy jedynie ze sprawdzonych produktów renomowanych marek SunPower, REC, QCells, SolarEdge, Fronius, SMA. Produkując energię z odnawialnych źródeł, przyczyniamy się do poprawy jakości powietrza, którym wszyscy oddychamy.
Adres

ul. Mierosławskiego 21, Gdańsk

WWW

www.sunsol.pl

E-mail

biuro@sunsol.pl

image

Szkoła Językowa AYA FLOW

RABAT

Szkoła Językowa AYA FLOW powstało w wyniku wieloletnich doświadczeń i sukcesów w nauczaniu języków. Nasza kadra w 2019 roku została nagrodzona w plebiscycie Orły Edukacji. Uczymy języka obcego w sposób naturalny, tak aby dzieci przyswoiły go podobnie jak język ojczysty. Programy naszych kursów oparte są na najbardziej efektywnych i skutecznych stylach nauczania na świecie. Dzięki temu dzieci uczą się naturalnie i szybko - poprzez zabawę i bez presji. Przygotowujemy dzieci w wieku 5-13 lat na dobry start w przyszłość! Na kursie nowoczesną Metodą AYA (Activate Your Abilities) zdobywamy wiedzę poprzez doświadczenie i żywą komunikację. Uczymy języka w praktyce, nie w teorii!
Jak uczymy Twoje dzieci?
- stawiamy na 100% komunikacji w języku angielskim,
- każde zajęcia mają formę warsztatową - bez ekranów i podręczników,
- sprzyjamy integracji w małych 4-9 osobowych grupach, 
- angażujemy wszystkie zmysły - śpiewamy, tańczymy, malujemy, 
- rozbudzamy wyobraźnię i motywujemy do nauki!
Adres

Spichrzowa 29-30/294, Gdańsk

WWW

www.aya-flow.com

E-mail

info@aya-flow.com

image

T.Deker

RABAT

Marka T.Deker Patissier & Chocolatier to ręcznie robione produkty cukiernicze powstające w oparciu o tradycyjne receptury oraz najlepszej jakości surowce. Unikalność wyrobów cukierniczych zarówno pod względem jakości, jak i wyglądu jest gwarantem sukcesu marki na rynku. T.Deker Patissier & Chocolatier oferuje swoim klientom tradycyjne wyroby cukiernicze jak i oryginalne zagraniczne wyroby regionalne niedostępne dotychczas w Polsce. Dzięki wyjątkowej jakości produkty zyskały duże uznanie wśród klientów w kraju i zagranicą. Dobór partnerów tworzących markę jest nieprzypadkowy oparty na wzajemnym wieloletnim doświadczeniu i obserwacji potrzeb klientów.
Adres

WWW

Facebook: T.Deker

image

Teatr Wybrzeże

RABAT

Teatr Wybrzeże jest obecnie jednym z najbardziej znanych i cenionych miejsc na teatralnej mapie Polski. Ostatnie lata Teatru Wybrzeże to czas sukcesu artystycznego, frekwencyjnego i inwestycyjnego. Co roku gramy około pięciuset spektakli, wystawiamy blisko 10 premier, prezentujemy kilkadziesiąt tytułów. Rocznie odwiedza nas niemal 100 tysięcy widzów, a nasza frekwencja wynosi blisko sto procent! W minionych latach nasze spektakle i artyści byli nagradzani na najważniejszych festiwalach teatralnych. Ostatnich kilka lat było dla naszego Teatru rekordowe zarówno jeśli chodzi o ilość nagród, jak i wysokie noty krytyków teatralnych dla poszczególnych spektakli i całego repertuaru.
Adres

Duża Scena i kasy biletowe Teatru Wybrzeże znajdują się w budynku głównym, wejście od strony Targu Węglowego. Wejście na Scenę Malarnia znajduje się od strony ul. Św. Ducha 2 (przez portiernię).

WWW

www.teatrwybrzeze.pl

E-mail

bilety@teatrwybrzeze.pl

image

Trefl Gdańsk

Rabat
RABAT

Trefl Gdańsk to drużyna występująca w PlusLidze, jednej z najsilniejszych siatkarskich lig świata. Klub powstał w 2005 roku i od tamtej pory prowadzi równolegle profesjonalną drużynę siatkarzy oraz rozbudowane szkolenie młodzieży. Do sukcesów klubu należą m.in. wicemistrzostwo kraju z sezonu 2014/2015, brązowy medal wywalczony w sezonie 2017/2018, dwa Puchary Polski zdobyte w 2015 i 2018 roku, Superpuchar kraju z 2015 roku, a także awans do najlepszej 12 Ligi Mistrzów w sezonie 2015/2016.
Adres

Plac Dwóch Miast 1 (Ergo Arena), Gdańsk/Sopot

WWW

www.treflgdansk.pl

image

Twierdza Wisłoujście

Rabat
Warto odwiedzić ten unikalny zabytek sztuki fortyfikacyjnej, gdzie wciąż czytelne są wszystkie warstwy konserwatorskie dokumentujące jej niezwykłą historię. Nazwa Twierdza Wisłoujście wywodzi się z czasów, gdy ujście Wisły znajdowało się bezpośrednio na północ od Twierdzy. Miejsce to stanowiło ważny z punktu widzenia strategicznego teren, skąd można było kontrolować ruch statków wychodzących i wchodzących do portu w Gdańsku. Zbudowana po obu brzegach ujścia Wisły budziła podziw architekturą, uzbrojeniem i kilkusetosobową załogą oraz ceremoniałem reprezentacyjnym. Do obiektu można dostać się między innymi tramwajem wodnym!
Adres

ul. Stara Twierdza 1, Gdańsk

WWW

www.muzeumgdansk.pl/oddzialy-muzeum/twierdza-wisloujscie/

E-mail

twierdza.wisloujscie@muzeumgdansk.pl

image

Unique Boutique

RABAT

Unique Boutique to salon optyczny, w którym ekskluzywność i luksus są na wyciągnięcie ręki. Obok opraw i okularów przeciwsłonecznych tak wyrafinowanych marek, jak Dolce&Gabbana, Versace, Prada, Miu Miu, miejsce zajmują Ray-Ban, Vogue Eyewear oraz Oakley. Unique Boutique to jednak więcej niż sklep z okularami. Naszym znakiem firmowym jest profesjonalny i doświadczony personel oraz najlepsi specjaliści z dziedziny optyki oraz optometrii. Po wykonanym badaniu wzroku zapewniają kompleksową pomoc i doradztwo w doborze opraw okularowych lub soczewek kontaktowych. W Unique Boutique każdy klient jest wyjątkowy. Świadczy o tym nie tylko fachowe i indywidualne podejście obsługi, lecz także unikalność modeli opraw i okularów przeciwsłonecznych. Na naszych półkach nie stoją jedynie flagowe produkty znanych marek, lecz najczęściej całe kolekcje. Klienci wchodzą do naszego salonu, aby kupić okulary. Wychodzą z niego, aby wyjść na salony. 
Adres

aleja Grunwaldzka 141 (Galeria Bałtycka), Gdańsk

WWW

www.uniqueboutique.pl

E-mail

baltycka@uniqueboutique.pl

image

Wartownia nr 1 na Westerplatte

Rabat
Wartownia Nr 1 na Westerplatte to jedna z sześciu wartowni zbudowanych w latach 30. XX wieku. Odwiedź koniecznie budynek, który w czasie całego okresu walk o Westerplatte był kluczowym punktem polskiej obrony. To w tej chwili jedyna polska placówka na Westerplatte, która jest dostępna dla zwiedzających. W jej wnętrzu znajdziesz liczne pamiątki po Wojskowej Składnicy Tranzytowej i jej Obrońcach.
Adres

ul. Mjr. H. Sucharskiego, Gdańsk

WWW

www.muzeumgdansk.pl/oddzialy-muzeum/wartownia-nr1-westerplatte/

E-mail

westerplatte@muzeumgdansk.pl

image

Web Project Studio

RABAT

Jeżeli chcesz zacząć reklamować się w Internecie lub zauważyłeś, że twoja obecna witryna wymaga unowocześnienia, zgłoś się do nas. Nasza firma z powodzeniem funkcjonuje na rynku już od 5 lat i ciągle się rozwija.
+ Tworzymy profesjonalne strony internetowe z systemem zarządzania treścią (CMS), zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek i SEO.
+ Wszystkie tworzone przez nas strony internetowe są w pełni responsywne (dostosowane do wyświetlania na tabletach i telefonach).
+ Oferujemy szkolenie z obsługi strony oraz bezpłatne wsparcie techniczne.
+ Nie tworzymy stron z gotowych szablonów. Każda strona stworzona przez nas będzie posiadać indywidualną grafikę. Wyróżnij się wśród konkurencji!
W ofercie posiadamy trzy pakiety: podstawowy, ekonomiczny i profesjonalny. W razie potrzeby wycenimy projekt indywidualnie.
Oferujemy strony internetowe dla użytkowników Karty Mieszkańca Gdańska już za 450 zł.
Na wszystkie usługi wystawiamy FAKTURĘ VAT.
Szczegóły oferty na stronie: www.webprojectstudio.pl
Adres

al. Grunwaldzka 607D/3, Gdańsk

WWW

www.webprojectstudio.pl

E-mail

biuro@webprojectstudio.pl

image

Winestone Mercure Gdansk Stare Miasto

RABAT

Lubimy zjeść dużo i dobrze, popijając przy tym aromatyczne wino. Jeśli Wy też, cieszymy się, że tu trafiliście! W Winestone znajdziecie zróżnicowane menu, składające się ze starannie wyselekcjonowanych składników, a także lokalne specjały! Poza tym, że staramy się jak najbardziej rozpieścić Wasze podniebienie, serwujemy genialne polskie wina! Widok z naszego słonecznego tarasu na zabytki starego Gdańska sprawi że wizyta będzie nie tylko ucztą kulinarną ale też chwilą wytchnienia.  Adam Uradziński – Szef Winestona oraz Łukasz „Bigos” Miecznikowski czuwają nad tym, abyście zawsze czuli się u nas wyjątkowo i z przyjemnością wracali do nas najlepsze imprezy kulinarne w mieście! Dodatkowo Wineshop- czyli miejsce gdzie kupisz wyselekcjonowane specjalnie dla nas wina w bardzo przystępnych cenach. Czego chcieć więcej? Zapraszamy do odwiedzin.
Adres

Heweliusza 22, Gdańsk

WWW

www.restaurants.accorhotels.com

E-mail

H3390-FB1@accor.com

image

Wydawnictwo Marpress

RABAT

Jesteśmy jednym z najstarszych wydawnictw na Pomorzu. Wydajemy literaturę związaną z Trójmiastem, regionem i morzem. Pokazujemy, że Polska to kraj o fascynującej historii i wielowiekowej tradycji morskiej. Dbamy o spuściznę literacką naszych autorów, odkrywamy też tych zapomnianych i niedocenianych. W naszym wydawnictwie książki wydają m. in. Andrzej Januszajtis, Błażej Śliwiński, Emma Popik czy Agata Półtorak. Zapraszamy do naszej księgarni nieopodal Motławy – na Targu Rybnym 10b. Na księgarskich półkach znajdziecie nowości oraz tytuły, których nakład już się wyczerpuje. Księgarze-pasjonaci chętnie pomogą w wyborze najlepszego tytułu.
Adres

Targ Rybny 10B, Gdańsk

WWW

www.marpress.pl

E-mail

biuro@marpress.pl

image

ZooDelikatesy

RABAT

ZooDelikatesy to nowa sieć sklepów zoologicznych na Pomorzu, która wyróżnia się nowatorskim podejściem do nauki o zwierzętach oraz bardzo bogatym asortymentem.Misja ZooDelikatesów opiera się na innowacyjnej zoologii. W naszych sklepach znajdą Państwo liczne artykuły zoologiczne wyłącznie najlepszej jakości. Zapewniamy ogromny wybór karm, przysmaków, żwirków, smycze, obroże, zabawki, legowiska, transportery, kosmetyki, pokarm dla ryb akwarystycznych, dla gryzoni oraz ptaków. Grupę naszych pracowników tworzą ludzie, którzy są świetnymi fachowcami w dziedzinie zoologii. Posiadają niezwykłą wiedzę oraz pasję do zwierząt. Dokładamy wszelkich starań, aby Klient czuł się wyjątkowo w naszych sklepach. Serdecznie zapraszamy już dziś!
 
Adres

Całe Trójmiasto

WWW

www.zoodelikatesy.pl

image

Żegluga Gdańska

Rabat
Zapraszamy do skorzystania z tramwaju wodnego, który jest alternatywą dla komunikacji lądowej oraz atrakcją turystyczną w Gdańsku.

Rejsy wycieczkowe tradycyjną białą flotą to nasza specjalność! Zapraszamy do przeżycia morskiej przygody na tradycyjnych katamaranach Żeglugi Gdańskiej. Szerokie spektrum oferowanych przez nas kierunków pozwoli odwiedzić najpiękniejsze rejony Zatoki Gdańskiej, Mierzei Wiślanej, a także rosyjski Bałtyjsk.
Adres

WWW

www.zegluga.pl

E-mail

zegluga@zegluga.pl