Partnerzy

Sprawdź, jakie miejsca możesz odwiedzić i na co możesz liczyć u wybranego partnera. Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki, aby sprawdzić zawartość poszczególnych pakietów lub znaleźć interesujący obiekt.

image

Akademia Skutecznej Diety

RABAT

Celem naszej pracy jest zmiana nie tylko sposobu żywienia, ale także sposobu myślenia o konsekwencjach stosowania nieodpowiedniej diety. Odwiedź nas a przekonasz się, że zmiana sposobów żywienia może odmienić Twoje życie na lepsze. W profesjonalny sposób zajmie się Tobą dietetyk medyczny Dominika Dietrich Stefankiewicz - absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Na co dzień pracuje z osobami mającymi kłopoty w utrzymaniu prawidłowej wagi ciała, jak: nadwaga, otyłość, czy niedowaga oraz z osobami chcącymi zmienić niewłaściwe nawyki żywieniowe na prawidłowe. Przyjmuje także osoby, które cierpią na różne zaburzenia zdrowotne i prawidłową dietą stara się poprawić stan zdrowia pacjentów.
Adres

ul. Grunwaldzka 82/353A, Gdańsk

WWW

www.dobrekalorie.pl

E-mail

dietetyk@dobrekalorie.com

image

Alarm i monitoring - GDAR

RABAT

Nasza oferta kierowana jest dla osób zainteresowanych profesjonalnym zabezpieczeniem swojego mienia. Nasze umiejętności oparte są na ponad 10-letnim doświadczeniu zarówno w projektowaniu, jak i wykonawstwie. 
Nasz projektant przeprowadzi bezpłatną wizję lokalną i przygotuje najbardziej optymalny projekt zabezpieczenia pamiętając jednak, że Twoja opinia i potrzeby są najważniejsze.
Realizujemy nawet najtrudniejsze zadania.
Adres

ul. Potęgowska 8/35, Gdańsk

WWW

www.gdar.pl

E-mail

info@gdar.pl

image

Alloa Studio Kosmetyki Naturalnej

RABAT

Alloa Studio Kosmetyki Naturalnej stanowi miejsce magiczne, w którym najważniejsza jest dbałość o urodę, równowagę i harmonię. Proponujemy unikalną możliwość relaksu, wyciszenia, odprężenia. Wyróżnia nas indywidualne podejście do Klienta, co daje pewność, że zabiegi będą dopasowane do Państwa potrzeb i oczekiwań. Ponadto oferujemy wyjątkową pielęgnację łączącą naturę z najnowszymi osiągnięciami kosmetologii.
W czym się specjalizujemy?
Paleta zabiegów, obejmuje między innymi pielęgnację twarzy z masażami, zabiegi z kwasami, urządzeniami (np. laser, fale radiowe RF), oczyszczenie manualne, zamykanie naczynek, usuwanie włókniaków. Na ciało polecamy masaże terapeutyczne, drenaż limfatyczny, refleksoterapię, masaże antycellulitowe, wyszczuplające, relaksujące, itp. Polecamy również depilację pastą cukrową!!!
Adres

ul. Eurydyki 9/5, Gdańsk

WWW

www.alloa.pl

E-mail

alloa8@wp.pl

image

Ambit Szkoła Językowa

RABAT

Ambit Szkoła Językowa - naszym priorytetem jest nauka mówienia!

Ambit to największa sieć szkół językowych w województwie pomorskim! Posiadamy 19 oddziałów w całym województwie, w tym aż 8 w Gdańsku! Dziś już praktycznie nie wyobrażamy sobie życia bez znajomości języków obcych. Są nam potrzebne w każdej dziedzinie życia: w pracy, w szkole, podczas podróży. Ambit to szkoła językowa z 16-letnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych. Nasze kursy są dopasowane do Twoich potrzeb i podzielone na odpowiednie grupy wiekowe: dla dorosłych, pracowników firm, studentów, dzieci i młodzieży w wieku szkolnym oraz dzieci od 2 do 7 roku życia. W ofercie mamy kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego i chorwackiego. Do waszej dyspozycji jest 220 lektorów i 55 sal lekcyjnych w oddziałach usytuowanych w dobrze skomunikowanych punktach Trójmiasta.
Adres

Gdańsk, Targ Drzewny 3/7

WWW

www.ambit.edu.pl

E-mail

admin@ambit.strefa.pl

image

ArtPozytywni - kurs fotografii i grafiki od podstaw

RABAT

Marka ArtPozytywni została stworzona z myślą o osobach, które kochają fotografię, szukają ciekawych metod fotograficznych, praktycznej wiedzy o fotografii, cyfrowej obróbce i grafice od podstaw po zastosowanie profesjonalne oraz  kontaktu z ludźmi o podobnych zainteresowania. Pomagamy rozwijać umiejętności fotograficzne miłośników fotografii.
ArtPozytywni to stałe wsparcie fotograficzne i graficzne, realizowane poprzez warsztaty od podstaw po specjalistyczne tematy, warsztaty cyfrowej obróbki fotografii i grafiki, warsztaty marketingowe dla fotografów i grafików, plenery i spotkania fotograficzne oraz wsparcie online.
Organizatorem i właścicielem marki ArtPozytywni jest firma KMBranding Katarzyna Maczyszyn wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod wpisem Nr 2.22/00199/2017

 

Adres

WWW

www.artpozytywni.pl

E-mail

katarzyna.maczyszyn@artpozytywni.pl

image

Bazylika Mariacka

Rabat
Archikatedralna Bazylika Mariacka, zadziwia swym ogromem. Potężne mury i wieże wznoszą się wysoko ponad panoramą miasta oraz nad rozległą okolicą. Wewnątrz znajdują się niezwykle piękne zabytki. Wśród  nich można zobaczyć  kopię obrazu „Sąd Ostateczny” Hansa Memlinga, kamienną Pietę i zegar astronomiczny.
W podwojach Bazyliki witani byli, odwiedzający Gdańsk, królowie. Świątynię odwiedzały tłumy ludzi z całego świata, wśród nich głowy koronowane: królowie polscy, wazowie szwedzcy, car Piotr Wielki w marcu 1717 r. i cesarz Napoleon Bonaparte.

Czy wiesz, że jest to największy w Europie ceglany kościół gotycki? Jego budowa trwała ponad 150 lat i została ukończona w roku 1502. Świątynia wspiera się na 27 filarach i może pomieścić do 20 tysięcy ludzi.  W świątyni znajduje się także wieża, gdzie usytuowany jest punkt widokowy, pozwalający ujrzeć panoramę Gdańska z blisko 80 metrów. Aby się tam dostać, trzeba pokonać ponad 400 schodków. Kościół Mariacki odgrywał dużą rolę w życiu kulturalnym miasta. Bazylika posiada kubaturę ok. 155000 m3, długość 105,5 m, szerokość w transepcie 66 m. 
Adres

ul. Podkramarska 5, Gdańsk

WWW

www.bazylikamariacka.gdansk.pl

image

BG Architekci

RABAT

BG ARCHITEKCI to zespół ambitnych architektów gotowy przejść wraz z klientem przez trudny i pełen wyzwań etap procesu projektowego. Dzięki zdobytemu doświadczeniu realizujemy wszelkie projekty z zakresu architektury oraz architektury wnętrz. W naszych projektach kładziemy nacisk na funkcjonalne i estetyczne rozwiązania. Wykonujemy profesjonalne wizualizacje. „Idea jest zbawieniem dzięki wyobraźni” Frank Lloyd Wright
Uważamy że podstawą projektowania jest indywidualne podejście do klienta.
Adres

Zadzwoń +48 666 645 666

WWW

www.bgarchitekci.com.pl

E-mail

kb4r4nowski@gmail.com

image

Bingsu Cafe Gdańsk

RABAT

Serwujemy jedyne w swoim rodzaju Koreańskie Lody, które zaskoczą każdego. Bingsu to "snow flakes" podawane z różnymi dodatkami m.in Mango & Sernik, Oreo lub Kit-Kat. Dodatkowo skosztujecie u nas aromatycznej włoskiej kawy, do której musicie spróbować naszych ciast! Oreo Latte to nasz hit! Znajdzie się też coś dla amatorów piw kraftowych oraz innych napojów.
Adres

ul. Ogarna 124, 80-826 Gdańsk

WWW

Facebook: Bingsu Cafe Gdańsk

E-mail

bingsucafegdansk@gmail.pl

image

Biuro Rachunkowe Lea sp. z o.o.

RABAT

Zajmujemy się kompleksową obsługą księgowo - podatkową firm i osób indywidualnych. Kładziemy nacisk na komfort Klienta, miłą atmosferę współpracy oraz indywidualne podejście. Nasze kwalifikacje potwierdza certyfikat Ministerstwa Finansów 30271/2008.
Mieszkańców Gdańska zapraszamy do skorzystania z naszych usług, m.in.:
- prowadzenie ewidencji związanych z działalnością gospodarczą (US, ZUS),
- deklaracje i zeznania roczne (przychody krajowe i zagraniczne),
- wnioski dot. zwrotu VAT za materiały budowlane (VZM-1),
- deklaracje podatku od czynności cywilnoprawnych (PCC-3),
- rozliczenia i deklaracje dot. najmu prywatnego,
- wypełnianie wniosków o emeryturę.
Adres

Al. Jana Pawła II 4f lok.3 80-462 Gdańsk

WWW

biurorachunkowelea.pl

E-mail

kontakt@BiuroRachunkoweLea.pl

image

Biuro Turystyczne Czerwiński Travel

RABAT

Biuro Turystyczne Czerwiński Travel to rodzinna firma z tradycjami. Działamy na rynku od 1997 roku, stale dążąc do rozwijania swoich kwalifikacji. Stawiamy na precyzję, profesjonalizm i zaufanie. Nasz główny profil działalności to turystyka dziecięca i młodzieżowa – czyli organizacja kolonii, obozów, zimowisk, wyjazdów edukacyjnych.

W sezonie wakacyjnym organizujemy wypoczynek dla około 3000 dzieci zarówno w Polsce, jak również w większości krajów europejskich. W okresie szkolnym organizujemy liczne wyjazdy dla szkół. Uczestniczymy w wielu projektach edukacyjnych, organizujemy warsztaty kreatywności dla szkół, jak również współpracujemy z instytucjami szkolnymi jako konsultanci. Nasza Kadra to doświadczeni wychowawcy, animatorzy oraz instruktorzy, których sami szkolimy.
Nasza praca to nasza pasja.
Adres

ul. Biegańskiego 10 lok. 11, Gdańsk

WWW

www.ctravel.pl

E-mail

biuro@ctravel.pl

image

Cafe Oficyna

RABAT

Cafe Oficyna to kawiarnio-księgarnia prowadzona jest przez Oficynę Gdańską w myśl ekonomii społecznej. Zyski przynoszone przez lokal będą przeznaczane na wydawanie twórczości młodych gdańskich pisarzy i poetów. Promowanie czytelnictwa to jeden z filarów działalności Cafe Oficyny.

Cafe Oficyna ma być miejscem o domowej, ciepłej atmosferze, z pyszną kawą, herbatą, owocowymi musami i smakołykami, gdzie w otoczeniu książek będzie można zanurzyć się w fotel lub kanapę i spędzić długie godziny relaksując się, słuchającej muzyki, spotykając się z przyjaciółmi i poznając nowych. Każdy jest mile widziany: z pewnością nie poczuje się jak klient, ale członek naszej małej społeczności.

Kawiarnia powstała głównie po to, by poczuć się “u siebie”. W okolicy - tak popularnej wśród turystów - jest to coraz trudniejsze. W księgarni zakupicie wybitną literaturę, m.in. wydawnictwa Oficyny Gdańskiej, spotkacie autorów na wieczorach poetyckich, posłuchacie najlepszej muzyki. Planowane są najróżniejsze warsztaty. Przestrzeń Cafe Oficyny jest przestrzenią dla waszej twórczości.
Adres

ul. Chlebnicka 24/25, Gdańsk

WWW

www.facebook.com/KawiarniaOficyna/

image

Centrum Medyczne LUX MED

RABAT

Grupa LUX MED jest liderem prywatnych usług zdrowotnych w Polsce. Zapewniamy naszym Pacjentom pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową. Opiekujemy się ponad 1 800 000 Pacjentów, do których dyspozycji jest blisko 200 ogólnodostępnych i przyzakładowych ambulatoryjnych centrów medycznych, 7 szpitali, 31 placówek diagnostyki obrazowej, ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny i około 1600 poradni partnerskich. Zatrudniamy około 6300 lekarzy i 3800 wspierającego personelu medycznego. Jako Główny Partner Medyczny Polskiego Komitetu Olimpijskiego troszczymy się o najlepszych polskich sportowców. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Bupa, która działa jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie.

Więcej informacji: www.luxmed.pl

 
Adres

WWW

luxmed.pl

image

Centrum Rozwoju Profesjonalny Tutoring

RABAT

Centrum Rozwoju Profesjonalny Tutoring specjalizuje się w organizacji skutecznych szkoleń, warsztatów z rozwoju osobistego, kursów oraz spersonalizowanej metody rozwoju, jaką jest tutoring.
Szkolenia skierowane są do wszystkich, którzy myślą o poszerzeniu kompetencji zawodowych i zdobyciu dodatkowych umiejętności.
Zapraszamy na skuteczne szkolenia podnoszące kwalifikacje.
 • Uczymy praktycznych umiejętności.
 • Korzystamy z nowoczesnych i skutecznych metod szkoleniowych.
 • Efektywnie wykorzystujemy czas szkolenia. 
 • Gwarantujemy profesjonalną kadrę trenerów (WIEDZA + DOŚWIADCZENIE + PASJA) oraz doskonałą organizację!
Adres

ul. Beniowskiego 13, Gdańsk

WWW

www.profesjonalnytutoring.pl

E-mail

biuro@profesjonalnytutoring.pl

image

Clean-ika Myjnia Ręczna

RABAT

Clean-ika Myjnia Ręczna:
- myjemy auta z miłości do motoryzacji,
- czyścimy i konserwujemy z szacunkiem do wartości pojazdu,
- pierzemy tapicerki z dbałością o każdy szczegół,
- woskujemy sumiennie i z sercem.
Kosmetyki dostarcza nam firma ADBL.
Adres

ul. Dąbrowszczaków 1, Gdańsk

WWW

Facebook: Clean-ika Myjnia Ręczna

E-mail

myjniacleanika@gmail.com

image

Dziedzictwo Wielkiego Stepu: arcydzieła sztuki jubilerskiej - wystawa Galeria Palowa

Rabat
Bezpłatnie z Gdańską Kartą Mieszkańca! Do 10 grudnia 2018 r. można zwiedzać wystawę “Dziedzictwo Wielkiego Stepu: arcydzieła sztuki jubilerskiej”. W Galerii Palowej Ratusza Głównomiejskiego gdańszczanie oraz turyści mogą zobaczyć blisko 300 eksponatów ze zbiorów Muzeum Narodowego Republiki Kazachstanu. Zaprezentowane zabytki pochodzą z okresu starożytności, średniowiecza oraz XIX-XX w.

Zabytki zostały wydobyte w trakcie badań powierzchniowych na terenie Kazachstanu i są tam uważane za bezcenny skarb narodowy. Kilkadziesiąt eksponatów to złote, bądź pozłacane przedmioty wydobyte w latach 60. XX w. ze scytyjskich kurhanów, czyli grobowców, w których chowano znamienitych członków plemienia. Muzeum Narodowe Republiki Kazachstanu w porozumieniu z Ministerstwem Kultury i Sportu Republiki Kazachstanu postanowiło pokazać swoje dziedzictwo na całym świecie w ramach trzyletniego projektu „Trakt Złotego Człowieka po muzeach świata”.
 
Adres

ul. Długa 46/47

WWW

www.muzeumgdansk.pl

E-mail

ratusz@muzeumgdansk.pl

image

Escape Room Center

RABAT

Najpierw pozwolicie zamknąć się w pokoju. Warto dokładnie przeszukiwać każdy zakątek i dokładnie oglądać każdy element aranżacji. Krok po kroku będziecie rozwiązywać kolejne zagadki i łamigłówki. Na pewno usłyszycie zaskakujące dźwięki. Zaintrygują Was efekty specjalne i zmieniające się oświetlenie. Mistrz Gry, wprowadzając elementy psychodramy, niejednokrotnie nagrodzi Wasze starania. Macie 60 minut aby w końcu uwolnić się z pokoju. A podczas całej gry będzie dużo humoru i dobrej zabawy. Escape Room Center zlokalizowane jest w zabytkowej hali Stoczni Gdańskiej, tuż nad brzegiem kanału stoczniowego, pełnego historii i remontowanych statków. Każdy pokój ma trzy poziomy trudności: łatwy, trudny, hard core. Nasze pokoje Algorytm Tożsamości i Obiekt Beta zapraszają graczy od 11 do 100 lat.
Adres

ul. Niterów 29 B (nad Klubem Protokultura), Gdańsk (Zobacz zdjęcie z mapką dojścia, bo żaden GPS nie działa)

WWW

www.escapecenter.xyz

E-mail

stocznia@escapecenter.xyz , facebook: Escape Room Center

image

Europejskie Centrum Solidarności

Rabat
Potężna rdzawa bryła, pokryta cortenem, widoczna w tle pomnika Poległych Stoczniowców, kształtem przypomina statek. To prawdziwy hołd dla osób poległych w bohaterskiej walce z reżimem komunistycznym. 

W środku Europejskie Centrum Solidarności robi zupełnie inne wrażenie – potężne, jasne przestrzenie, pięknie ozdobione żywą roślinnością ogrodu zimowego, sale wystawy stałej kryjące wyjątkowe eksponaty.  Nowoczesna, multimedialna ekspozycja ECS dedykowana jest Solidarności i zmianom, jakie zaszły pod jej wpływem w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Na powierzchni 3 tys. m kw. prezentowane są  poruszające pamiątki, zdjęcia, materiały filmowe i dźwiękowe, archiwalne dokumenty, rękopisy, mapy, wydawnictwa podziemne, gazety, obiekty sztuki niezależnej. Znajdziemy tu m.in. przestrzeloną kurtkę Ludwika Piernickiego, 20-letniego stoczniowca, ofiary Grudnia ’70, tablice 21 postulatów, wiszące podczas strajku w Sierpniu ’80 na bramie Stoczni Gdańskiej im. Lenina, suwnicę, na której pracowała Anna Walentynowicz, biurko Jacka Kuronia, dar jego żony… Łącznie niemal 1800 unikalnych przedmiotów! Aby dokładnie zwiedzić ECS trzeba poświęcić minimum 3 godziny.

Czy wiesz, że ECS to także biblioteka, czytelnia, archiwum, ośrodek badawczo-naukowy, edukacyjno-szkoleniowy oraz pracownie warsztatów twórczych. Znajduje się tu m.in. biuro Lecha Wałęsy. Jest to również miejsce wielu spotkań, konferencji krajowych i międzynarodowych. To miejsce dużych i znanych wydarzeń jak np. festiwal Solidarity of Arts, All About Freedom Festival, Nowe Trendy w Turystyce, Gdańsk DocFilm Festival. Swoje miejsce mają także najmłodsi – Wydział Zabaw to multimedialna sala edukacyjna dla dzieci. 
Tu odbierzesz Gdańską Kartę Mieszkańca!
Adres

pl. Solidarności 1, Gdańsk

WWW

www.ecs.gda.pl

E-mail

zwiedzanie@ecs.gda.pl

image

Fanstore Lechia Gdańsk

RABAT

​Wszystkich kibiców Biało-Zielonych zapraszamy na zakupy do Fanstore Lechia Gdańsk, w którym znajdziecie także sportową odzież oraz obuwie marki New Balance, a także kibicowskie gadżety i pamiątki.
 
Adres

ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1

WWW

www.lechia.pl

image

Fikomp Serwis

RABAT

Nasz serwis od lat zajmuje się naprawą laptopów i komputerów. Zapewniamy pomoc techniczną w branży informatycznej osobom prywatnym oraz firmom na terenie Trójmiasta.
Do każdej naprawy podchodzimy uczciwie, zawsze uwzględniając dobro Klienta. Starając się wykonywać usługi na jak najwyższym poziomie, zdobyliśmy duże zaufanie na rynku, o czym świadczą nasze opinie w Internecie.
Mamy nadzieję, że rabat w wysokości 15% przekona również Ciebie do skorzystania z naszych usług i dołączysz do naszego grona zadowolonych Klientów.
Adres

ul. Pomorska 88 80-345 Gdańsk

WWW

www.fikomp.pl

E-mail

it@komputery-serwis.net.pl

image

Firma sprzątająca HAUSE-ECO

RABAT

Firma sprzątająca HAUSE-ECO.PL oferuje usługi piorąco-czyszczące-dezynfekujące w bardzo atrakcyjnych, niskich cenach przy jednoczesnym zachowaniu jak najwyższego poziomu świadczonych usług. Zajmujemy się też kompleksowym sprzątaniem mieszkań. Jako młoda firma zależy nam na najlepszej opinii. Pragniemy aby każdy Klient był zadowolony ze współpracy z Nami, dlatego tak bardzo zależy nam na jakości naszych usług.
DOJAZD DO KLIENTA. Działamy na terenie całego Gdańska.

 
Adres

ul. Chełmońskiego 20, Tczew

WWW

https://pl-pl.facebook.com/hauseeco4you/

E-mail

hause2eco@gmail.com

image

Gdańska Galeria Güntera Grassa

RABAT

4G to przede wszystkim Günter Grass - intelektualny i artystyczny patron Gdańska. W galerii znajduje się zbiór ponad 140 prac Noblisty, pokazywanych w różnych zestawieniach na wystawach czasowych. Galeria nie ogranicza się jedynie do prezentacji jego dorobku, ale stara się, by postać Grassa stała się punktem wyjścia do analizy zjawisk społecznych i kulturalnych, a zwłaszcza styku sztuk wizualnych z literaturą, czyniąc ją unikatową w skali Polski. W przyszłości miejsce to wzbogaci się o czytelnię książek oraz specjalny program debat i wykładów realizowanych pod wspólną nazwą Skala Beauforta. 
Adres

ul. Szeroka 34/35, 36, 37, Gdańsk

WWW

www.ggm.gda.pl

image

Gdańska Galeria Miejska 1

RABAT

Gdańska Galeria Miejska dedykowana jest szczególnie twórcom, aktywistom, teoretykom, naukowcom, młodzieży, studentom, osobom starszym, a szerzej – użytkownikom miasta Gdańsk. W kręgu obecnych zainteresowań zespołu galerii znajdują się m.in. punkty styku literatury i sztuk wizualnych, najnowsza, nieopisana dotąd historia sztuki Gdańska, dotycząca ostatnich 30-40 lat, jak również promocja artystów Trójmiasta. GGM1 koncentruje się na wystawach młodych twórców oraz pokazach indywidualnych uznanych artystów, w kameralnej, wymagającej skupienia przestrzeni tuż obok ruchliwej ulicy Piwnej. 

Na większość wystaw i wydarzeń GGM wstęp jest bezpłatny
Adres

ul. Piwna 27/29

WWW

www.ggm.gda.pl

image

Gdańska Szkoła Artystyczna

RABAT

Gdańska Szkoła Artystyczna to edukacyjna inicjatywa Marzeny i Janusza Gawrysiaków oraz artystów trójmiejskich. Szkoła uczy dzieci i dorosłych  teatru, malarstwa i rysunku, rzeźby i ceramiki, fotografii, akrobatyki oraz tańca.
Oprócz GSA prowadzimy we wrzeszczańskim Manhattanie galerię Sztuki oraz Scenę Teatru ZNAK. Zajęcia prowadzone przez naszych wykładowców pomagają zarówno rozwijać się artystycznie małym i dużym pasjonatom, przygotować młodzież do egzaminów na uczelnie wyższe. Szkoła prowadzi także mistrzowską grupę plastyków, których większość w ostatnich latach uzyskało dyplom profesjonalnego artysty ZPAP.
Adres

al. Grunwaldzka 82, Gdańsk

WWW

www.gsa.net.pl

E-mail

biuro@gsa.net.pl

image

Gdańskie Lodowisko

Rabat
Gdańskie Lodowisko to obiekt prowadzony przez Gdański Archipelag Kultury, instytucję kultury miasta Gdańska. Począwszy od 2008 roku lodowisko każdej zimy wpisuje się w krajobraz centrum Gdańska charakterystyczną architekturą czaszy pneumatycznej, której pojawienie się na Placu Zebrań Ludowych jest niezmiennym symbolem rozpoczęcia sezonu łyżwiarskiego.
Swoją popularność Lodowisko zawdzięcza nie tylko kosmicznemu wyglądowi tak zwanego „balonu”, ale i wyjątkowo dogodnej lokalizacji w samym centrum miasta. W związku z dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców Gdańska i okolic ślizgawka czynna jest 7 dni w tygodniu, od rana do później nocy. Kilka razy w sezonie obiekt Lodowiska gości imprezy okolicznościowe Gdańskiego Archipelagu Kultury (np. Halloween, Mikołajki, Walentynki), zawody sportowe (Amber Stone Baltic Cup), a także imprezy firmowe organizowane przez klientów komercyjnych.
Na terenie Gdańskiego Lodowiska  funkcjonuje wypożyczalnia łyżew i kasków, ostrzalnia oraz bezpłatne szatnia i parking.

Czy wiesz, że Gdańskie Lodowisko jest jednym z niewielu obiektów o pełnowymiarowej tafli w regionie? Między innymi dzięki temu odwiedza nas niemal 100 tysięcy łyżwiarzy w sezonie, czyli co piąty mieszkaniec Gdańska.
Adres

Plac Zebrań Ludowych

WWW

www.scenamuzyczna.pl

image

Gdański Ogród Zoologiczny

Rabat
Wizyta w gdańskim ZOO to świetna propozycja spędzania wolnego czasu dla młodszych i starszych. Na gości, o każdej porze roku, czekają setki zwierzaków! 

Gdański Ogród Zoologiczny to idealne miejsce na aktywny wypoczynek lub leniwe spacery, dla dzieci, dorosłych i seniorów. Tylko tu zobaczyć można egzotyczne zwierzęta: blisko 200 gatunków, ponad 1000 zwierząt, ze wszystkich kontynentów. Większość to gatunki zagrożone wyginięciem, których przetrwanie możliwe jest tylko dzięki opiece ogrodów zoologicznych. Pokazy karmienia zwierząt, lekcje żywej przyrody, opowieści o zwierzętach, obrączkowanie ptaków, wykłady i kampanie edukacyjne – to tylko niektóre z wydarzeń odbywających się w ZOO. Położony na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, z całorocznymi pawilonami (lwiarnia, żyrafiarnia, pawilon ptaków i gadów, małpiarnie), jest wart odwiedzenia o każdej porze roku.

Czy wiesz, że gdańskie ZOO powstało w 1954 roku i jest największym ogrodem zoologicznym w Polsce. Panuje w nim wyjątkowy mikroklimat - wcześniej funkcjonował tu nawet pensjonat dla osób cierpiących na schorzenia dróg oddechowych. Być może dzięki temu mieszkańcy i goście ZOO czują się tak dobrze! To jedyny ogród w Polsce, w którym zobaczyć można krytycznie zagrożone wyginięciem orangutany. Ponadto mieszka tu wiele innych rzadkich gatunków, m.in. lwy angolskie, hipopotamy karłowate, pandy małe, szympansy, żyrafy, gepardy i słonie.
Tu odbierzesz Gdańską Kartę Mieszkańca!
Adres

ul. Karwieńska 3, Gdańsk

WWW

www.zoo.gda.pl

image

GMB Sp. z o.o. - Materiały Budowlane

RABAT

Główny zakres działalności GMB sp. z o.o. - to handel hurtowy i detaliczny materiałami budowlanymi. Oferujemy około 3 tysięcy artykułów stosowanych w budownictwie. Współpracujemy z dostawcami z całej Polski. Do grona naszych klientów należą duże firmy budowlane, jak również mniejsze zajmujące się tzw. wykonawstwem, czyli remontami mniejszego formatu. Zatrudniamy wykwalifikowany personel, który doradzi Państwu w wyborze odpowiedniego towaru z naszego asortymentu lub na życzenie Państwa sprowadzi produkt spoza naszej oferty. Posiadamy własny transport. Nasze hasło to: "Buduj i remontuj z przyjemnością - jesteśmy tu po to, aby Ci to ułatwić!"
Adres

ul. Marynarki Polskiej 71, Gdańsk

WWW

www.gmb-hd.pl

E-mail

gmb.hd@wp.pl

image

Hard Rock Cafe

RABAT

Położony w samym sercu Starego Miasta, Hard Rock Cafe Gdańsk jest idealnym miejscem dla fanów muzyki oraz niezapomnianych wrażeń. Restauracja dysponuje ponad 100 miejscami na 2 poziomach oraz letnim tarasem otwartym od wiosny do późnej jesieni. Podobnie jak inne lokale tej sieci, oferuje tradycyjne amerykańskie jedzenie oraz bogatą kartę koktajli. Hard Rock Cafe to także Rock Shop, w którym dostępne są ubrania, biżuteria i gadżety oraz kolekcjonerskie piny.
Bardzo poważnie podchodzimy do serwowania świeżych i przygotowywanych na miejscu klasyków amerykańskiej kuchni. Classic Legendary Burger widnieje w menu wszystkich Hard Rock Cafe na całym świecie i wszędzie smakuje tak samo dobrze. Nieważne, czy jesteś sam, z rodziną czy odwiedzasz nas z większą grupą przyjaciół, za każdym razem przygotujemy dla Ciebie wspaniały posiłek.
Adres

ul. Długi Targ 35/38, Gdańsk

WWW

www.hardrockcafe.com

image

Hevelianum

Rabat
Hevelianum to interaktywna przestrzeń edukacyjna i rozrywkowa. Historia miesza się tu z nowoczesnością, a każdy: mały i duży, znajdzie pomysł na spędzenie niezapomnianych chwil. 

W ofercie Hevelianum znajdują się liczne atrakcje. Są to m.in. warsztaty, wystawy, pokazy i zajęcia tematyczne. Hevelianum, to miejsce niezwykłe i magiczne, będące odzwierciedleniem miasta, w którym się znajduje. Stare mury i historyczne zabudowania skrywają wnętrza nowoczesne, multimedialne i interaktywne. Oprócz zajęć tematycznych, na które można się wybrać indywidualnie, z całą rodziną lub z klasą, w Hevelianum można też zorganizować urodziny, zwiedzić ogólnodostępne wystawy historyczne lub poleniuchować na łonie przyrody.
Sama Góra Gradowa także ma dla gości wiele tajemnic, odkrywać je można choćby poprzez zwiedzanie multimedialnych wystaw „Wehikuł Czasu – Zabawy z Historią” oraz „Hewelianum bez barier”. Ze wzgórza rozciąga się przepiękny widok na panoramę Gdańska, ale w słoneczne dni widać również Żuławy i Gdynię. To czyni z Góry Gradowej doskonały punkt dla amatorów fotografii. 

Czy wiesz, że zajęcia, które odbywają się w Hevelianum noszą tak intrygujące nazwy jak: Nauka Po Polsku,  Kropla Zabawy czy Alchemia Zapachu. Warto samemu sprawdzić, co kryje się pod tymi nazwami, a przy tym doskonale się bawić i uczyć jednocześnie. Nie ważne czy ma się 10 czy 100 lat! 
Tu odbierzesz Gdańską Kartę Mieszkańca!
Adres

ul. Gradowa 6, Gdańsk

WWW

www.hewelianum.pl

E-mail

recepcja@hewelianum.pl

image

House of Bikes

RABAT

House of Bikes to przede wszystkim pasjonaci rowerowi, którzy uwielbiają ten sport i chcą zarażać swoją pasją innych. W naszym sklepie znajdziecie nie tylko rowery i części rowerowe. W ofercie mamy doskonały serwis, wypożyczalnie i przechowalnie rowerów, a także wiele akcesoriów i zabawek
związanych z tym sportem. W House of Bikes znajdziecie między innymi rowery młodej, polskiej firmy Monteria, która zaskakuje genialną jakością sprzętu, zaskakującym designem i ogromnym wyborem. Jesteśmy bardzo młodą firmą, jednak zależy nam przede wszystkim na tym, aby budować długotrwałe
relacje z klientami, którzy do nas przychodzą. Jakość zarówno naszego sprzętu jak i serwisu jest i zawsze będzie na najwyższym poziomie - stawiamy bowiem przede wszystkim na bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.
Adres

ul. Ogarna 119 80-826 Gdańsk

WWW

www.houseofbikes.pl

E-mail

info@houseofbikes.pl

image

Hurtownia Motoryzacyjna Makro

RABAT

P.H. MAKRO jest hurtownią motoryzacyjną działającą na Polskim rynku od 1991 roku. W naszej ofercie posiadamy 3,5 tysiąca produktów dedykowanych branży motoryzacyjnej. Specjalizujemy się w sprzedaży akumulatorów. Jesteśmy firmą rodzinną, w naszym regionie dobrze znaną. Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby lub do złożenia zamówienia za pośrednictwem naszej strony internetowej.
Adres

Trakt św. Wojciecha 253, Gdańsk

WWW

www.makro.gda.pl

E-mail

makro@makro.gda.pl

image

infoShare Academy

RABAT

InfoShare Academy to szkoła programowania stworzona przez pasjonatów z wieloletnim doświadczeniem. Dzielimy się wiedzą z osobami, które chcą wejść lub rozwinąć się na rynku IT. W ofercie posiadamy szkolenia od podstaw dla osób chcących zacząć swoją przygodę z programowaniem oraz programy podnoszące kompetencje.
Adres

ul. Grunwaldzka 472B

WWW

www.infoshareacademy.com

image

J&JOY

RABAT

J&JOY to belgijska marka odzieży premium w stylu „Casual & Luxury”, skierowana do dzieci i dorosłych, poszukujących stylu, komfortu, jakości i oryginalności. Marka J&JOY zadebiutowała w 2006 roku, wprowadzając na rynek kolekcję kolorowych koszulek polo dla mężczyzn. W roku 2009 pojawiła się pierwsza kolekcja dla dzieci. To, co wyróżnia naszą ofertę to bogactwo kolorów i precyzyjnych detali. Dziś J&JOY jest obecny w Belgii, Francji, Holandii, Luxemburgu, Chorwacji, Indiach a od jesieni 2016 roku również w Polsce. Pierwszy flagowy sklep powstał w Galerii Metropolia w Gdańsku. Dostępna tu kolekcja obejmuje odzież dla mężczyzn, kobiet oraz dzieci i młodzieży w wieku 2-16 lat.
Adres

Ul. Kilińskiego 4 80-452 Gdansk

WWW

www.jn-joy.pl , Facebook i Instagram: @jnjoypolska

E-mail

store.gdansk@jn-joy.pl

image

Karta Turysty z Pakietem Zwiedzanie

RABAT

Dla pasjonatów zwiedzania opracowaliśmy wyjątkowy pakiet atrakcji, które zaspokoją nawet największy głód wiedzy. Archeologia, historia, marynistyka, przyroda czy sztuka – wszystko to przeplata się w Gdańsku, a z Kartą Turysty doświadczysz ich wszystkich. Poczuj ducha przygody – spójrz na miasto z góry, odkryj nowe miejsca i zakochaj się w Gdańsku!
Karta Turysty z Pakietem Zwiedzanie to oferta bezpłatnych wstępów do 15 muzeów i Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego, wzbogacony o zniżki do obiektów kultury i rozrywki oraz restauracji partnerskich.
Adres

WWW

www.kartaturysty.visitgdansk.com

E-mail

karta@jestemzgdanska.pl

image

KartCenter Gdańsk - gokarty

RABAT

KartCenter to zupełnie nowa jakość w kartingu amatorskim. Tworzymy obiekty z najlepszymi gokartami Sodi oraz z dbałością o jakość obsługi i bezpieczeństwo naszych klientów. Nasze tory gokartowe powstają z myślą o dostarczeniu autentycznego doświadczenia wyścigów. Jesteśmy miejscem dla wszystkich entuzjastów sportów motorowych oraz tych, którzy za kierownicą usiądą po raz pierwszy.
 

Adres

Galeria Morena, ul. Schuberta 102a, parking poziom -2

WWW

www.kartcenter.pl, facebook: KartCenter

E-mail

info@kartcenter.pl

image

Karuzela Gdańska

RABAT

Jest przepiękna! Ma dwa poziomy, 11,5 m wysokości, 12 m średnicy i jednocześnie zakręcić się na niej może 78 pasażerów. Udekorowana najważniejszymi elementami gdańskiej architektury i krajobrazu Karuzela Gdańska to znany już z Targu Rybnego absolutnie zachwycający symbol miasta i jednocześnie nowość na tegorocznym Jarmarku Bożonarodzeniowym.

Karuzela Gdańska to elegancka atrakcja w stylu retro dla dorosłych i dzieci. Karuzela wykonana została specjalnie dla Gdańska, na wzór Karuzeli Weneckiej w rodzinnej włoskiej manufakturze. Zgodnie z tradycją zdobią ją zatem barwne, ręcznie malowane rzeźby: konie, rydwany, filiżanki i ławki. Wszystkie figury są ruchome – galopują, kołyszą się i obracają w rytm stylowej muzyki. Rydwany przystosowane są dla osób niepełnosprawnych.

Karuzela Gdańska to nowy obowiązkowy punkt na turystycznej mapie miasta, który już w sezonie letnim zachwycił dużych i małych. Przejażdżka atrakcją w samym sercu Jarmarku Bożonarodzeniowego na Targu Węglowym będzie możliwa od 1 grudnia. Z Kartą Mieszkańca jeden przejazd w czasie trwania ​Jarmarku Bożonarodzeniowego jest za 1zł!
Adres

Targ Węglowy, Gdańsk

image

Kawiarnia Town Cafe

RABAT

Kawiarnia Town Cafe da Wam chwilę wytchnienia, możliwość zatrzymania się na moment w codziennym życiu, podczas którego możecie skosztować specjałów lokalu.
W naszej kawiarni stawiamy na naturalne i świeże składniki najwyższej jakości, dzięki którym dostarczycie swojemu organizmowi niezbędnych wartości odżywczych.
W menu znajdziecie m.in. szeroki wybór kawy oraz herbaty, odżywcze koktajle, świeże kanapki, lody i desery rzemieślnicze oraz ciasta.
Adres

Galeria Metropolia ul. Kilińskiego 4, 80-452 Gdańsk

WWW

www.towncafe.pl , Facebook towncafemetropolia

E-mail

metropolia@towncafe.pl

image

Komandor

RABAT

Firma Komandor jest liderem na rynku w zakresie projektowania i produkcji mebli na wymiar. Nasze meble to gwarancja doskonałej jakości, funkcjonalności i wyczucia stylu.

25 lat to czas wytężonej pracy i doświadczeń, które pozwoliły nam stworzyć nowe, ciekawe i funkcjonalne rozwiązania oraz produkty, za pomocą których można zaaranżować każdą prywatną lub publiczną przestrzeń, podnosząc przy tym funkcjonalność i estetykę każdego wnętrza. To lata, w których przeszliśmy długą drogę od samej szafy, poprzez poszczególne jej elementy, innowacyjne systemy, ciekawe elementy wnętrza, akcesoria, nowe produkty w postaci drzwi przejściowych i podwieszanych, aż do kolekcji mebli na wymiar do każdego pomieszczenia. Każdy wytworzony przez nas mebel jest wyjątkowy, ponieważ wynika z konkretnych oczekiwań Klienta.
Adres

ul. Sandomierska 50, Gdańsk

WWW

www.komandor.pl

E-mail

pomorze@komandor.pl

image

Lechia Gdańsk

Rabat
Klub z tradycjami, klub z ambicjami - Lechia Gdańsk niezmiennie pozostaje drużyną, której kibicują dziesiątki tysięcy osób, nie tylko w Gdańsku. 

Lechia Gdańsk powstała w sierpniu 1945 roku, w odradzającym się po wojennych zniszczeniach Gdańsku, początkowo jako Klub Sportowy Biura Odbudowy Portów. Wtedy też ustalono, iż barwy klubowe to biel i zieleń. Wśród założycieli klubu wiodącą funkcję pełniły osoby związane z Politechniką Gdańską. Trzon kadry naukowej uczelni stanowili wykładowcy przedwojennej Politechniki Lwowskiej. Wiosną 1946 r. dokonano ostatecznej zmiany nazwy. Od tej chwili, z krótką przerwą w latach 50-tych, kiedy to klub, zgodnie z nakazem władz państwowych tytułowano Budowlani, obowiązuje nazwa klubu: Lechia. Do roku 2011 stadion Lechii Gdańsk mieścił się przy ul. Traugutta we Wrzeszczu. Nowy obiekt - Energa Stadion Gdańsk, powstał w Gdańsku-Letnicy. Jest to nowoczesny stadion uznawany za najpiękniejszy w Polsce i jeden z najpiękniejszych w Europie. Jego kształt i kolorystyka nawiązują do bursztynu, a jednocześnie może na nim zasiąść aż ponad 43.000 osób. 

Czy wiesz, że najważniejsze sukcesu klubu to zdobycie Pucharu Polski w roku 1983, finał Pucharu Polski – 1955 i zdobycie Superpucharu w 1983? Do historii przeszedł dwumecz Lechii z gigantem piłki nożnej - Juventusem Turyn rozegrany w roku 1983. Choć we Włoszech Lechia uległa aż 0:7, to na swoim boisku grała z utytułowanymi gwiazdami z Turynu, jak równy z równym, przegrywając 2:3, a przez pewien czas nawet prowadząc. Mecz był także wielką, patriotyczną demonstracją oporu wobec władzy komunistycznej, a na trybunach zasiadał m.in. Lech Wałęsa.
Adres

WWW

lechia.pl

image

Logitus Sp. z o.o.

RABAT

Jesteśmy lokalną trójmiejską firmą telekomunikacyjną.
Świadczymy usługi z zakresu Światłowodowego Internetu i Telewizji.
Dostarczamy usługi na najwyższym poziomie w przystępnych cenach. Nasz zespół to ludzie, którzy postawili sobie za cel profesjonalne podejście do każdego naszego Klienta.
Wyróżnia nas:
Internet o prędkości do 500/500 Mbit, łącze symetryczne, brak limitów transferu danych, technologia FTTH- światłowód w Twoim mieszkaniu.
Telewizja cyfrowa HD- w pełnej ofercie znajdziesz 294 kanały, w tym aż 141 w jakości HD.
Zobacz nasze najlepsze promocje na: www.logitus.pl
Adres

Ul. Orzechowa 5, 80-175 Gdańsk

WWW

logitus.pl

E-mail

biuro@logitus.pl

image

Loopy’s World

RABAT

W Loopy’s World dzieci są najważniejsze. Dostarczamy im sporą dawkę ruchu, wiele atrakcji i powodów do śmiechu oraz możliwość nawiązania nowych znajomości. Zdobywają nowe umiejętności, podejmują nowe wyzwania, pokonują własne ograniczenia i wspaniale się przy tym bawią. Naszym celem jest zapewnienie im aktywności fizycznej i radości z zabawy w gronie najbliższych. Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy’s World jest nowoczesne, bezpieczne i zaprojektowane zgodnie z najlepszymi światowymi standardami.
Dbamy o to, żeby dzieci na naszym placu zabaw były uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe. Nie zapominamy także o Was, drodzy Rodzice! Dorośli znajdą u nas mnóstwo atrakcji – możecie odprężyć się przy aromatycznej kawie, przeczytać kolorową prasę, popracować lub pobawić się przy laptopie, korzystając z bezpłatnego dostępu do internetu (Wi-Fi), albo dołączyć do maluchów i … bawić się jak dzieci!
Adres

Al. Grunwaldzka 229, Gdańsk

WWW

www.loopys.pl

E-mail

gdansk@loopys.pl

image

Mandala Float Studio

RABAT

Mandala Float Studio to studio floatingu w samym centrum Gdańska. Czym jest floating? Floating to swobodne unoszenie się ciała na powierzchni wody w specjalistycznej kabinie floatingowej. Woda ma jedynie 30 cm głębokości i zawiera leczniczy roztwór soli Epsom, zapewniający odpowiednią wyporność. Temperatura wody i powietrza wewnątrz kapsuły tożsama z temperaturą ciała, wywołuje silne wrażenie lewitacji. Ciało dryfuje w warunkach całkowitej izolacji zmysłowej od bodźców zewnętrznych. Znikają przewlekłe bóle głowy, kręgosłupa, stawów, napięcie mięśni, nadciśnienie, stres, zmęczenie, depresja, złe samopoczucie oraz inne schorzenia. Już po pierwszej sesji odczuwasz głęboki relaks i błogi spokój.
Adres

ul. Rzeźnicka 2/69, Gdańsk

WWW

www.mandalafloatstudio.com

E-mail

mandalafloatstudio@gmail.com

image

Marina Day Spa

RABAT

W centrum naszego pięknego miasta Gdańska, na wyspie Ołowiance w otoczeniu zabytków, nowoczesnej architektury i przystani jachtowej znajduje się salon urody - Marina Day Spa. 
Dysponujemy przyjemnie zaaranżowanymi i bogato wyposażonymi w nowoczesny sprzęt gabinetami, gdzie na gości czekają profesjonalnie wykształceni specjaliści z dziedziny kosmetologii, fizjoterapii, fryzjerstwa oraz medycyny estetycznej. Naszym celem jest ciągły rozwój, kształcenie i poznawanie najnowszych metod wykonywanych zabiegów.
Adres

ul. Szafarnia 5/U9, Gdańsk

WWW

www.marinadayspa.com

image

Markowe Świece

RABAT

Markowe Świece to idealne miejsce do sprawdzenia kilkuset zapachów od najlepszych światowych producentów. Oferowane przez nas świece tworzą nie tylko miłą atmosferę. Wzbogacają również wnętrze aromatycznym zapachem. Chcesz, aby Twój dom wypełnił się zapachem świeżych wypieków albo przenieść się nad morze i poczuć słoną nutę drewna wyrzuconego na brzeg morza? Koniecznie odwiedź nasz sklep, a okazując kartę otrzymasz 10% rabatu na cały asortyment.
Adres

ul. Podmiejska 17, 80-038 Gdańsk

WWW

www.facebook.com/markoweswiece

image

Medikon szkolenia online

RABAT

Czy wiesz co zrobić jeśli ktoś z Twojego otoczenia przestanie oddychać ?
Czy wiesz jak wezwać pomoc i co powiedzieć ?
Wiesz jak zareagować gdy Twoje dziecko się zadławi i będzie potrzebować Twojej pomocy ?
Jeśli chociaż raz odpowiedź brzmi NIE to najwyższy czas to zmienić !!!
Firma MEDIKON wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom, proponując szkolenia pierwszej pomocy online
Kursy onlineszkolenia online w  kategoriach: kurs pediatryczny, urazowy, podstawowy, zaawansowany i kursy AED dla AED Samaritan PAD modele 350, 360 i 500.  Szybkie, ciekawe dla oka prezentacje rozwieją wszelkie Państwa wątpliwości z zakresu stanów zagrożenia życia i zdrowia.
Serdecznie zapraszamy www.medikononline.pl
Adres

WWW

www.medikononline.pl

E-mail

kontakt@medikon-szkolenia.pl

image

Muzeum Archeologiczne w Gdańsku

Rabat
Muzeum Archeologiczne w Gdańsku – placówka muzealna, utworzona w 1953 jako dział Muzeum Pomorskiego w Gdańsku. W czerwcu 1958, po uzyskaniu własnej siedziby, przekształcona została w Oddział Archeologiczny. Od 1 stycznia 1962 funkcjonuje jako samodzielne muzeum. Gromadzi zbiory dokumentujące: pradzieje północnej Polski, kulturę materialną mieszkańców Gdańska i Pomorza Gdańskiego, od wczesnego Średniowiecza po czasy nowożytne; bursztyn i wyroby z bursztynu, od pradziejów po współczesność; kulturę materialną dawnych i obecnych mieszkańców Sudanu.
Adres

WWW

www.archeologia.pl

image

Muzeum Bursztynu

Rabat
Siedzibą otwartego w 2006 roku Muzeum Bursztynu jest Zespół Przedbramia ulicy Długiej, składający się z Katowni i Wieży Więziennej. Dzisiaj, w dawnej Wieży Więziennej, można podziwiać wielotematyczną wystawę, której głównym elementem jest bursztyn, jednoznacznie kojarzony z naszym miastem.
W Muzeum Bursztynu poznamy historię powstania bursztynu, dowiemy się o jego właściwościach, tajnikach bursztynowego rzemiosła, metodach pozyskiwania i obróbki, zarówno dawniej, jak i obecnie, jak również o przekonaniach związanych z leczniczymi i magicznymi właściwościami bursztynu. Będąc w Muzeum warto skorzystać ze ścieżki zwiedzania, opowiadającej o historii miejsca, w którym się właśnie znajdujemy. W jednej z sal eksponowane są przedmioty pochodzące z przeprowadzonych tutaj badań archeologicznych, zaś w Katowni zaaranżowano trzy cele więzienne, nawiązujące wyposażeniem i klimatem do ponurej tradycji miejsca. Jeżeli odwiedzimy Muzeum podczas sezonu letniego, możemy zakończyć naszą wizytę podziwiając panoramę Gdańska z udostępnianego tylko w tym czasie, Punktu Widokowego.

Czy wiesz, że jednym z najcenniejszych eksponatów w Muzeum Bursztynu jest inkluzja jaszczurki, nazwana imieniem znalazczyni, gdańskiej bursztynniczki, Gabrieli Gierłowskiej? Inkluzje jaszczurek są niezwykle rzadkie, na świecie znajduje się tylko kilka takich okazów.
Tu odbierzesz Gdańską Kartę Mieszkańca!
Adres

Targ Węglowy 26

WWW

www.mhmg.pl

image

Muzeum Narodowe w Gdańsku

Rabat
Muzeum Narodowe w Gdańsku należy do najstarszych muzeów w Polsce. Powstało z połączenia dwóch instytucji – Muzeum Miejskiego (1870) i Muzeum Rzemiosł Artystycznych (1881). Zasadniczy trzon muzealnych zbiorów stanowi kolekcja Jacoba Kabruna (1759–1814) złożona z kilku tysięcy obrazów, rysunków i rycin mistrzów europejskich od końca XV do początków XIX wieku. Muzeum Narodowe w Gdańsku, w którego głównym gmachu – późnogotyckim  klasztorze franciszkańskim mieści się Oddział Sztuki Dawnej, posiada jeszcze 5 oddziałów, które mają swoje siedziby w zabytkowych budynkach. W Pałacu Opatów w Gdańsku-Oliwie mieści się Oddział Sztuki Nowoczesnej, a w Spichlerzu Opackim Oddział Etnografii. Zielona Brama przy Długim Targu jest miejscem wystaw czasowych. W dworku Józefa Wybickiego, w Będominie koło Kościerzyny, ma swoją siedzibę Muzeum Hymnu Narodowego, a w Waplewie Wielkim, w zabytkowym pałacu należącym do rodu Sierakowskich, powołano do życia Muzeum Tradycji Szlacheckiej. Bogate zbiory fotograficzne prezentowane są w Gdańskiej Galerii Fotografii, części Oddziału Sztuki Nowoczesnej, działającej jednak w siedzibie Oddziału Zielona Brama na terenie Głównego Miasta w Gdańsku.
Adres

WWW

www.mng.gda.pl

image

Nadbałtyckie Centrum Kultury

Rabat
RABAT

Nadbałtyckie Centrum Kultury w Gdańsku od dwudziestu pięciu lat zajmuje się upowszechnianiem i promocją kultury oraz współpracą kulturalną z innymi państwami, w szczególności z regionu Morza Bałtyckiego. Centrum organizuje różnorodne wydarzenia kulturalne (koncerty, spotkania literackie, imprezy filmowe, spektakle, wystawy, warsztaty, konferencje, akcje kulturalne i społeczne) oraz realizuje projekty o zasięgu regionalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym. Prowadzi także działalność wydawniczą oraz aktywnie angażuje się w kreowanie nadbałtyckiej polityki kulturalnej.
Siedzibą jest 400-letni Ratusz Staromiejski - jeden z niewielu gdańskich zabytków, ocalałych ze zniszczeń wojennych. Jego wyjątkowe, renesansowe wnętrza są nie tylko miejscem wydarzeń kulturalnych lecz także atrakcją dla zwiedzających.
Adres

ul. Korzenna 33/35, Gdańsk

WWW

www.nck.org.pl

image

Neptun Taxi

RABAT

Neptun Taxi oferuje swoim klientom najwyższej jakości usługi w zakresie transportu osobowego. Z każdym rokiem rozwijamy zakres świadczonych usług na rzecz klientów indywidualnych jak i firm mających swe siedziby na terenie całego Trójmiasta oraz okolic. Nasi klienci mogą płacić za usługi gotówką lub kartami płatniczymi a dla firm oferujemy płatności z odroczonym terminem.
Do Państwa dyspozycji mamy blisko 500 samochodów w tym ponad 100 samochodów typu Bus od 5 do 8 osób typu Chrysler Voyager, Dodge Caravan, Ford Galaxy, VW Caravelle, Renault Espace, Seat Alhambra, VW Sharan. Nasze samochody spełniają wymagania określone przepisami a kierowcy posiadają niezbędne uprawnienia.
Członkami naszej Korporacji są zawodowi kierowcy posiadający wysokie kwalifikacje i doświadczenie. Cechy te sprawiają, że pasażerowie korzystający z naszych usług czują się komfortowo i bezpiecznie. Kierowcy mogą porozumiewać się w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim. Ponadto jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej.
Adres

WWW

www.neptuntaxi.pl

E-mail

zamow@neptuntaxi.pl

image

Personatrans

RABAT

Przeprowadzamy wszystko! Nawet marzenia…

Nasi klienci cenią nas za sprawną pracę, której zawsze towarzyszy uśmiech i poczucie humoru. Okazuje się, że pozytywne nastawienie zespołu pracowników jest bardzo ważne podczas przeprowadzki. Klient ma przecież prawo czuć niepokój o bezpieczeństwo swoich dóbr, a widząc miłą, rzetelną, komunikatywną ekipę – słusznie sądzi, że jest w dobrych, sprawdzonych rękach. Jego marzenie o bezproblemowej przeprowadzce lub transporcie staje się przyjemną rzeczywistością. 
Adres

ul. Myśliwska 48b/2, Gdańsk

WWW

www.personatrans.pl

E-mail

personatrans@gmail.com

image

Pizzeria Stopiątka

RABAT

Pizzeria Stopiątka to lokal należący do polskiej sieci pizzerii, której znakiem rozpoznawczym jest Syrena 105. Kultową epoką PRL-u przyciągamy klientów, proponując im nieszablonowy wystrój lokalu oraz zabawę elementami PRL-owskiego klimatu. W menu znaleźć można pizze o średnicy 32 cm, 45 cm i 60 cm, ale także sałatki i makarony. 
W codziennej pracy dbamy o najwyższą jakość i świeżość produktów, a dla Najmłodszych Gości przygotowaliśmy przyjazne kąciki zabaw. Niezmiernie ważne są dla nas opinie i sugestie naszych Klientów oraz przyjazne podejście w trakcie ich obsługi.
Adres

ul. Konrada Guderskiego 1a, Gdańsk

WWW

Facebook: Pizzeria Stopiątka, www.105.pl

image

Pływalnie Gdańskiego Ośrodka Sportu

Rabat
RABAT

Pływalnia Chełm przy ul. Chałubińskiego już od ponad 10 lat jest ważnym ośrodkiem rekreacyjnym na mapie miasta. Korzystają z niej zarówno klienci indywidualni, jak też zorganizowane grupy.
Adres

ul.Tytusa Chałubińskiego 13, Gdańsk

image

Pokoje3City

RABAT

Firma Pokoje3City działa w branży nieruchomości mieszkalnych. Specjalizuje się w zakupie mieszkań,  przystosowaniu ich do wynajmu na pokoje(remont, aranżacja) i zarządzaniu wynajmem.
Pokoje3City posiada ekspertów na każdym etapie inwestowania: doradztwo w zakupie odpowiedniego lokalu (odpowiednia lokalizacja i układ), projekt układu i wyposażenie mieszkania (projektantka/aranżatorka/Home Stagerka), remont lokalu (ekipa remontowa i nadzór prac remontowych) oraz zarządzanie lokalem w innowacyjnym systemie z Gwarancją Stałego Czynszu (niezależnie od obłożenia) i umową na co najmniej kilka lat.
Firma świadczy usługi w poszczególnych pracach lub kompleksowo, od początku do końca wspiera inwestora w budowaniu dochodu pasywnego (zakup, remont, zarządzanie z umową na kilka lat).
Mieszkania przygotowane w naszym standardzie są jednymi z lepszych na rynku. Firma Pokoje3City.pl jest przede wszystkim nastawiona na dobrą obsługę najemców i cywilizowanie Polskiego rynku wynajmu mieszkań.
Jeśli chcesz dołączyć do zespołu inwestorów, którzy tworzą nowe oblicze wynajmu w Polsce, lub jesteś najemcą, który szuka mieszkania w dobrej lokalizacji, w bardzo dobrym standardzie i z profesjonalną obsługą, zapraszamy na stronę pokoje3city.pl 
Adres

Kmieca 30, 80-279 Gdańsk

WWW

pokoje3city.pl

E-mail

biuro@pokoje3city.pl

image

Pralnia Do Domu

RABAT

Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i firm. Oferujemy czyszczenie ekologiczne (dawne chemiczne) odzieży każdego typu jak i standardowe pranie wodne oraz maglowanie.
Ideą działania naszej pralni jest połączenie nowoczesności z doświadczeniem, dlatego też wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów, oprócz standardowych punktów pralniczych, uruchomiliśmy usługę odbioru i dowozu prania w systemie door-to-door.
Mobilną usługę prania wprowadziliśmy w 2012 r. i od tego czasu nieustannie ją udoskonalamy.
Jesteśmy w tej dziedzinie najlepiej wyspecjalizowaną pralnią na terenie Trójmiasta.
Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, najbardziej uznanych marek w branży pralniczej takich jak Elektrolux, a naszą kadrę stanowią starannie wyselekcjonowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w branży pralniczej. Posiadamy szerokie grono stałych i zadowolonych klientów.
Adres

WWW

pralniadodomu.pl

E-mail

pralnia@pralniadodomu.pl

image

Przychodnia Weterynaryjna Maxi

RABAT

Lek.med.wet. Katarzyna Wojtaszewska specjalista Rozrodu Zwierząt zaprasza do Przychodni Weterynaryjnej Maxi
Usługi:
 • Rozród psów i kotów: monitoring cyklu i ciąży, cytologia, wyznaczanie terminu owulacji, inseminacje, pomoc porodowa manualna i chirurgiczna, neonatologia, antykoncepcja hormonalna, farmakologiczna i chirurgiczna, leczenie zaburzeń cyklu płciowego, bezpłodności, cyst jajnikowych, zaburzeń laktacji, ciąży urojonej, morfologia nasienia
 • Pełen zakres diagnostyki
 • USG z dopplerem
 • EKG
 • Ultradźwiękowe usuwanie kamienia nazębnego
 • Chirurgia miękka
 • Testy alergologiczne skórne
 • Profilaktyka i leczenie
 • Czipowanie
 • Wystawianie paszportów, wpisy do paszportów
 • Obserwacja psów, fretek, kotów po pogryzieniach
 • Eutanazje i utylizacja zwłok
Adres

ul. Konrada Guderskiego 1D lok.7, 80-180 Gdańsk

WWW

przychodniamaxi.pl

E-mail

kontakt@przychodniamaxi.pl

image

Rebel Gry Planszowe

RABAT

Rebel – i wszystko gra!
Zlokalizowany w samym sercu Wrzeszcza, wyjątkowy sklep specjalizujący się w sprzedaży gier planszowych, karcianych, RPG oraz wszelkiego typu akcesoriów, które mogą uprzyjemnić graczom życie. Prowadzony przez prawdziwych pasjonatów, którzy swój wolny czas spędzają na... poznawaniu nowych gier!

Nieważne, czy kochasz cięższe tytuły, czy szukasz lżejszej rozrywki na imprezę – u nas z pewnością znajdziesz grę dla siebie. Oferujemy szeroki wybór tytułów zarówno dla wytrawnych graczy, jak i początkujących; dla dzieci i dorosłych. Nasi sprzedawcy chętnie pomogą Ci wybrać planszówkę, której potrzebujesz, niezależnie czy szukasz tytułu dla siebie czy udanego prezentu dla innego gracza
Adres

ul. Kilińskiego 4, Gdańsk

WWW

www.rebel.pl

E-mail

metropolia@rebel.pl

image

Restauracja Alchemia Wina

RABAT

Alchemia Wina to nowo powstała, gdańska winiarnia i restauracja, specjalizująca się w daniach inspirowanych szeroko pojętą kuchnią śródziemnomorską. Nasze menu skonstruowane jest w taki sposób, aby każdy mógł odnaleźć coś dla siebie. Nasz młody, ale profesjonalny i doświadczony zespół, dba o wysoką jakość oferowanych u nas potraw. Korzystamy ze świeżych i najlepszych produktów, które zwykle pochodzą z kraju z którego wywodzi się dana potrawa. Staramy się, by wina przez nas serwowane pochodziły z winnic, które odwiedziliśmy osobiście. Naszą restaurację wyróżnia specyfika lokalu, który podzielony jest na dwie części. W pierwszej znajduje się Alchemia Wina, w drugiej zaś Sugoi Sushi. Zapraszamy gorąco do skorzystania z oferty naszej „siostry”. Wystarczy poprosić o kartę Sugoi Sushi i nie zmieniając miejsca rozsmakować się w kuchni japońskiej.
Adres

Ul. Grunwaldzka 415 80-309 Gdańsk

WWW

www.alchemiawina.pl

E-mail

kontakt@alchemiawina.pl

image

Restauracja Bistro Endorfina

RABAT

Endorfina zaprasza codziennie od 10.00 do 20.00 na śniadania, lunche, obiady, desery i wiele innych pyszności. Specjalizujemy się w tradycyjnej kuchni polskiej, wegańskiej i wegetariańskiej.
 Pozwól się zaskoczyć naszemu menu, lub sam skomponuj swój obiad. Smacznie i zdrowo. Zawsze świeże menu z sezonowymi dodatkami, w którym odnajdziesz smaki dzieciństwa. Rozgość się w przyjaznej atmosferze i klimatycznym miejscu. Spróbuj dań skomponowanych przez naszego Szefa Kuchni.
 Każdy Nasz gość znajdzie w Endorfinie coś dla siebie. Zapraszamy i życzymy smacznego. Poczuj endorfiny.
Adres

ul. Żwirki i Wigury 4/12A; 80-463 Gdańsk Zaspa

E-mail

bistroendorfina@gmail.com

image

Restauracja Cała Naprzód

RABAT

Restauracja Cała Naprzód mieści się na IV piętrze Ośrodka Kultury Morskiej Narodowego Muzeum Morskiego w sercu Głównego Miasta. Duża sala restauracyjna z miejscami dla 100 osób, z której przez przeszkloną ścianę można podziwiać widok na Motławę i statek muzeum „SOŁDEK”. Dużą atrakcją zwłaszcza w sezonie turystycznym jest możliwość biesiadowania na tarasie, z którego można podziwiać widoki na Główne Miasto, zobaczyć z zupełnie z innej perspektywy jeden z symboli Gdańska - Żurawia czy podziwiać przepływające statki wycieczkowe oraz cumujące w marinie jachty.
Bezpośrednio do restauracji  przylegają dwie sale konferencyjne – jedna mieszcząca do 120 osób druga kameralna do 24 osób, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt audio-medialny. Pobyt w restauracji można połączyć ze zwiedzaniem sal muzealnych i zgromadzonych w nich eksponatów a także spędzić czas na interaktywnej wystawie “Statki. Nasza pasja” prezentująca szeroki zakres produktów i usług oferowanych przez największą grupę stoczniową w Polsce.
Adres

ul. Tokarska 21-25, Gdańsk

WWW

www.calanaprzod.com.pl

image

Restauracja Gvara

RABAT

Restauracja Gvara to miejsce stworzone z miłości do jedzenia oraz spędzania czasu razem z bliskimi. Gvara to lokalne potrawy, lokalni dostawcy i muzycy. Miejsce, które emanuje gwarną i żywą atmosferą. Codziennie, nasi kucharze, od dziecka zakochani w regionalnych smakach, tworzą wspaniałe dania kuchni polskiej z nutą nowoczesnego designu.
Atrakcyjne położenie Gvary, w samym centrum miasta, tuż przy Bazylice Mariackiej, stanowi idealne miejsce na śniadanie, obiad z rodziną czy kolację z lampką wina. Od czwartku do soboty wieczór spędzany przy posiłkach umila Gościom muzyka grana na żywo. 
Adres

ul. Chlebnicka 48/51, Gdańsk

WWW

www.restauracjagvara.pl

E-mail

restauracja@gvara.pl

image

Restauracja Jabłoniowa Cafe

RABAT

Jabłoniowa Cafe to nowe miejsce na trójmiejskiej mapie restauracji. Miejsce powstało z pasji i zamiłowania do kawy. Naszą specjalnością jest kawa z lokalnej palarni w specjalnie dla nas stworzonej mieszance, własnego wypieku domowe ciasta oraz gofry wytrawne i na słodko. U nas każdy znajdzie coś dla siebie - kawa, słodkości i domowa kuchnia to coś co nas wyróżnia.
Adres

ul. Jabłoniowa 21 lok.10, 80-175 Gdańsk

WWW

www.facebook.com/jabloniowacafe/

image

Restauracja Sugoi Sushi

RABAT

Sugoi Sushi to restauracja powstała z zamiłowania do smaków kuchni japońskiej. Oprócz wielu rodzajów sushi, serwujemy również inne dania charakterystyczne dla tego kraju oraz sąsiednich regionów. Wszystkie potrawy przygotowywane są z najświeższych produktów. Nasz profesjonalny zespół, dba o to, by goście zawsze mogli się cieszyć wysokiej klasy daniem. Sugoi Sushi jest “siostrzaną” restauracją Alchemii Wina, która znajduje się w drugiej części naszego lokalu. Dzięki temu miłośnik Sushi może spędzić czas i zjeść posiłek z kimś, kto preferuje Kuchnię Śródziemnomorską. Spotkanie z całą pewnością umili lampka dobrego wina zaproponowana przez sommeliera Alchemii Wina.
Adres

Ul. Grunwaldzka 415 80-309 Gdańsk

WWW

www.sugoisushi.pl

E-mail

kontakt@sugoisushi.pl

image

Restauracja Szarpanina

RABAT

Szarpanina to prowadzony z miłością lokal serwujący szybkie dania z szarpaną wołowiną i wieprzowiną. Wcześniej mogliście poznać nas jako Foodtruck Munchies. Pulled Beef i pulled pork to nasza pasja. Przyjdź i przekonaj się sam!
Niezależnie od tego, czy jesteś zagorzałym fanem szarpanego mięsa, czy jeszcze nigdy go nie jadłeś, powinieneś spróbować naszych starannie tworzonych burgerów z szarpaną wołowiną lub wieprzowiną.
Bułki z zaprzyjaźnionej piekarni, mięso pieczone w niskiej temperaturze przez 6-12 godzin, autorskie przepisy oraz nieustanna gotowość do podążania za gustami naszych gości są gwarancją zadowolenia.
Aby być na bieżąco zachęcamy do odwiedzenia naszego profilu na Facebook, tam znajdziesz  menu, nowości oraz promocje, które pojawiają się naprawdę często.
Do zobaczenia w lokalu !
Adres

ul. Wajdeloty 2, 80-437 Gdańsk

WWW

facebook /szarpaninapb

image

Salon ABC Łazienki

RABAT

Zapraszamy do naszego salonu wszystkich zainteresowanych remontem, urządzeniem oraz wyposażeniem łazienki. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie doradztwa, projektowania, wizualizacji 3D, wyceny, sprzedaży, transportu oraz wykonawstwa. Wystarczy, że dostarczą nam Państwo wymiary pomieszczenia oraz określą swoje oczekiwania, a krok po kroku przejdziemy z Państwem drogę od projektu po wykończenie łazienki.
Adres

ul. Grunwaldzka 211, Gdańsk CITY MEBLE 1 piętro

image

Salon Optyczny Malachit

RABAT

Salon Optyczny Malachit ma na celu pomoc ludziom, którzy borykają się z wadami wzroku i niedowidzeniem oraz tym, którzy chcą dokonać zmian swojego wizerunku, bądź podkreślić swój styl przez zakup okularów. Da im to możliwość wyróżnienia się z wielkomiejskiej dżungli. W bogatym asortymencie każdy znajdzie odzwierciedlenie różnych stylów. To doskonałe rozwiązanie, które pozwala na swobodniejszy wybór codziennych stylizacji i nieskrępowaną zabawę wizerunkiem. Nowe okulary sprawią, że twarz zyska nutę świeżości, a oczy nabiorą blasku. W naszym salonie dokonasz profesjonalnego badania wzroku, jak również naprawy uszkodzonych okularów. Jeśli szukasz dobrej jakości certyfikowanych produktów przy przystępnej i konkurencyjnej cenie koniecznie musisz nas odwiedzić. 
Adres

ul. Subisława 27C, Gdańsk

WWW

Facebook: Salon Optyczny Malachit

image

Salon Pielęgnacji Zwierząt GROOMOTEKA

RABAT

Kameralny, a zarazem profesjonalny Salon Pielęgnacji Zwierząt GROOMOTEKA zaprasza wszystkie czworonogi na zabiegi fryzjerskie i pielęgnacyjne. W naszym salonie kładziemy szczególny nacisk na indywidualne podejście do naszych podopiecznych i najwyższy standard higieny. Na miejscu zawsze jest dyplomowany zoopsycholog z wieloletnim doświadczeniem, który zapewni komfort nawet najbardziej nerwowemu pupilowi podczas wszystkich świadczonych przez nas zabiegów. Używamy tylko profesjonalnych narzędzi groomerskich i posiadających atesty kosmetyków umożliwiających przeprowadzenie wszelkich zabiegów pielęgnacyjnych na zwierzętach dowolnej rasy, z każdą długością i stanem szaty.
Adres

ul. Bądkowskiego 13, Gdańsk

WWW

www.groomoteka.pl

E-mail

kontakt@groomoteka.pl

image

Serwis Komputerowy Enter

RABAT

Enter to kompletny, samowystarczalny serwis, potrafiący dostarczyć klientowi wszystkiego, czego potrzebuje:
- naprawa laptopów i komputerów stacjonarnych, 
- naprawa systemów Windows, Linux i Apple,
- odzyskiwanie danych,
- naprawa telefonów,
- naprawa komputerów przemysłowych, 
- usuwanie wirusów,
- naprawa ekranów (komputery, laptopy i telefony), 
- usuwanie haseł i zabezpieczeń.
Mamy więcej doświadczenia niż wiele firm z okolicy. Potrafimy dokonać napraw, których nie podejmuje się prawie nikt w Trójmieście.
Możesz na nas polegać. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.
Adres

ul. Dywizji Wołyńskiej 1/3, Gdańsk

WWW

www.enter-serwis.com

E-mail

kontakt@enter-serwis.com

image

Skimondo

RABAT

Skimondo to całoroczny klub narciarski ze sztucznymi stokami w formie ogromnej bieżni. Technika jazdy po specjalnym dywanie jest taka sama jak na śniegu. Żeby ją opanować otrzymasz opiekę instruktora i niezbędne wyposażenie. Regulowana prędkość z systemami automatycznego wyłączenia, środki ochrony indywidualnej oraz stała opieka instruktora daje maksymalne bezpieczeństwo, więc jest odpowiednie zarówno dla dorosłych jak i dzieci.
Adres

ul. Grunwaldzka 355, Gdańsk

WWW

www.skimondo.pl

E-mail

recepcja@skimondo.pl

image

SŁUCHAM Salon Protetyki Słuchu

Rabat
RABAT

Słucham Salon Protetyki Słuchu jest niezależną, lokalną firmą rodzinną zapewniającą najwyższe standardy w procesie protezowania słuchu i jego diagnozy w Gdańsku. Posiadamy umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia.
Nasza oferta skierowana jest do osób mających problemy ze słuchem, do osób, które chcą zacząć korzystać z aparatów słuchowych jak również do tych, które aparaty już posiadają. W naszym Salonie zapewniamy Państwu szeroki zakres badań słuchu – niezbędnych przy profesjonalnym oraz poprawnym doborze i dopasowaniu aparatów słuchowych, przydatnych również w diagnozowaniu uszu chorych, wymagających leczenia laryngologicznego.
Jako niezależna firma zapewniamy również szeroki wybór aparatów słuchowych wiodących producentów na rynku światowym. Każdy nasz aparat zamawiany i przygotowywany jest indywidualnie z myślą o potrzebach oraz preferencjach jego przyszłego Użytkownika.

Nasz zespół to wykwalifikowani i dyplomowani Protetycy Słuchu z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Jeśli masz więc problemy ze słuchem lub ma je bliska Ci osoba nie wahaj się i sprawdź nas! Nasi specjaliści z pełnym zaangażowaniem i pasją pomogą Ci w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania.
Szczegółową ofertę naszego Salonu, znajdą Państwo na naszej stronie.
Do usłyszenia, zespół Słucham.


 
Adres

ul. Grunwaldzka 148, 80-264 Gdańsk

WWW

www.sluch-am.pl

E-mail

marta.k.lisowska@gmail.com

image

Stacje paliw LUKOIL

RABAT

Jesteśmy siecią 115 nowoczesnych stacji benzynowych działających w Polsce pod marką LUKOIL zarządzaną przez firmę AMIC POLSKA Sp. z o.o.

We wszystkich naszych lokalizacjach oferujemy Państwu najwyższej jakości paliwo sprzedawane w bardzo atrakcyjnych cenach. Na wybranych stacjach AMIC sprzedajemy doskonałe paliwa klasy Premium. Benzyna Ecto Plus i olej napędowy Ecto Diesel zostały stworzone po to by silnik Twojego samochodu otrzymał dodatkowy zastrzyk mocy i pracował bezpiecznie!

Zapraszamy do skorzystania z naszych automatycznych myjni samochodowych opartych na najnowocześniejszej technologii zapewniającej maksymalną ochronę lakieru Twojego pojazdu.

Jeśli w trakcie jazdy złapał Cię głód, zatrzymaj się odwiedź naszą stację. Czekają tu na Ciebie pyszne kanapki ze świeżych produktów, błyskawicznie serwowane przekąski na gorąco oraz słodkości, po które z pewnością jeszcze kiedyś wrócisz. Nie warto podróżować o pustym żołądku tuż przy trasie znajdziesz wszystko czego potrzebujesz!

A może pragniesz naładować baterię przed dalszą drogą lub chciałbyś zregenerować się po całym dniu intensywnie spędzonym w pracy? Wstąp do nas na pyszną kawę, która zagwarantuje Ci energię na wiele, wiele godzin!

Czekamy na Ciebie 24 godziny na dobę/ 7 dni w tygodniu/ przez okrągły rok w całej Polsce. Szczególnie będzie nam miło gościć Cię na naszych stacjach działających w Trójmieście i okolicy:

Wszystkie nasze lokalizacje znajdziesz pod adresem: www.amicenergy.pl/pl/stacje-paliw

Adres

Cała Polska

WWW

www.amicenergy.pl

E-mail

amic@amicenergy.pl

image

Stadion Energa Gdańsk

Rabat
Stadion Energa Gdańsk to multifunkcjonalny, nowoczesny obiekt sportowy, pełniący rolę centrum biznesu, rozrywki i rekreacji, znajdujący się w gdańskiej dzielnicy Letnica. Ten wyjątkowy pod względem architektonicznym obiekt, nawiązujący w swojej formie do bałtyckiego skarbu – bursztynu – został wzniesiony na potrzeby rozgrywek Euro 2012 w Polsce, a obecnie jest gospodarzem licznych imprez masowych i innych wydarzeń.
Trasa zwiedzania Stadionu Energa Gdańsk obejmuje niedostępne na co dzień zakątki obiektu. Odwiedzający mają okazję zajrzeć m.in. do szatni zawodników, strefy VIP, kaplicy stadionowej, zaplecza technicznego, a także przespacerować się wzdłuż murawy lub podziwiać ją z punktu widokowego zlokalizowanego na najwyższej trybunie, na wysokości 30 metrów.
Adres

ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1, Gdańsk

WWW

www.StadionEnerga.pl

E-mail

tours@arenagdansk.com

image

T.Deker

RABAT

Marka T.Deker Patissier & Chocolatier to ręcznie robione produkty cukiernicze powstające w oparciu o tradycyjne receptury oraz najlepszej jakości surowce. Unikalność wyrobów cukierniczych zarówno pod względem jakości, jak i wyglądu jest gwarantem sukcesu marki na rynku. 
T.Deker Patissier & Chocolatier oferuje swoim klientom tradycyjne wyroby cukiernicze jak i oryginalne zagraniczne wyroby regionalne niedostępne dotychczas w Polsce. Dzięki wyjątkowej jakości produkty zyskały duże uznanie wśród klientów w kraju i zagranicą. Dobór partnerów tworzących markę jest nieprzypadkowy oparty na wzajemnym wieloletnim doświadczeniu i obserwacji potrzeb klientów.

 
Adres

WWW

tdeker.pl

image

Trefl Gdańsk

Rabat
RABAT

Trefl Gdańsk to drużyna występująca w PlusLidze, jednej z najsilniejszych siatkarskich lig świata. Klub powstał w 2005 roku i od tamtej pory prowadzi równolegle profesjonalną drużynę siatkarzy oraz rozbudowane szkolenie młodzieży. Do sukcesów klubu należą m.in. wicemistrzostwo kraju z sezonu 2014/2015, brązowy medal wywalczony w sezonie 2017/2018, dwa Puchary Polski zdobyte w 2015 i 2018 roku, Superpuchar kraju z 2015 roku, a także awans do najlepszej 12 Ligi Mistrzów w sezonie 2015/2016.
Adres

Plac Dwóch Miast 1 (Ergo Arena), Gdańsk/Sopot

WWW

www.treflgdansk.pl

image

Unique Boutique

RABAT

Unique Boutique to salon optyczny, w którym ekskluzywność i luksus są na wyciągnięcie ręki. Obok opraw i okularów przeciwsłonecznych tak wyrafinowanych marek, jak Dolce&Gabbana, Versace, Prada, Miu Miu, miejsce zajmują Ray-Ban, Vogue Eyewear oraz Oakley. Unique Boutique to jednak więcej niż sklep z okularami. Naszym znakiem firmowym jest profesjonalny i doświadczony personel oraz najlepsi specjaliści z dziedziny optyki oraz optometrii. Po wykonanym badaniu wzroku zapewniają kompleksową pomoc i doradztwo w doborze opraw okularowych lub soczewek kontaktowych. W Unique Boutique każdy klient jest wyjątkowy. Świadczy o tym nie tylko fachowe i indywidualne podejście obsługi, lecz także unikalność modeli opraw i okularów przeciwsłonecznych. Na naszych półkach nie stoją jedynie flagowe produkty znanych marek, lecz najczęściej całe kolekcje. Klienci wchodzą do naszego salonu, aby kupić okulary. Wychodzą z niego, aby wyjść na salony. 
Adres

aleja Grunwaldzka 141 (Galeria Bałtycka), Gdańsk

WWW

www.uniqueboutique.pl

E-mail

baltycka@uniqueboutique.pl

image

Web Project Studio

RABAT

Jeżeli chcesz zacząć reklamować się w Internecie lub zauważyłeś, że twoja obecna witryna wymaga unowocześnienia, zgłoś się do nas. Nasza firma z powodzeniem funkcjonuje na rynku już od 5 lat i ciągle się rozwija.
+ Tworzymy profesjonalne strony internetowe z systemem zarządzania treścią (CMS), zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek i SEO.
+ Wszystkie tworzone przez nas strony internetowe są w pełni responsywne (dostosowane do wyświetlania na tabletach i telefonach).
+ Oferujemy szkolenie z obsługi strony oraz bezpłatne wsparcie techniczne.
+ Nie tworzymy stron z gotowych szablonów. Każda strona stworzona przez nas będzie posiadać indywidualną grafikę. Wyróżnij się wśród konkurencji!
W ofercie posiadamy trzy pakiety: podstawowy, ekonomiczny i profesjonalny. W razie potrzeby wycenimy projekt indywidualnie.
Oferujemy strony internetowe dla użytkowników Karty Mieszkańca Gdańska już za 450 zł.
Na wszystkie usługi wystawiamy FAKTURĘ VAT.
Szczegóły oferty na stronie: www.webprojectstudio.pl
Adres

al. Grunwaldzka 607D/3, Gdańsk

WWW

www.webprojectstudio.pl

E-mail

biuro@webprojectstudio.pl

image

ZooDelikatesy

RABAT

ZooDelikatesy to nowa sieć sklepów zoologicznych na Pomorzu, która wyróżnia się nowatorskim podejściem do nauki o zwierzętach oraz bardzo bogatym asortymentem.
Misja ZooDelikatesów opiera się na innowacyjnej zoologii. W naszych sklepach znajdą Państwo liczne artykuły zoologiczne wyłącznie najlepszej jakości. Zapewniamy ogromny wybór karm, przysmaków, żwirków, smycze, obroże, zabawki, legowiska, transportery, kosmetyki, pokarm dla ryb akwarystycznych, dla gryzoni oraz ptaków.
Grupę naszych pracowników tworzą ludzie, którzy są świetnymi fachowcami w dziedzinie zoologii. Posiadają niezwykłą wiedzę oraz pasję do zwierząt. Dokładamy wszelkich starań, aby Klient czuł się wyjątkowo w naszych sklepach. Serdecznie zapraszamy już dziś!
 
Adres

Całe Trójmiasto

WWW

www.zoodelikatesy.pl