Partnerzy

Sprawdź, jakie miejsca możesz odwiedzić i na co możesz liczyć u wybranego partnera. Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki, aby sprawdzić zawartość poszczególnych pakietów lub znaleźć interesujący obiekt.

image

Akademia Skutecznej Diety

RABAT

Celem naszej pracy jest zmiana nie tylko sposobu żywienia, ale także sposobu myślenia o konsekwencjach stosowania nieodpowiedniej diety. Odwiedź nas a przekonasz się, że zmiana sposobów żywienia może odmienić Twoje życie na lepsze. W profesjonalny sposób zajmie się Tobą dietetyk medyczny Dominika Dietrich Stefankiewicz - absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Na co dzień pracuje z osobami mającymi kłopoty w utrzymaniu prawidłowej wagi ciała, jak: nadwaga, otyłość, czy niedowaga oraz z osobami chcącymi zmienić niewłaściwe nawyki żywieniowe na prawidłowe. Przyjmuje także osoby, które cierpią na różne zaburzenia zdrowotne i prawidłową dietą stara się poprawić stan zdrowia pacjentów.
Adres

Grunwaldzka 82/353A, Gdańsk

WWW

www.dobrekalorie.pl

E-mail

dietetyk@dobrekalorie.com

image

Akademia zabawy i edukacji WYKRZYKNIK

RABAT

Naszym celem jest edukowanie dzieci w najprzyjemniejszy dla nich sposób - poprzez zabawę. Umiemy łączyć przyjemne z pożytecznym, gdzie każdy wybawi się i wykrzyczy. Oprócz Sali Zabaw i szaleństwa na 3-piętrowej konstrukcji z basenem z kulkami, trampolinie oraz macie interaktywnej z zasobem 100 gier, oferujemy także szeroki zakres usług językowych, artystycznych i terapeutycznych skierowanych do dzieci w wieku 6 miesięcy do 13 lat. Zapewniamy wysoko wykwalifikowaną oraz niezwykle zaangażowaną kadrę. Korzystamy z najnowszych technologii, stosujemy innowacyjne metody i formy pracy. Naszą specjalnością jest także organizacja wyjątkowych, tematycznych i niezapomnianych przyjęć urodzinowych dla dzieci od 4 roku życia. Zachęcamy do odwiedzenia Nas i zapoznania się z naszą ofertą.
Adres

Dragana 16H, Gdańsk

WWW

www.wykrzyknik.edu.pl

E-mail

biuro@wykrzyknik.edu.pl

image

Aktywuj się w Gdańsku

Rabat
Program realizowany jest przez Gdański Ośrodek Sportu od 2013 roku. Tworzy go cykl bezpłatnych zajęć, których celem jest poprawa zdrowia uczestników. Polega on na realizacji zajęć sportowych, które łączą następujące cechy: odbywają się regularnie, nie rzadziej niż raz w tygodniu; skierowane są głównie do mieszkańców Gdańska; są ogólnodostępne i bezpłatne dla uczestników; nie są wymagane zapisy i można dołączyć w każdej chwili. W realizacji programu wykorzystywane są obiekty wewnętrzne lub odbywają się one w ciekawych plenerach, np. plaża, Park im. R. Reagana lub Trójmiejski Park Krajobrazowy. Do zajęć przystąpić może każdy uczestnik bez względu na wiek, płeć, pochodzenie, rasę, wyznanie czy kondycję fizyczną.
Adres

różne lokalizacje

WWW

www.aktywujsiewgdansku.pl

image

AMIC stacje paliw

RABAT

Jesteśmy siecią 114 nowoczesnych stacji benzynowych działających w pod marką AMIC.
We wszystkich naszych lokalizacjach oferujemy Państwu najwyższej jakości paliwo sprzedawane w bardzo atrakcyjnych cenach. Na wybranych stacjach sprzedajemy doskonałe paliwa klasy Premium AMIC Pro, które zostały stworzone po to by silnik Twojego samochodu otrzymał dodatkowy zastrzyk mocy i pracował bezpiecznie! Zapraszamy do skorzystania z naszych automatycznych myjni samochodowych opartych na najnowocześniejszej technologii zapewniającej maksymalną ochronę lakieru Twojego pojazdu.
Jeśli w trakcie jazdy złapał Cię głód, zatrzymaj się odwiedź naszą stację. Czekają tu na Ciebie pyszne kanapki ze świeżych produktów, błyskawicznie serwowane przekąski na gorąco oraz słodkości, po które z pewnością jeszcze kiedyś wrócisz. Nie warto podróżować o pustym żołądku tuż przy trasie znajdziesz wszystko czego potrzebujesz! A może pragniesz naładować baterię przed dalszą drogą lub chciałbyś zregenerować się po całym dniu intensywnie spędzonym w pracy? Wstąp do nas na pyszną kawę, która zagwarantuje Ci energię na wiele, wiele godzin! Czekamy na Ciebie 24 godziny na dobę/ 7 dni w tygodniu/ przez okrągły rok w całej Polsce.

Adres

Cała Polska

WWW

www.amicenergy.pl

E-mail

amic@amicenergy.pl

image

ArtPozytywni - kurs fotografii i grafiki od podstaw

RABAT

Marka ArtPozytywni została stworzona z myślą o osobach, które kochają fotografię, szukają ciekawych metod fotograficznych, praktycznej wiedzy o fotografii, cyfrowej obróbce i grafice od podstaw po zastosowanie profesjonalne oraz  kontaktu z ludźmi o podobnych zainteresowania. Pomagamy rozwijać umiejętności fotograficzne miłośników fotografii. ArtPozytywni to stałe wsparcie fotograficzne i graficzne, realizowane poprzez warsztaty od podstaw po specjalistyczne tematy, warsztaty cyfrowej obróbki fotografii i grafiki, warsztaty marketingowe dla fotografów i grafików, plenery i spotkania fotograficzne oraz wsparcie online. Organizatorem i właścicielem marki ArtPozytywni jest firma KMBranding Katarzyna Maczyszyn wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod wpisem Nr 2.22/00199/2017

 

Adres

WWW

www.artpozytywni.pl

E-mail

katarzyna.maczyszyn@artpozytywni.pl

image

Baltiqa Day Spa

RABAT

Baltiqa Day Spa jest wiodącą siecią niezależnych Spa hotelowych na terenie Pomorza. Wyróżnia nas holistyczne podejście do piękna oraz dbałość o równowagę pomiędzy ciałem a duszą. Funkcjonujemy na rynku od ponad pięciu lat i ciągle się rozwijamy. W menu Spa każdy znajdzie coś dla siebie. Są to zarówno zabiegi na twarz z zakresu medycyny estetycznej (Baltiqa Clinic) jak i biała kosmetyka. Zabiegi na ciało, masaże lecznicze i egzotyczne rytuały,  masaże dla kobiet w ciąży, zabiegi na dłonie i stopy (manicure, pedicure), opalanie natryskowe oraz usługi fryzjerskie (Baltiqa Hair Designe) i wiele innych. Nasi goście mogą modyfikować wszelkie zabiegi wedle upodobań.
Adres

Podwale Grodzkie 9, Gdańsk / Emilii Plater 1, Sopot / Plac Konstytucji 3 Maja 3, Sopot

WWW

www.baltiqadayspa.pl

E-mail

spa@spascandic.pl

image

Bazylika Mariacka

Rabat
Największy w Europie ceglany kościół gotycki
Adres

ul. Podkramarska 5, Gdańsk

WWW

www.bazylikamariacka.gdansk.pl

image

BG Architekci

RABAT

BG ARCHITEKCI to zespół ambitnych architektów gotowy przejść wraz z klientem przez trudny i pełen wyzwań etap procesu projektowego. Dzięki zdobytemu doświadczeniu realizujemy wszelkie projekty z zakresu architektury oraz architektury wnętrz. W naszych projektach kładziemy nacisk na funkcjonalne i estetyczne rozwiązania. Wykonujemy profesjonalne wizualizacje. „Idea jest zbawieniem dzięki wyobraźni” Frank Lloyd Wright. Uważamy że podstawą projektowania jest indywidualne podejście do klienta.
Adres

WWW

www.bgarchitekci.com.pl

E-mail

kb4r4nowski@gmail.com

image

Biuro Turystyczne Czerwiński Travel

RABAT

Biuro Turystyczne Czerwiński Travel to rodzinna firma z tradycjami. Działamy na rynku od 1997 roku, stale dążąc do rozwijania swoich kwalifikacji. Stawiamy na precyzję, profesjonalizm i zaufanie. Nasz główny profil działalności to turystyka dziecięca i młodzieżowa – czyli organizacja kolonii, obozów, zimowisk, wyjazdów edukacyjnych.

W sezonie wakacyjnym organizujemy wypoczynek dla około 3000 dzieci zarówno w Polsce, jak również w większości krajów europejskich. W okresie szkolnym organizujemy liczne wyjazdy dla szkół. Uczestniczymy w wielu projektach edukacyjnych, organizujemy warsztaty kreatywności dla szkół, jak również współpracujemy z instytucjami szkolnymi jako konsultanci. Nasza Kadra to doświadczeni wychowawcy, animatorzy oraz instruktorzy, których sami szkolimy.
Nasza praca to nasza pasja.
Adres

Biegańskiego 10/11, Gdańsk

WWW

www.ctravel.pl

E-mail

biuro@ctravel.pl

image

Boat&Bike

RABAT

Wypożyczalnia sprzętu wodnego Boat&Bike znajduje się w samym centrum Gdańska. W swojej ofercie posiadamy rowerki spalinowe, House Boat, Trip Boat oraz CraigCat. Więcej informacji o ofercie znajdziecie Państwo na naszej stronie WWW. Zapraszamy rodziny z dziećmi (osoby, które nie ukończyły 16-tego roku życia tylko pod opieką dorosłych), tych młodszych i tych starszych. Do popływania naszymi rowerami wodnymi nie potrzeba żadnych patentów ani innych uprawnień. Zapewniamy fachowy instruktaż tak w zakresie bezpieczeństwa, jak i techniki obsługi tych wyjątkowych pływających ”samochodów”.
Adres

Powroźnicza 15/16, Gdańsk

WWW

www.boatandbike.pl

E-mail

info@boatandbike.pl

image

Cafe Oficyna

RABAT

Cafe Oficyna jest miejscem o domowej, ciepłej atmosferze, z pyszną kawą, herbatą, owocowymi musami i smakołykami, gdzie w otoczeniu książek będzie można zanurzyć się w fotel lub kanapę i spędzić długie godziny relaksując się, słuchającej muzyki, spotykając się z przyjaciółmi i poznając nowych. Każdy jest mile widziany: z pewnością nie poczuje się jak klient, ale członek naszej małej społeczności. Kawiarnia powstała głównie po to, by poczuć się “u siebie”. W okolicy - tak popularnej wśród turystów - jest to coraz trudniejsze. W księgarni zakupicie wybitną literaturę, m.in. wydawnictwa Oficyny Gdańskiej, spotkacie autorów na wieczorach poetyckich, posłuchacie najlepszej muzyki. Przestrzeń Cafe Oficyny jest przestrzenią dla waszej twórczości.
Adres

Chlebnicka 24/25, Gdańsk

WWW

Facebook: Cafe Oficyna

image

Centrum Medyczne LUX MED

RABAT

Grupa LUX MED jest liderem prywatnych usług zdrowotnych w Polsce. Zapewniamy naszym Pacjentom pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową. Opiekujemy się ponad 1 800 000 Pacjentów, do których dyspozycji jest blisko 200 ogólnodostępnych i przyzakładowych ambulatoryjnych centrów medycznych, 7 szpitali, 31 placówek diagnostyki obrazowej, ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny i około 1600 poradni partnerskich. Zatrudniamy około 6300 lekarzy i 3800 wspierającego personelu medycznego. Jako Główny Partner Medyczny Polskiego Komitetu Olimpijskiego troszczymy się o najlepszych polskich sportowców. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Bupa, która działa jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie.

Więcej informacji: www.luxmed.pl
Adres

WWW

luxmed.pl

image

Centrum Wspierania Edukacji

RABAT

Centrum Wspierania Edukacji to dzieło dwóch przyjaciółek – psycholożek: Hanny Semkło oraz Agnieszki Wiśniewskiej. Oferujemy wsparcie psychologiczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych w trudnościach, które Was dotykają. Terapia przez nas oferowana jest krótkoterminowa, skoncentrowana na rozwiązaniu, zajmujemy się diagnozą niepełnosprawności, a także oferujemy możliwość konsultacji doraźnych dla małego i dużego człowieka. Lata praktyki oraz otwartość naszych specjalistów tworzy miejsce, w którym możesz ulepszyć swoje życie i dostrzec to, co jest dla Ciebie najważniejsze.
Adres

Konrada Guderskiego 60, Gdańsk

WWW

Facebook: Centrum Wspierania Edukacji

E-mail

kontakt@male-lwy.pl

image

Dmuchany Park Rozrywki AirSpace

RABAT

Pamiętacie, gdy będąc dziećmi marzyliście o zostaniu astronautą i lotach w kosmos? W fantazjach sięgaliście do gwiazd i odległych galaktyk. Teraz Wasze dzieci i Wy, możecie zrealizować swoje marzenia i sprawić, że kosmos będzie na wyciągnięcie rąk. Zapraszamy Was do pierwszego w Polsce kosmicznego parku rozrywki, gdzie Wasze dzieci spędzą czas na zabawie połączonej ze zdobywaniem wiedzy. To 1500 m2 dmuchanych atrakcji, które udostępniliśmy małym (i dużym) astronautom. Każde dziecko uzyska licencję astronauty i odbędzie podróż odkrywając krańce naszej galaktyki.
Adres

Tadeusza Wendy 7/9, Gdynia

WWW

Facebook: AirSpace

E-mail

kosmos@airspace.pl

image

Dom Przyrodników

Rabat
Reprezentacyjna kamienica nad Motławą
Tu odbierzesz Gdańską Kartę Mieszkańca!
Adres

ul. Mariacka 25/26, Gdańsk

WWW

www.archeologia.pl

image

Dom Uphagena

Rabat
Kamienica mieszczańska z XVIII wieku
Adres

ul. Długa 12, Gdańsk

WWW

www.muzeumgdansk.pl

E-mail

dom.uphagena@muzeumgdansk.pl

image

Dorwij Dietę - Dietetyk Przemek Płażyński

RABAT

Dorwij Dietę zajmuje się promowaniem prawidłowego odżywiania i zdrowego stylu życia. Chcemy wspierać ludzi w zmianie nawyków żywieniowych oraz  zainspirować wszystkich do podjęcia tego wyzwania. Bez względu na to, czy masz problem ze zbędnymi kilogramami, pogarszającym się stanem zdrowia czy po prostu kiepskim samopoczuciem – dobrze trafiłeś! Gwarantujemy smaczne, zbilansowane, urozmaicone plany żywieniowe dopasowane do indywidualnych potrzeb. Nie szkodź sobie działaniem  na własną rękę, zyskaj wsparcie specjalisty.
Adres

Tatrzańska 19/4, Sopot (gabinet znajduje się w Sopockiej Pracowni Otwarta)

WWW

www.dorwijdiete.pl

E-mail

przemek@dorwijdiete.pl

image

Dwór Artusa

Rabat
Zabytek przy Trakcie Królewskim
Adres

ul. Długi Targ 43/44, Gdańsk

WWW

www.muzeumgdansk.pl/oddzialy-muzeum/dwor-artusa/

E-mail

dwor.artusa@muzeumgdansk.pl

image

Europejskie Centrum Solidarności

Rabat
Historia Solidarności
Tu odbierzesz Gdańską Kartę Mieszkańca!
Adres

pl. Solidarności 1, Gdańsk

WWW

www.ecs.gda.pl

E-mail

zwiedzanie@ecs.gda.pl

image

Fanstore Lechia Gdańsk

RABAT

​Wszystkich kibiców Biało-Zielonych zapraszamy na zakupy do Fanstore Lechia Gdańsk, w którym znajdziecie także sportową odzież oraz obuwie marki New Balance, a także kibicowskie gadżety i pamiątki.
Adres

Pokoleń Lechii Gdańsk 1

WWW

www.lechia.pl

image

Fikomp Serwis

RABAT

Nasz serwis od lat zajmuje się naprawą laptopów i komputerów. Zapewniamy pomoc techniczną w branży informatycznej osobom prywatnym oraz firmom na terenie Trójmiasta. Do każdej naprawy podchodzimy uczciwie, zawsze uwzględniając dobro Klienta. Starając się wykonywać usługi na jak najwyższym poziomie, zdobyliśmy duże zaufanie na rynku, o czym świadczą nasze opinie w Internecie. Mamy nadzieję, że rabat w wysokości 15% przekona również Ciebie do skorzystania z naszych usług i dołączysz do naszego grona zadowolonych Klientów.
Adres

Pomorska 88, Gdańsk

WWW

www.fikomp.pl

E-mail

it@komputery-serwis.net.pl

image

First Class Detailing - Studio Pielęgnacji Aut

RABAT

First Class Detailing - Studio Pielęgnacji Aut:
- detailing nowych aut i klasyków,
- trwałe powłoki ochronne,             
- korekty lakieru,
- pielęgnacja tapicerki materiałowej i skórzanej,
- regeneracja reflektorów,
- bezpieczne mycie,
- profesjonalny sprzęt,
- najlepsze kosmetyki,       
- usługa door-to-door.
Adres

Bitwy Oliwskiej 36a, Gdańsk

WWW

Facebook: First Class Detailing

image

FitYard

RABAT

FitYard - to od dawna poszukiwane przez nas miejsce, gdzie trenerzy w pełni mogą realizować swoje pasje powiązane z rozwojem psychoruchowym podopiecznych i swoim. Stworzone jest przez pasjonatów filozofii treningu, którego celem nadrzędnym jest pomoc ludziom w poprawie zdrowia. Przy okazji skutkuje to również poprawą wyników sportowych w myśl idei: dobrze wyglądające ciało nie zawsze jest zdrowe, ale zdrowe ciało zawsze dobrze wygląda! Dysponując aktualną wiedzą, czerpaną od najlepszych szkoleniowców na świecie, jednocześnie korzystając z nowoczesnego sprzętu, pomożemy Ci znaleźć i przejść odpowiednią drogę do celu. Nasza specjalność to trening personalny oraz przygotowanie motoryczne w sporcie, co nie zmienia faktu, że równie bliskie są nam książki, muzyka, dobre jedzenie i kawa. Zapraszamy!
Adres

Marynarki Polskiej 163, Gdańsk

WWW

Facebook

E-mail

info@fityard.pl

image

Fundacja Galar Gdański

RABAT

Fundacja Galar Gdański została założona w styczniu 2018 r. w myśl aktywizacji osób z wykluczenia społecznego, pielęgnacji polskiej kultury i dziedzictwa narodowego a także promocji m. Gdańska. W Fundacji znajdują zatrudnienie osoby niepełnosprawne oraz długotrwale bezrobotne, a w okresie wakacyjnym fundacja prowadzi staże zawodowe pn. "Suchą stopą w dorosłość" dla podopiecznych domów dziecka.

W 2018 r. Fundacja Galar Gdański wdrożyła na gdański rynek nową usługę turystyczną "Galarem po Gdańsku". Rejs odbywa się repliką historycznej łodzi typu Galar - łodzi, która była rozpowszechniona głównie w XVIII wieku i była typem polskiego statku rzecznego używanego do jednorazowego transportu towarów w dół rzeki (m.in. soli, wapna, cynku, mydła, zboża). Do Gdańska Galarami spływano głównie z górnej Wisły oraz Sanu. Galary Gdańskie, o wymiarach 9 x 3 m, zostały specjalnie zaprojektowane oraz wykonane na potrzeby Fundacji. Korzystanie z usług Fundacji jest formą jej wsparcia na dalszy rozwój oraz realizację założonych planów.

Do zobaczenia na GALARZE!
Adres

Przystań Galar Gdański na Stoczni Cesarskiej (ul. Dokowa)

WWW

Facebook: Fundacja Galar Gdański

E-mail

info@galar.org.pl

image

Gabinet Hiperbarycznej Terapii Tlenowej

RABAT

Terapia tlenowa ma wszechstronny, pozytywny wpływ na nasze samopoczucie psychiczne i fizyczne. Pozwala zachować na dłużej młodość, dobre zdrowie, aktywuje siły witalne i odpornościowe. Dzięki regularnym sesjom w komorze tlenowej można poczuć odprężenie, przypływ energii i chęci do życia. Pozytywny efekt terapii to również dobry sen, po którym pacjenci czują się wypoczęci. Sesja w kapsule hiperbarycznej biostymuluje organizm, likwiduje zakażenia oraz odżywia niedotlenione komórki, a w rezultacie wzmacnia układ immunologiczny i pomaga wrócić do zdrowia. Sesje tlenowe przynoszą doskonałe efekty terapeutyczne u dzieci z autyzmem jak i wśród osób starszych, chorych na Alzheimera, zwiększając aktywność mózgu poprzez głębokie dotlenienie. Wspomagają pracę serca zapobiegając zawałom mięśnia sercowego i uelastyczniają ścianki żył.
Adres

Obrońców Wybrzeża 23, Horyzont, Gdańsk

WWW

www.tlenoterapiagdansk.pl

image

Galeria Winylowo

RABAT

Galeria Winylowo to jedyne takie miejsce w Gdańsku, w którym połączyliśmy sklep z płytami winylowymi z małą kawiarnią. To tu wypijesz pyszną kawę pochodzącą z rzemieślniczych palarni, zjesz domowe ciasto i znajdziesz swoją ulubioną muzykę na płycie winylowej. Oferujemy kilka tysięcy płyt winylowych: używane z lat 60., 70., 80., maxi single dla DJ’ów, płyty nowe a także możliwość odsłuchu i zakupu sprzętu audio. W części kawiarnianej proponujemy: kawy na bazie włoskiego espresso, domowe ciasta, szeroki wybór herbat i napojów.

Delektując się aromatyczną kawą i herbatą, przy dźwiękach płynących z winylowych krążków, serdecznie zapraszamy do dzielenia wspólnie z nami chwil w ciepłej i przyjaznej atmosferze. To miejsce relaksu i powrotu do miłych, muzycznych wspomnień. A wszystko to w otoczeniu urokliwych uliczek Starego Miasta w Gdańsku.
Adres

Ogarna 102, Gdańsk

WWW

www.galeriawinylowo.pl

E-mail

sklep@galeriawinylowo.pl

image

Gdańskie Lodowisko

Rabat
Poślizgaj się!
Adres

Plac Zebrań Ludowych

WWW

www.scenamuzyczna.pl

image

Gdański Ogród Zoologiczny

Rabat
Czekają setki zwierzaków!
Tu odbierzesz Gdańską Kartę Mieszkańca!
Adres

Karwieńska 3, Gdańsk

WWW

www.zoo.gda.pl

image

Gdańsk z kajaka

RABAT

Odkryj Gdańsk z perspektywy kajaka. Niepowtarzalne widoki i świetna przygoda dla każdego! Wypożyczalnia kajaków i wycieczki kajakowe z przewodnikiem. Imprezy integracyjne dla firm, wycieczki szkolne, grupy prywatne.
Adres

Dokowa 1, Gdańsk

WWW

www.gdanskzkajaka.pl

E-mail

info@gdanskzkajaka.pl

image

Hard Rock Cafe

RABAT

Położony w samym sercu Starego Miasta, Hard Rock Cafe Gdańsk jest idealnym miejscem dla fanów muzyki oraz niezapomnianych wrażeń. Restauracja dysponuje ponad 100 miejscami na 2 poziomach oraz letnim tarasem otwartym od wiosny do późnej jesieni. Podobnie jak inne lokale tej sieci, oferuje tradycyjne amerykańskie jedzenie oraz bogatą kartę koktajli. Hard Rock Cafe to także Rock Shop, w którym dostępne są ubrania, biżuteria i gadżety oraz kolekcjonerskie piny. Bardzo poważnie podchodzimy do serwowania świeżych i przygotowywanych na miejscu klasyków amerykańskiej kuchni. Classic Legendary Burger widnieje w menu wszystkich Hard Rock Cafe na całym świecie i wszędzie smakuje tak samo dobrze. Nieważne, czy jesteś sam, z rodziną czy odwiedzasz nas z większą grupą przyjaciół, za każdym razem przygotujemy dla Ciebie wspaniały posiłek.
Adres

ul. Długi Targ 35/38, Gdańsk

WWW

www.hardrockcafe.com

image

Hevelianum

Rabat
Interaktywna przestrzeń edukacyjna i rozrywkowa
Tu odbierzesz Gdańską Kartę Mieszkańca!
Adres

Gradowa 6, Gdańsk

WWW

www.hevelianum.pl

E-mail

recepcja@hevelianum.pl

image

infoShare Academy

RABAT

InfoShare Academy to szkoła programowania stworzona przez pasjonatów z wieloletnim doświadczeniem. Dzielimy się wiedzą z osobami, które chcą wejść lub rozwinąć się na rynku IT. W ofercie posiadamy szkolenia od podstaw dla osób chcących zacząć swoją przygodę z programowaniem oraz programy podnoszące kompetencje.
Adres

Grunwaldzka 472B

WWW

www.infoshareacademy.com

image

Kafëbë

RABAT

Kafëbë to przytulne kawiarniane bistro w sercu gdańskiej starówki. Czerpiemy z tego co daje natura i tym chcemy się z Wami dzielić każdego dnia. Spróbuj naszych śniadań, obiadów, kolacji, lokalnego piwa i nie zapomnij wypić kawy. Nasza kuchnia lokalna jest bogata tym, co występuje w regionie. Dzięki takiemu bogactwu produktów jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa wiele tradycyjnych potraw oraz nowoczesnych dań inspirowanych dobrymi lokalnymi składnikami. Od 2019 roku jestesmy członkami Sieci Dziedzictwa Kulinarnego – Pomorskie, którego patronem jest Marszałek Województwa Pomorskiego. Wyróżnienie to potwierdza, że żywność nim oznaczona ma najwyższą jakość i została przygotowana z surowców pozyskanych na Pomorzu, na podstawie tradycyjnych regionalnych receptur i metod. Dania przygotowujemy sami korzystając z surowców pozyskanych od sprawdzonych lokalnych dostawców. Oznacza to zrównoważony biznes w stylu slow life.
Adres

Piwna 64/65, Gdańsk

WWW

Facebook: Kafëbë

image

Karta Turysty

RABAT

Dla pasjonatów zwiedzania opracowaliśmy wyjątkowy pakiet atrakcji, które zaspokoją nawet największy głód wiedzy. Archeologia, historia, marynistyka, przyroda czy sztuka – wszystko to przeplata się w Gdańsku, a z Kartą Turysty doświadczysz ich wszystkich. Poczuj ducha przygody – spójrz na miasto z góry, odkryj nowe miejsca i zakochaj się w Gdańsku! Karta Turysty z Pakietem Zwiedzanie to oferta bezpłatnych wstępów do około 20 muzeów i Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego, wzbogacona o zniżki do obiektów kultury i rozrywki oraz restauracji partnerskich.
Adres

WWW

www.kartaturysty.visitgdansk.com

E-mail

karta@jestemzgdanska.pl

image

Kawiarnia CzKawka

RABAT

CzKawka to kawiarnia typu specialty. Staramy się, aby nasza kawiarnia była miejscem, gdzie nasi Goście mogą odkrywać nowe profile kaw by, w rezultacie, znaleźć taki, który smakuje im najbardziej. Jesteśmy tu, by doradzić i zaproponować różne rodzaje kaw bazując na Waszym smaku i nastroju. Bardzo ważne dla nas jest, aby podawać jedne z najlepszych dostępnych na rynku ziaren, aby nasi Goście mogli w nich znaleźć akcenty owocowe, czekoladowe, ziołowe i wiele, wiele więcej. W sezonie letnim zapraszamy również na pyszne lody o nietuzinkowych smakach, kawy mrożone i koktajle. Najlepsze jednak zostawiliśmy na koniec - nasze ciasta. Znajdziecie tu klasyczne, domowe, wręcz babcine receptury na sernik, piernik czy szarlotkę oraz nowości i zestawienia smaków, które mogą Was zaskoczyć, jak sernik bazyliowy, brownie z buraka czy ciasto z pomidorów. Jeśli w naszej ofercie nie ma czegoś, co chcielibyście spróbować, dajcie nam o tym znać - już niejednokrotnie zdarzało się, że do oferty wprowadzaliśmy produkty zgodnie z życzeniami naszych Gości.
Adres

Kilińskiego 9/4, Gdańsk

WWW

www.kawiarniaczkawka.pl

E-mail

zamowienia@kawiarniaczkawka.pl

image

Kawiarnia Town Cafe

RABAT

Kawiarnia Town Cafe da Wam chwilę wytchnienia, możliwość zatrzymania się na moment w codziennym życiu, podczas którego możecie skosztować specjałów lokalu. W naszej kawiarni stawiamy na naturalne i świeże składniki najwyższej jakości, dzięki którym dostarczycie swojemu organizmowi niezbędnych wartości odżywczych. W menu znajdziecie m.in. szeroki wybór kawy oraz herbaty, odżywcze koktajle, świeże kanapki, lody i desery rzemieślnicze oraz ciasta.
Adres

Galeria Metropolia ul. Kilińskiego 4, 80-452 Gdańsk

WWW

Facebook: Town Cafe

E-mail

metropolia@towncafe.pl

image

Kino Kameralne Cafe

RABAT

Historia tego miejsca jest długa… Zupełnie tak jak ulica, przy której się znajduje. W tym miejscu tylko kilka metrów pod ziemią, w piwnicy z oryginalnymi średniowiecznymi stropami i odrestaurowanymi siedzeniami kinowymi tworzymy miejsce dla Was – Kino Kameralne Cafe. Kino znajduje się w piwnicy – pod wejściem do dawnego kina Neptun, budynkek hotelu Hampton by Hilton. Połączenie stylowej kawiarni i kina to idealne miejsce dla koneserów, osób poszukujących wyjątkowej atmosfery i ciekawych wyróżniających się miejsc, gdzie można mile spędzić czas.
Adres

Lektykarska 4, Gdańsk

WWW

www.kinokameralnecafe.pl

E-mail

kontakt@kinokameralnecafe.pl

image

Komandor

RABAT

Firma Komandor jest liderem na rynku w zakresie projektowania i produkcji mebli na wymiar. Nasze meble to gwarancja doskonałej jakości, funkcjonalności i wyczucia stylu. 25 lat to czas wytężonej pracy i doświadczeń, które pozwoliły nam stworzyć nowe, ciekawe i funkcjonalne rozwiązania oraz produkty, za pomocą których można zaaranżować każdą prywatną lub publiczną przestrzeń, podnosząc przy tym funkcjonalność i estetykę każdego wnętrza. To lata, w których przeszliśmy długą drogę od samej szafy, poprzez poszczególne jej elementy, innowacyjne systemy, ciekawe elementy wnętrza, akcesoria, nowe produkty w postaci drzwi przejściowych i podwieszanych, aż do kolekcji mebli na wymiar do każdego pomieszczenia. Każdy wytworzony przez nas mebel jest wyjątkowy, ponieważ wynika z konkretnych oczekiwań Klienta.
Adres

Sandomierska 50, Gdańsk

WWW

www.komandor.pl

E-mail

pomorze@komandor.pl

image

Lechia Gdańsk

Rabat
Klub z tradycjami
Adres

WWW

www.lechia.pl

image

Logitus

RABAT

Jesteśmy lokalną trójmiejską firmą telekomunikacyjną. Świadczymy usługi z zakresu Światłowodowego Internetu i Telewizji. Dostarczamy usługi na najwyższym poziomie w przystępnych cenach. Nasz zespół to ludzie, którzy postawili sobie za cel profesjonalne podejście do każdego naszego Klienta.
Wyróżnia nas:
Internet o prędkości do 500/500 Mbit, łącze symetryczne, brak limitów transferu danych, technologia FTTH- światłowód w Twoim mieszkaniu.
Telewizja cyfrowa HD- w pełnej ofercie znajdziesz 294 kanały, w tym aż 141 w jakości HD.
Adres

Orzechowa 5, 80-175 Gdańsk

WWW

logitus.pl

E-mail

biuro@logitus.pl

image

Mabe Care

RABAT

Salon kosmetyczny Mabe Care mieści się w centrum Gdańska. Profesjonalna kadra wykonuje zabiegi kosmetyczne min. manicure, pedicure, pielęgnację twarzy, stylizację rzęs, depilacje, zabiegi na ciało, liposukcję ultradźwiękową, endermomasaż, mezoterapię mikroigłową, mikrodermabrazję diamentową oraz różnego rodzaju masaże min. sportowy, ciepłą czekoladą, gorącymi kamieniami bazaltowymi, bańką chińską, LOMI LOMI NUI a także masaż tantryczny. Zapraszamy również do strefy relaksu, gdzie w naszym Day Spa skorzystać można z sauny IR, jacuzzi czy aromaterapeutycznych zabiegów na ciało. Korzystanie z jacuzzi i sauny IR to nie tylko relaks i przyjemność, ale przede wszystkim poprawa stanu zdrowia poprzez oczyszczanie organizmu, redukcję cellulitu, poprawę krążenia krwi, zwalczanie chorób skóry, bólów mięśni, bólów reumatycznych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zalecając odpowiednie zabiegi.
Adres

Szeroka 56/57, Gdańsk

WWW

www.mabecare.pl

E-mail

salon@mabecare.pl

image

MagSerwis

RABAT

MagSerwis od 30 lat funkcjonuje na rynku trójmiejskim. Rozwój firmy, wiedzy i specjalistycznych narzędzi w zakresie szeroko pojętej elektroniki użytkowej, poskutkowały możliwością zaoferowania naszym klientom, kompleksowej usługi naprawy oraz konserwacji wszelkich urządzeń z zakresu sprzętu telewizyjnego, sprzętu Audio/DVD/Bluray oraz projektorów multimedialnych. Dokonujemy napraw na poziomie elementów układów - zasilaczy, płyt głównych, inwerterów oraz logik. Dzięki temu znacząco obniżamy koszt naprawy (wymiana modułów jest dużo bardziej kosztowna). Posiadamy magazyn części w ilości 5000 sztuk, co zapewnia szybką i terminową naprawę.
Zajmujemy się naprawą sprzętu elektronicznego, takiego jak:
- naprawa telewizorów - LCD, LED, Plazmy, 4K, 
- naprawa projektorów multimedialnych (rzutników),
- naprawa sprzętu audio i kina domowego: (odtwarzacze CD/DVD/Bluray, wieże/radia, amplitunery kina domowego, wzmacniacze stereo),
- naprawa gramofonów i innego sprzętu Hi-End,
- naprawa monitorów komputerowych (również dotykowych).
Wycena możliwa na stronie: www.magserwis.pl/wycena
Adres

Galaktyczna 27, Gdańsk

WWW

www.magserwis.pl

image

Mandala Float Studio

RABAT

Mandala Float Studio to studio floatingu w samym centrum Gdańska. Czym jest floating? Floating to swobodne unoszenie się ciała na powierzchni wody w specjalistycznej kabinie floatingowej. Woda ma jedynie 30 cm głębokości i zawiera leczniczy roztwór soli Epsom, zapewniający odpowiednią wyporność. Temperatura wody i powietrza wewnątrz kapsuły tożsama z temperaturą ciała, wywołuje silne wrażenie lewitacji. Ciało dryfuje w warunkach całkowitej izolacji zmysłowej od bodźców zewnętrznych. Znikają przewlekłe bóle głowy, kręgosłupa, stawów, napięcie mięśni, nadciśnienie, stres, zmęczenie, depresja, złe samopoczucie oraz inne schorzenia. Już po pierwszej sesji odczuwasz głęboki relaks i błogi spokój.
Adres

Rzeźnicka 2/69, Gdańsk

WWW

www.mandalafloatstudio.com

E-mail

mandalafloatstudio@gmail.com

image

Markowe Świece

RABAT

Markowe Świece to idealne miejsce do sprawdzenia kilkuset zapachów od najlepszych światowych producentów. Oferowane przez nas świece tworzą nie tylko miłą atmosferę. Wzbogacają również wnętrze aromatycznym zapachem. Chcesz, aby Twój dom wypełnił się zapachem świeżych wypieków albo przenieść się nad morze i poczuć słoną nutę drewna wyrzuconego na brzeg morza? Koniecznie odwiedź nasz sklep, a okazując kartę otrzymasz 15% rabatu na cały asortyment.
Adres

Podmiejska 17, Gdańsk

WWW

www.markoweswiece.pl

image

Movement Arena

RABAT

Movement Arena mieszcząca się na Stadionie Energa, to jedyne takie miejsce na mapie całego trójmiasta, które na powierzchni ponad 1000 metrów kwadratowych pozwala na zabawę w kilku różnych dziedzinach sportu! Czego możemy się tu spodziewać? Jedną z atrakcji jest Strefa Parkour, w której zarówno mali i jak i duzi mogą układać własne tory przeszkód! Dzięki miejskiej infrastrukturze całość jest całkowicie bezpieczna i pozwoli nam sprawdzić nasze możliwości. A może macie ochotę na trening akrobatyki? Na to pozwoli Wam Airtrack, czyli specjalnie przeznaczona ku temu mata. Dzieciakom z pewnością przypadną do gustu również trampoliny – na terenie Movement Areny znajdziemy dwie strefy z trampolinami, specjalny basen z gąbkami i drążek do skoków. Ostatnimi strefami w tym parku rozrywki jest Strefa Kalisteniki i Stefa Tańca. W tej pierwszej znajdziemy różnego rodzaju drążki, drabinki i kółka gimnastyczne – czyli wszystko to, co sprzyja uprawianiu kalenistyki. W tej strefie możemy też sprawdzić, jak miewa się nasza równowaga na specjalnej linie Slackline. Z kolei strefa tańca to nic innego jak 8 metrów kwadratowych powierzchni, gdzie wśród luster i drabinek gimnastycznych możemy doskonalić swoje umiejętności.
Adres

Pokoleń Lechii Gdańsk 1, Gdańsk

WWW

www.movementarena.pl

E-mail

biuro@movementarena.pl

image

Muzeum Bursztynu

Rabat
Zobacz złoto Bałtyku
Tu odbierzesz Gdańską Kartę Mieszkańca!
Adres

Targ Węglowy 26

WWW

www.mhmg.pl

E-mail

bursztyn@muzeumgdansk.pl

image

Muzeum Nauki Gdańskiej

Rabat
Dawniej Muzeum Zegarów Wieżowych
Adres

Wielkie Młyny 10, Gdańsk

WWW

www.muzeumgdansk.pl/oddzialy-muzeum/muzeum-nauki-gdanskiej/

E-mail

zegary@muzeumgdansk.pl

image

Muzeum Poczty Polskiej w Gdańsku

Rabat
Historia obrony Poczty Polskiej
Adres

pl. Obrońców Poczty Polskiej 1/2, Gdańsk

WWW

www.muzeumgdansk.pl/oddzialy-muzeum/muzeum-poczty-polskiej-w-gdansku/

E-mail

muzeum.poczty@muzeumgdansk.pl

image

My Football Schools

RABAT

Zajmujemy się organizacją piłkarskich obozów i półkolonii dla dzieci. Naszym celem się rozbudzanie pasji do najpopularniejszego sportu na świecie, głównie poprzez zabawę. Małych zawodników uczymy gry w piłkę nożną i samodzielności, umiemy łączyć przyjemne z pożytecznym, gdzie każdy ma możliwość rozwijać swoje umiejętności, przy tym świetnie się bawiąc. Oprócz dwóch treningów piłki nożnej na najlepszej hali piłkarskiej w trójmieście każdego dnia oferujemy dzieciom dodatkowe atrakcje takie jak: Aqua Park, zajęcia sztuk walki, Park Linowy, kino, wycieczki do parku naukowo-technologicznego, emocjonujące turnieje e-sportowe w Fifę 20 i wiele innych. Zapewniamy opiekę wykwalifikowanych i niezwykle zaangażowanych trenerów.
Adres

al. Grunwaldzka 411, Gdańsk

WWW

www.my-football.pl

E-mail

biuro@my-football.pl

image

Neptun Taxi

RABAT

Neptun Taxi oferuje swoim klientom najwyższej jakości usługi w zakresie transportu osobowego. Z każdym rokiem rozwijamy zakres świadczonych usług na rzecz klientów indywidualnych jak i firm mających swe siedziby na terenie całego Trójmiasta oraz okolic. Nasi klienci mogą płacić za usługi gotówką lub kartami płatniczymi a dla firm oferujemy płatności z odroczonym terminem.
Do Państwa dyspozycji mamy blisko 500 samochodów w tym ponad 100 samochodów typu Bus od 5 do 8 osób typu Chrysler Voyager, Dodge Caravan, Ford Galaxy, VW Caravelle, Renault Espace, Seat Alhambra, VW Sharan. Nasze samochody spełniają wymagania określone przepisami a kierowcy posiadają niezbędne uprawnienia.
Członkami naszej Korporacji są zawodowi kierowcy posiadający wysokie kwalifikacje i doświadczenie. Cechy te sprawiają, że pasażerowie korzystający z naszych usług czują się komfortowo i bezpiecznie. Kierowcy mogą porozumiewać się w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim. Ponadto jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej.
Adres

WWW

www.neptuntaxi.pl

E-mail

zamow@neptuntaxi.pl

image

Oddział Etnografii Muzeum Narodowego w Gdańsku

Rabat
Unikatowe zbiory ponadregionalne
Tu odbierzesz Gdańską Kartę Mieszkańca!
Adres

ul. Cystersów 19, Gdańsk

WWW

www.mng.gda.pl

E-mail

info@mng.gda.pl

image

Oddział Sztuki Dawnej Muzeum Narodowego w Gdańsku

Rabat
Podziwiaj Sąd Ostateczny Hansa Memlinga
Adres

ul. Toruńska 1, Gdańsk

WWW

www.mng.gda.pl

E-mail

info@mng.gda.pl

image

Oddział Sztuki Nowoczesnej Muzeum Narodowego w Gdańsku

Rabat
Malarstwo polskie z XIX i XX stulecia
Adres

ul. Cystersów 18, Gdańsk

WWW

www.mng.gda.pl

E-mail

osn@mng.gda.pl

image

Oddział Zielona Brama/Gdańska Galeria Fotografii Muzeum Narodowego w Gdańsku

Rabat
Najpiękniejsza z gdańskich bram
Adres

Długi Targ 24, Gdańsk

WWW

www.mng.gda.pl

E-mail

m.ruszkowska@mng.gda.pl ggf@mng.gda.pl

image

Park Trampolin JUMPCITY

RABAT

Dziesiątki trampolin, baseny z gąbkami, ścianki wspinaczkowe, areny z koszami do ćwiczenia wsadów, ścieżki akrobatyczne i wiele innych atrakcji czeka na gości Parków Trampolin Jumpcity w Gdańsku, Gdyni i Rumi. To największe tego typu parki w regionie i doskonałe miejsce, by przekonać się, jak wygrać z grawitacją. Największy z parków znajduje się w Gdańsku. Na 2 tys. m2 można poczuć się jak prawdziwy akrobata i spełnić marzenia o lataniu - zwłaszcza na największej trampolinie Super Quad o powierzchni niemal 20 m2. W ofercie parku znajduje się m.in. jedna z największych trampolin sportowych w Polsce,, tor przeszkód Ninja Box, arena do zbijaka, strefa gladiatorów oraz specjalna nadmuchiwana trampolina air track o powierzchni prawie 50 m2. Z trampolin mogą korzystać zarówno osoby początkujące, rodzice z dziećmi w każdym wieku, jak i doświadczeni akrobaci i freestylowcy.
Adres

al. Grunwaldzka 355 (vis-a-vis Uniwersytetu Gdańskiego), Gdańsk

WWW

www.jumpcity.pl

E-mail

gdansk@jumpcity.pl

image

Piwnica Romańska

Rabat
Najmłodszy oddział Muzeum Archeologicznego
Tu odbierzesz Gdańską Kartę Mieszkańca!
Adres

Plac Dominikański 1

WWW

www.archeologia.pl

image

Pizzeria 105 Gdańsk Kowale – Ujeścisko

RABAT

Pizzeria 105 Gdańsk Kowale – Ujeścisko to lokal należący do polskiej sieci pizzerii, której znakiem rozpoznawczym jest Syrena 105. Kultową epoką PRL-u przyciągamy klientów, proponując im nieszablonowy wystrój lokalu oraz zabawę elementami PRL-owskiego klimatu. W menu znaleźć można pizze o średnicy 32 cm, 45 cm i 60 cm, ale także sałatki i makarony. W codziennej pracy dbamy o najwyższą jakość i świeżość produktów, a dla Najmłodszych Gości przygotowaliśmy przyjazne kąciki zabaw. Niezmiernie ważne są dla nas opinie i sugestie naszych Klientów oraz przyjazne podejście w trakcie ich obsługi.
Adres

Konrada Guderskiego 1a, Gdańsk

WWW

Facebook: Pizzeria Stopiątka, www.105.pl

image

Pływalnie Gdańskiego Ośrodka Sportu

Rabat
RABAT

Popływajmy!
Adres

ul.Tytusa Chałubińskiego 13, Gdańsk

image

Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy

RABAT

Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy to trzecie, po Warszawie i Krakowie, największe lotnisko w Polsce. W siatce mamy około 90 połączeń z Gdańska do ponad 70 portów lotniczych w ponad 20 krajach. Realizujemy śmiałe inwestycje. Dla naszych pasażerów rozbudowujemy Terminal Pasażerski T2. Budujemy też Alphę, pierwszy z siedmiu planowanych biurowców w ramach nowej biurowej dzielnicy przy lotnisku Airport City Gdańsk. W czerwcu organizujemy nocny bieg po drodze startowej lotniska Skywayrun Gdańsk Airport. W trosce o najbardziej wymagających pasażerów Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy oferuje szeroki zakres usług Premium. Dla naszych pasażerów mamy salon VIP, salon Executive i Fast Track.
Adres

Słowackiego 200, Gdańsk

WWW

www.airport.gdansk.pl

E-mail

airport@airport.gdansk.pl

image

Pralnia Do Domu

RABAT

Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i firm. Oferujemy czyszczenie ekologiczne (dawne chemiczne) odzieży każdego typu jak i standardowe pranie wodne oraz maglowanie. Ideą działania naszej pralni jest połączenie nowoczesności z doświadczeniem, dlatego też wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, oprócz standardowych punktów pralniczych, uruchomiliśmy usługę odbioru i dowozu prania w systemie door-to-door. Mobilną usługę prania wprowadziliśmy w 2012 r. i od tego czasu nieustannie ją udoskonalamy. Jesteśmy w tej dziedzinie najlepiej wyspecjalizowaną pralnią na terenie Trójmiasta. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, najbardziej uznanych marek w branży pralniczej takich jak Elektrolux, a naszą kadrę stanowią starannie wyselekcjonowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w branży pralniczej. Posiadamy szerokie grono stałych i zadowolonych klientów.
Adres

WWW

pralniadodomu.pl

E-mail

pralnia@pralniadodomu.pl

image

Przychodnia Weterynaryjna Maxi

RABAT

Lek.med.wet. Katarzyna Wojtaszewska specjalista Rozrodu Zwierząt zaprasza do Przychodni Weterynaryjnej Maxi
Usługi:
 • Rozród psów i kotów: monitoring cyklu i ciąży, cytologia, wyznaczanie terminu owulacji, inseminacje, pomoc porodowa manualna i chirurgiczna, neonatologia, antykoncepcja hormonalna, farmakologiczna i chirurgiczna, leczenie zaburzeń cyklu płciowego, bezpłodności, cyst jajnikowych, zaburzeń laktacji, ciąży urojonej, morfologia nasienia
 • Pełen zakres diagnostyki
 • USG z dopplerem
 • EKG
 • Ultradźwiękowe usuwanie kamienia nazębnego
 • Chirurgia miękka
 • Testy alergologiczne skórne
 • Profilaktyka i leczenie
 • Czipowanie
 • Wystawianie paszportów, wpisy do paszportów
 • Obserwacja psów, fretek, kotów po pogryzieniach
 • Eutanazje i utylizacja zwłok
Adres

Konrada Guderskiego 1D lok.7, 80-180 Gdańsk

WWW

przychodniamaxi.pl

E-mail

kontakt@przychodniamaxi.pl

image

Przystań Jachtowa Marina Gdańsk

RABAT

Przystań jachtowa Marina Gdańsk została wybudowana w 1997 roku. Przystań długości 290 m usytuowana jest wzdłuż Nabrzeża Szafarnia na Nowej Motławie, na wprost sławnego Żurawia Gdańskiego. Nowoczesne zaplecze bosmanatu oraz pomieszczenia sanitarne są doskonałą wizytówką dla gości przybywających do Gdańska. Nabrzeża przystani wyposażone są w przyłącza energii oraz wody.
Adres

Szafarnia 6/u4, Gdańsk

WWW

www.sportgdansk.pl

E-mail

marina.gdansk@sportgdansk.pl

image

Przystań Jachtowa Sienna Grobla

RABAT

Przystań Sienna Grobla została zbudowana w ramach programu Ożywienia Dróg Wodnych w Gdańsku i oddana do użytku latem 2012 roku. Głębokości umożliwiają zawijanie tu jachtom o maksymalnym zanurzeniu 3,5 m. Przystań posiada 26 miejsc cumowniczych przy y-bomach oraz wysokim nabrzeżu. Na pomoście zainstalowane są skrzynki do poboru prądu i krany z wodą. Na przystani można skorzystać ze slipu. W budynku bosmanatu oprócz biura Bosmana znajduje się WC, prysznice, ogólnodostępna kuchnia oraz garaż. Obok budynku jest parking. Całość jest częściowo ogrodzona i strzeżona całą dobę.
Adres

Na Stępce 6, Gdańsk

WWW

www.sportgdansk.pl

E-mail

sienna.grobla@sportgdansk.pl

image

Przystań Jachtowa Tamka

RABAT

Przystań Tamka została zbudowana w ramach programu Ożywienia Dróg Wodnych w Gdańsku i oddana do użytku latem 2012 roku. Głębokości umożliwiają zawijanie tu jachtom o maksymalnym zanurzeniu 3,5 m. Przystań posiada 17 miejsc cumowniczych przy y-bomach oraz wysokim nabrzeżu. Na pomoście zainstalowane są skrzynki do poboru prądu i krany z wodą. Na przystani można skorzystać ze slipu. W budynku bosmanatu oprócz biura Bosmana znajduje się WC, prysznice, ogólnodostępna kuchnia oraz garaż. Obok budynku jest parking. Całość jest częściowo ogrodzona i strzeżona całą dobę.
Adres

Tamka 17, Gdańsk

WWW

www.sportgdansk.pl

E-mail

tamka@sportgdansk.pl

image

Przystań Jachtowa Żabi Kruk

RABAT

Przystań Żabi Kruk została zbudowana w ramach programu Ożywienia Dróg Wodnych w Gdańsku i oddana do użytku latem 2012 roku. Głębokości umożliwiają zawijanie tu jachtom o maksymalnym zanurzeniu 3 m przy średnim stanie wody oraz o wysokości maksymalnie 2,5 m od lustra wody. Przystań posiada 25 miejsc cumowniczych przy y-boomach. Na pomoście zainstalowane są skrzynki do poboru prądu i krany z wodą. Na przystani można skorzystać ze slipu. W budynku bosmanatu oprócz biura Bosmana znajduje się WC, prysznice, ogólnodostępna kuchnia oraz garaż. Obok budynku jest parking. Całość jest częściowo ogrodzona i strzeżona całą dobę. Na przystani znajduje się wypożyczalnia sprzętu do rekreacji wodnej, tj. kajaki 1,2-osobowe, rowerki wodne oraz łodzie wiosłowe.
Adres

Żabi Kruk 15a, Gdańsk

WWW

www.sportgdansk.pl

E-mail

zabi.kruk@sportgdansk.pl

image

Ratusz Głównego Miasta

Rabat
Na styku ulicy Długiej i Długiego Targu
Adres

ul. Długa 46/47, Gdańsk

WWW

www.muzeumgdansk.pl/oddzialy-muzeum/ratusz-glownego-miasta/

E-mail

ratusz@muzeumgdansk.pl

image

Rebel Gry Planszowe

RABAT

Rebel – i wszystko gra!
Zlokalizowany w samym sercu Wrzeszcza, wyjątkowy sklep specjalizujący się w sprzedaży gier planszowych, karcianych, RPG oraz wszelkiego typu akcesoriów, które mogą uprzyjemnić graczom życie. Prowadzony przez prawdziwych pasjonatów, którzy swój wolny czas spędzają na... poznawaniu nowych gier!

Nieważne, czy kochasz cięższe tytuły, czy szukasz lżejszej rozrywki na imprezę – u nas z pewnością znajdziesz grę dla siebie. Oferujemy szeroki wybór tytułów zarówno dla wytrawnych graczy, jak i początkujących; dla dzieci i dorosłych. Nasi sprzedawcy chętnie pomogą Ci wybrać planszówkę, której potrzebujesz, niezależnie czy szukasz tytułu dla siebie czy udanego prezentu dla innego gracza
Adres

Kilińskiego 4, Gdańsk

WWW

www.rebel.pl

E-mail

metropolia@rebel.pl

image

Restauracja 5 Piętro

RABAT

Kiedy wjedziesz windą na szczyt jednej z kamienic przy Długim Targu, otwierające się drzwi odsłonią przed Tobą fantastyczny widok na gdańskie śródmieście. A będzie to dopiero początek ekscytującej kulinarnej podróży, w którą Cię zabierzemy. Nasza kuchnia oparta jest na świeżych, sezonowych produktach. Serwujemy również wyśmienite kawy oraz pyszne desery, autorstwa Szefa Kuchni. Od maja do końca października zapraszamy do naszego ogródka restauracyjnego na ul. Długi Targ. Zapraszamy na 5. piętro!
Adres

Długi Targ 14-16, Gdańsk

WWW

www.hoteldlugitarg.pl/restauracja

E-mail

info@hoteldlugitarg.pl

image

Restauracja Alchemia Wina

RABAT

Alchemia Wina to nowo powstała, gdańska winiarnia i restauracja, specjalizująca się w daniach inspirowanych szeroko pojętą kuchnią śródziemnomorską. Nasze menu skonstruowane jest w taki sposób, aby każdy mógł odnaleźć coś dla siebie. Nasz młody, ale profesjonalny i doświadczony zespół, dba o wysoką jakość oferowanych u nas potraw. Korzystamy ze świeżych i najlepszych produktów, które zwykle pochodzą z kraju z którego wywodzi się dana potrawa. Staramy się, by wina przez nas serwowane pochodziły z winnic, które odwiedziliśmy osobiście. Naszą restaurację wyróżnia specyfika lokalu, który podzielony jest na dwie części. W pierwszej znajduje się Alchemia Wina, w drugiej zaś Sugoi Sushi. Zapraszamy gorąco do skorzystania z oferty naszej „siostry”. Wystarczy poprosić o kartę Sugoi Sushi i nie zmieniając miejsca rozsmakować się w kuchni japońskiej.
Adres

Ul. Grunwaldzka 415 80-309 Gdańsk

WWW

www.alchemiawina.pl

E-mail

kontakt@alchemiawina.pl

image

Restauracja Cała Naprzód

RABAT

Restauracja Cała Naprzód mieści się na IV piętrze Ośrodka Kultury Morskiej Narodowego Muzeum Morskiego w sercu Głównego Miasta. Duża sala restauracyjna z miejscami dla 100 osób, z której przez przeszkloną ścianę można podziwiać widok na Motławę i statek muzeum „SOŁDEK”. Dużą atrakcją zwłaszcza w sezonie turystycznym jest możliwość biesiadowania na tarasie, z którego można podziwiać widoki na Główne Miasto, zobaczyć z zupełnie z innej perspektywy jeden z symboli Gdańska - Żurawia czy podziwiać przepływające statki wycieczkowe oraz cumujące w marinie jachty.
Bezpośrednio do restauracji  przylegają dwie sale konferencyjne – jedna mieszcząca do 120 osób druga kameralna do 24 osób, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt audio-medialny. Pobyt w restauracji można połączyć ze zwiedzaniem sal muzealnych i zgromadzonych w nich eksponatów a także spędzić czas na interaktywnej wystawie “Statki. Nasza pasja” prezentująca szeroki zakres produktów i usług oferowanych przez największą grupę stoczniową w Polsce.
Adres

Tokarska 21-25, Gdańsk

WWW

www.calanaprzod.com.pl

image

Restauracja Filharmonia

RABAT

Restauracja Filharmonia to nowoczesne myślenie o kuchni jako o sumie doznań, smaków, zapachów i walorów świeżych produktów. Filharmonia to miejsce z duszą, w którym przeszłość i historia spotykają się z nowoczesną elegancją. Możemy poszczycić się jedną z najpiękniejszych lokalizacji w Gdańsku. Znajdujemy się nad Motławą, na wyspie Ołowianka z widokiem na Długie Pobrzeże. Latem rozciąga się stąd niezapomniany widok z jednego z naszych dwóch przestronnych tarasów. Posiłek w takim otoczeniu to nie tylko uczta dla podniebienia, ale chwila relaksu w niezwykłej atmosferze historycznego Gdańska.
Adres

Ołowianka 1, Gdańsk

WWW

www.restauracjafilharmonia.pl

image

Restauracja Grand Cru

RABAT

W uroczej piwniczce hotelu Q Hotel Grand Cru Gdańsk znajduje się Restauracja Grand Cru, w której wykwintne potrawy oraz wybór unikatowych win są klasą samą w sobie. Szef Kuchni, tworząc menu oraz Sommelier, komponując kartę win, zadbali o to, aby każda wizyta była dla naszych gości niezapomnianym przeżyciem. W restauracji poza stałą kartą menu obowiązują także oferty specjalne tworzone na podstawie aktualnych trendów kulinarnych. Dodatkowo codziennie rano zapraszamy na śniadania w formie bogatego bufetu. Dla najmłodszych gości przygotowaliśmy natomiast specjalne menu, które zawiera przysmaki uwielbiane przez dzieci. Wystrój wnętrza naszej restauracji podkreśla jej wyjątkowy charakter. Klimatyczny półmrok i ceglane ściany, czynią to miejsce idealnym zarówno na romantyczną kolację, spotkanie biznesowe, czy obiad rodzinny. Organizujemy także przyjęcia okolicznościowe, a naszą specjalnością są wesela.
Adres

Rycerska 11-12, Gdańsk

WWW

www.qhotels.pl/hotel-gdansk-centrum/restauracja

E-mail

restauracjagrandcru@qhotels.pl

image

Restauracja Gvara

RABAT

Restauracja Gvara to miejsce stworzone z miłości do jedzenia oraz spędzania czasu razem z bliskimi. Gvara to lokalne potrawy, lokalni dostawcy i muzycy. Miejsce, które emanuje gwarną i żywą atmosferą. Codziennie, nasi kucharze, od dziecka zakochani w regionalnych smakach, tworzą wspaniałe dania kuchni polskiej z nutą nowoczesnego designu. Atrakcyjne położenie Gvary, w samym centrum miasta, tuż przy Bazylice Mariackiej, stanowi idealne miejsce na śniadanie, obiad z rodziną czy kolację z lampką wina. Od czwartku do soboty wieczór spędzany przy posiłkach umila Gościom muzyka grana na żywo. 
Adres

ul. Chlebnicka 48/51, Gdańsk

WWW

www.restauracjagvara.pl

E-mail

restauracja@gvara.pl

image

Restauracja Jabłoniowa Cafe

RABAT

Bistro Jabłoniowa Cafe to młode miejsce na trójmiejskiej mapie restauracji. Miejsce powstało z pasji i zamiłowania do kawy. Naszą specjalnością jest świeżo palona kawa z lokalnej palarni, własnego wypieku domowe ciasta. U nas każdy znajdzie coś dla siebie - kawa, słodkości i domowa kuchnia, śniadania serwowane przez cały dzień i burgery to coś co nas wyróżnia.
Adres

ul. Jabłoniowa 21 lok.10, 80-175 Gdańsk

WWW

Facebook: Jabłoniowa Cafe

image

Restauracja Sugoi Sushi

RABAT

Sugoi Sushi to restauracja powstała z zamiłowania do smaków kuchni japońskiej. Oprócz wielu rodzajów sushi, serwujemy również inne dania charakterystyczne dla tego kraju oraz sąsiednich regionów. Wszystkie potrawy przygotowywane są z najświeższych produktów. Nasz profesjonalny zespół, dba o to, by goście zawsze mogli się cieszyć wysokiej klasy daniem. Sugoi Sushi jest “siostrzaną” restauracją Alchemii Wina, która znajduje się w drugiej części naszego lokalu. Dzięki temu miłośnik Sushi może spędzić czas i zjeść posiłek z kimś, kto preferuje Kuchnię Śródziemnomorską. Spotkanie z całą pewnością umili lampka dobrego wina zaproponowana przez sommeliera Alchemii Wina.
Adres

Ul. Grunwaldzka 415 80-309 Gdańsk

WWW

www.sugoisushi.pl

E-mail

kontakt@sugoisushi.pl

image

Rodzinne Centrum Edukacji i Zabawy KLOCKOWNIA

RABAT

Zabierzemy Cię w podróż do świata nieograniczonej wyobraźni, nieskrępowanej zabawy, genialnych konstrukcji i projektów. W Klockowni może bawić się każde dziecko: małe i duże a klocki do zabawy nigdy się nie kończą! W strefie maluszka (0-5 lat) czekają na was klocki miękkie, zjeżdżalnia i zabawki edukacyjne. Starsze dzieci (5-10 lat) pobawią się wielkimi klockami Timmerhus, wybudują wysokie budynki na stalowych rusztowaniach i poczują się jak prawdziwy budowniczy sterując dźwigiem. Z radością można burzyć w strefie Demolki, biegać wśród lasu makaronów czy tworzyć obrazy na tablicy kreatywnej. W Klockowni obudzimy w dzieciach głód wiedzy, twórczość, logiczne myślenie oraz zdolności komunikacji i współpracy z innymi. Poza zabawą organizujemy kreatywne warsztaty i niezapomniane przyjęcia urodzinowe. Serdecznie zapraszamy!
Adres

Galeria Manhattan, Al. Grunwaldzka 82, Gdańsk

WWW

www.klockownia.com

E-mail

manhattan@klockownia.com

image

Royal`s Hair&Body

RABAT

W salonie Royal’s oprócz usług fryzjerskich czy kosmetycznych, sprzedaży profesjonalnych kosmetyków czeka również mnóstwo innych atrakcji. Tutaj spotkasz uśmiechnięte osobowości, które są skore chętnie doradzić Tobie najlepsze rozwiązanie dla Twoich włosów i ciała. Specjalnie na potrzeby Naszych klientów stworzyliśmy kilka miejsc, które powinny zaspokoić najbardziej wysublimowane gusta i oczekiwania. Tutaj czekają na Ciebie wygodne fotele fryzjerskie z najnowszej kolekcji Ayala, a profesjonalne narzędzia fryzjerskie i kosmetyczne obsługuje odpowiednio przeszkolony personel. Zorganizowaliśmy strefę FUNZONE dla Twojego dziecka. Teraz nie musisz się martwić co zrobić z dzieckiem, gdy masz umówioną wizytę. Możesz swobodnie oddać się zabiegom w Royal’s, a Twoje dziecko będzie szczęśliwe. Znajdziesz również bufet w którym serwujemy Naszym klientom świeżo zaparzoną kawę i herbatę, a także wodę z nutą cytryny lub mięty. A to wszystko w królewskiej jakości i za rozsądną cenę. Twoje włosy i ciało zasługują na królewskie traktowanie!
Adres

GCH Manhattan (poziom -1), Aleja Grunwaldzka 82, Gdańsk

WWW

www.salonroyals.pl

E-mail

salonroyals@gmail.com

image

Rzecz-Pospolita Sztuka Użytkowa

RABAT

Rzecz-Pospolita Sztuka Użytkowa to firma z Gdańska, która powstała z pasji do przedmiotów wyjątkowych. Zajmujemy się zdobieniem i sprzedażą zastawy stołowej oraz kubków i filiżanek. Wszystkie przedmioty oferowane w naszym sklepie są wytworzone z polskich półproduktów. Kładziemy nacisk na jakość i bezpieczeństwo, co potwierdzają zarówno badania, które zleciliśmy jak i zadowoleni klienci. Staramy się wprowadzić na Polskie stoły przedmioty nietuzinkowe, przykuwające uwagę gości i podkreślające indywidualny styl ich użytkowników.
Adres

Sienna 10, Gdańsk

WWW

www.rzecz-pospolita.com.pl

E-mail

kontakt@rzecz-pospolita.com.pl

image

Salon Optyczny Malachit

RABAT

Salon Optyczny Malachit ma na celu pomoc ludziom, którzy borykają się z wadami wzroku i niedowidzeniem oraz tym, którzy chcą dokonać zmian swojego wizerunku, bądź podkreślić swój styl przez zakup okularów. Da im to możliwość wyróżnienia się z wielkomiejskiej dżungli. W bogatym asortymencie każdy znajdzie odzwierciedlenie różnych stylów. To doskonałe rozwiązanie, które pozwala na swobodniejszy wybór codziennych stylizacji i nieskrępowaną zabawę wizerunkiem. Nowe okulary sprawią, że twarz zyska nutę świeżości, a oczy nabiorą blasku. W naszym salonie dokonasz profesjonalnego badania wzroku, jak również naprawy uszkodzonych okularów. Jeśli szukasz dobrej jakości certyfikowanych produktów przy przystępnej i konkurencyjnej cenie koniecznie musisz nas odwiedzić. 
Adres

Subisława 27C, Gdańsk

WWW

Facebook: Salon Optyczny Malachit

image

Salon Pielęgnacji Zwierząt GROOMOTEKA

RABAT

Kameralny, a zarazem profesjonalny Salon Pielęgnacji Zwierząt GROOMOTEKA zaprasza wszystkie czworonogi na zabiegi fryzjerskie i pielęgnacyjne. W naszym salonie kładziemy szczególny nacisk na indywidualne podejście do naszych podopiecznych i najwyższy standard higieny. Na miejscu zawsze jest dyplomowany zoopsycholog z wieloletnim doświadczeniem, który zapewni komfort nawet najbardziej nerwowemu pupilowi podczas wszystkich świadczonych przez nas zabiegów. Używamy tylko profesjonalnych narzędzi groomerskich i posiadających atesty kosmetyków umożliwiających przeprowadzenie wszelkich zabiegów pielęgnacyjnych na zwierzętach dowolnej rasy, z każdą długością i stanem szaty.
Adres

Bądkowskiego 13, Gdańsk

WWW

www.groomoteka.pl

E-mail

kontakt@groomoteka.pl

image

Skansen Archeologiczny - Grodzisko w Sopocie

Rabat
Muzeum na wolnym powietrzu
Adres

ul. Haffnera 63, Sopot

WWW

www.archeologia.pl/oddzialy/grodzisko-sopot

E-mail

grodzisko@archeologia.pl

image

SŁUCHAM Salon Protetyki Słuchu

Rabat
RABAT

Słucham Salon Protetyki Słuchu jest niezależną, lokalną firmą rodzinną zapewniającą najwyższe standardy w procesie protezowania słuchu i jego diagnozy w Gdańsku. Posiadamy umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia. Nasza oferta skierowana jest do osób mających problemy ze słuchem, do osób, które chcą zacząć korzystać z aparatów słuchowych jak również do tych, które aparaty już posiadają. W naszym Salonie zapewniamy Państwu szeroki zakres badań słuchu – niezbędnych przy profesjonalnym oraz poprawnym doborze i dopasowaniu aparatów słuchowych, przydatnych również w diagnozowaniu uszu chorych, wymagających leczenia laryngologicznego. Jako niezależna firma zapewniamy również szeroki wybór aparatów słuchowych wiodących producentów na rynku światowym. Każdy nasz aparat zamawiany i przygotowywany jest indywidualnie z myślą o potrzebach oraz preferencjach jego przyszłego Użytkownika.

Nasz zespół to wykwalifikowani i dyplomowani Protetycy Słuchu z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Jeśli masz więc problemy ze słuchem lub ma je bliska Ci osoba nie wahaj się i sprawdź nas! Nasi specjaliści z pełnym zaangażowaniem i pasją pomogą Ci w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania.
Szczegółową ofertę naszego Salonu, znajdą Państwo na naszej stronie.
Do usłyszenia, zespół Słucham.
Adres

ul. Grunwaldzka 148, 80-264 Gdańsk

WWW

www.sluch-am.pl

E-mail

marta.k.lisowska@gmail.com

image

Square Upcycling

RABAT

Square Upcycling to gdańska marka tworząca meble i wyposażenie wnętrz metodą upcyclingu. Łączymy recycling z rzemiosłem. Wykorzystujemy różnorodne materiały: drewno, stal, żywicę, odzyskane surowce, zapomniane przedmioty. Nadajemy im nowe funkcje oraz drugie życie: po przeróbkach i starannym wykończeniu powstają nowe stoliki, lampki, zegary czy biżuteria. Nie jesteśmy fabryką, lecz warsztatem rzemieślniczym: skupiamy się na pojedynczych, niepowtarzalnych egzemplarzach. Staramy się uwypuklić ślady wcześniejszego użytkowania, sprawić, by nowy przedmiot niósł w sobie poprzednią historię.
Adres

Działyńskiego 1B/25, Gdańsk

WWW

www.upcycling.pro

E-mail

square@upcycling.pro

image

Stadion Energa Gdańsk

Rabat
Multifunkcjonalny obiekt sportowy
Adres

Pokoleń Lechii Gdańsk 1, Gdańsk

WWW

www.StadionEnerga.pl

E-mail

tours@arenagdansk.com

image

STUDIO 51

RABAT

Oferujemy najwyższą jakość usług fryzjerskich i kosmetycznych. Proponujemy Państwu kompleksową ofertę zabiegów na włosy i ciało, dbając przy tym o relaks dla duszy. To miejsce, gdzie spotkamy specjalistów, którzy z troską i życzliwością zaopiekują się indywidualnie każdym klientem, który poczuje się wyjątkowo niezależnie od wieku. Profesjonalizm, jakość obsługi, doświadczenie w świecie fryzjerskim i kosmetycznym gwarantują Państwa satysfakcję. Czas, który spędzisz w naszym Salonie, jest przeznaczony dla Ciebie i z myślą o Tobie. Zapraszamy na indywidualne konsultacje. Doradzimy, jaki zabieg, koloryzacja, strzyżenie są najwłaściwsze i najkorzystniejsze dla Twoich włosów. Zadbamy o właściwą pielęgnację cery. Zaoferujemy wyjątkową stylizację paznokci na dłoniach i stopach. Doradzimy też zakup odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji ciała i stylizacji włosów. Zajmujemy się zamykaniem naczynek krwionośnych, wizażem, przedłużaniem rzęs. Salon współpracuje z markami L’Oréal Professionnel i Thalgo.
Adres

Świętokrzyska 51, Gdańsk

WWW

www.51studio.pl

E-mail

studio51.gdansk@gmail.com

image

Studio Kosmetyki Naturalnej Alloa

RABAT

Alloa Studio Kosmetyki Naturalnej stanowi miejsce magiczne, w którym najważniejsza jest dbałość o urodę, równowagę i harmonię. Proponujemy unikalną możliwość relaksu, wyciszenia, odprężenia. Wyróżnia nas indywidualne podejście do Klienta, co daje pewność, że zabiegi będą dopasowane do Państwa potrzeb i oczekiwań. Ponadto oferujemy wyjątkową pielęgnację łączącą naturę z najnowszymi osiągnięciami kosmetologii. W czym się specjalizujemy? Paleta zabiegów, obejmuje między innymi pielęgnację twarzy z masażami, zabiegi z kwasami, urządzeniami (np. laser, fale radiowe RF), oczyszczenie manualne, zamykanie naczynek, usuwanie włókniaków. Na ciało polecamy masaże terapeutyczne, drenaż limfatyczny, refleksoterapię, masaże antycellulitowe, wyszczuplające, relaksujące, itp. Polecamy również depilację pastą cukrową!!!
Adres

Eurydyki 9/5, Gdańsk

WWW

www.alloa.pl

E-mail

alloa8@wp.pl

image

Szkoła Językowa AYA FLOW

RABAT

Szkoła Językowa AYA FLOW powstało w wyniku wieloletnich doświadczeń i sukcesów w nauczaniu języków. Nasza kadra w 2019 roku została nagrodzona w plebiscycie Orły Edukacji. Uczymy języka obcego w sposób naturalny, tak aby dzieci przyswoiły go podobnie jak język ojczysty. Programy naszych kursów oparte są na najbardziej efektywnych i skutecznych stylach nauczania na świecie. Dzięki temu dzieci uczą się naturalnie i szybko - poprzez zabawę i bez presji. Przygotowujemy dzieci w wieku 5-13 lat na dobry start w przyszłość! Na kursie nowoczesną Metodą AYA (Activate Your Abilities) zdobywamy wiedzę poprzez doświadczenie i żywą komunikację. Uczymy języka w praktyce, nie w teorii!
Jak uczymy Twoje dzieci?
- stawiamy na 100% komunikacji w języku angielskim,
- każde zajęcia mają formę warsztatową - bez ekranów i podręczników,
- sprzyjamy integracji w małych 4-9 osobowych grupach, 
- angażujemy wszystkie zmysły - śpiewamy, tańczymy, malujemy, 
- rozbudzamy wyobraźnię i motywujemy do nauki!
Adres

Spichrzowa 14/1A, Gdańsk

WWW

www.aya-flow.com

E-mail

info@aya-flow.com

image

T.Deker

RABAT

Marka T.Deker Patissier & Chocolatier to ręcznie robione produkty cukiernicze powstające w oparciu o tradycyjne receptury oraz najlepszej jakości surowce. Unikalność wyrobów cukierniczych zarówno pod względem jakości, jak i wyglądu jest gwarantem sukcesu marki na rynku. T.Deker Patissier & Chocolatier oferuje swoim klientom tradycyjne wyroby cukiernicze jak i oryginalne zagraniczne wyroby regionalne niedostępne dotychczas w Polsce. Dzięki wyjątkowej jakości produkty zyskały duże uznanie wśród klientów w kraju i zagranicą. Dobór partnerów tworzących markę jest nieprzypadkowy oparty na wzajemnym wieloletnim doświadczeniu i obserwacji potrzeb klientów.
Adres

WWW

Facebook: T.Deker

image

Teatr Wybrzeże

RABAT

Teatr Wybrzeże jest obecnie jednym z najbardziej znanych i cenionych miejsc na teatralnej mapie Polski. Ostatnie lata Teatru Wybrzeże to czas sukcesu artystycznego, frekwencyjnego i inwestycyjnego. Co roku gramy około pięciuset spektakli, wystawiamy blisko 10 premier, prezentujemy kilkadziesiąt tytułów. Rocznie odwiedza nas niemal 100 tysięcy widzów, a nasza frekwencja wynosi blisko sto procent! W minionych latach nasze spektakle i artyści byli nagradzani na najważniejszych festiwalach teatralnych. Ostatnich kilka lat było dla naszego Teatru rekordowe zarówno jeśli chodzi o ilość nagród, jak i wysokie noty krytyków teatralnych dla poszczególnych spektakli i całego repertuaru.
Adres

Duża Scena i kasy biletowe Teatru Wybrzeże znajdują się w budynku głównym, wejście od strony Targu Węglowego. Wejście na Scenę Malarnia znajduje się od strony ul. Św. Ducha 2 (przez portiernię).

WWW

www.teatrwybrzeze.pl

E-mail

bilety@teatrwybrzeze.pl

image

Trefl Gdańsk

Rabat
RABAT

Kibicujmy!
Adres

Plac Dwóch Miast 1 (Ergo Arena), Gdańsk/Sopot

WWW

www.treflgdansk.pl

image

Twierdza Wisłoujście

Rabat
Zabytek sztuki fortyfikacyjnej
Adres

ul. Stara Twierdza 1, Gdańsk

WWW

www.muzeumgdansk.pl/oddzialy-muzeum/twierdza-wisloujscie/

E-mail

twierdza.wisloujscie@muzeumgdansk.pl

image

Unique Boutique

RABAT

Unique Boutique to salon optyczny, w którym ekskluzywność i luksus są na wyciągnięcie ręki. Obok opraw i okularów przeciwsłonecznych tak wyrafinowanych marek, jak Dolce&Gabbana, Versace, Prada, Miu Miu, miejsce zajmują Ray-Ban, Vogue Eyewear oraz Oakley. Unique Boutique to jednak więcej niż sklep z okularami. Naszym znakiem firmowym jest profesjonalny i doświadczony personel oraz najlepsi specjaliści z dziedziny optyki oraz optometrii. Po wykonanym badaniu wzroku zapewniają kompleksową pomoc i doradztwo w doborze opraw okularowych lub soczewek kontaktowych. W Unique Boutique każdy klient jest wyjątkowy. Świadczy o tym nie tylko fachowe i indywidualne podejście obsługi, lecz także unikalność modeli opraw i okularów przeciwsłonecznych. Na naszych półkach nie stoją jedynie flagowe produkty znanych marek, lecz najczęściej całe kolekcje. Klienci wchodzą do naszego salonu, aby kupić okulary. Wychodzą z niego, aby wyjść na salony. 
Adres

aleja Grunwaldzka 141 (Galeria Bałtycka), Gdańsk

WWW

www.uniqueboutique.pl

E-mail

baltycka@uniqueboutique.pl

image

Wartownia nr 1 na Westerplatte

Rabat
Kluczowy punkt polskiej obrony
Adres

ul. Mjr. H. Sucharskiego, Gdańsk

WWW

www.muzeumgdansk.pl/oddzialy-muzeum/wartownia-nr1-westerplatte/

E-mail

westerplatte@muzeumgdansk.pl

image

Winestone Mercure Gdansk Stare Miasto

RABAT

Lubimy zjeść dużo i dobrze, popijając przy tym aromatyczne wino. Jeśli Wy też, cieszymy się, że tu trafiliście! W Winestone znajdziecie zróżnicowane menu, składające się ze starannie wyselekcjonowanych składników, a także lokalne specjały! Poza tym, że staramy się jak najbardziej rozpieścić Wasze podniebienie, serwujemy genialne polskie wina! Widok z naszego słonecznego tarasu na zabytki starego Gdańska sprawi że wizyta będzie nie tylko ucztą kulinarną ale też chwilą wytchnienia.  Adam Uradziński – Szef Winestona oraz Łukasz „Bigos” Miecznikowski czuwają nad tym, abyście zawsze czuli się u nas wyjątkowo i z przyjemnością wracali do nas najlepsze imprezy kulinarne w mieście! Dodatkowo Wineshop- czyli miejsce gdzie kupisz wyselekcjonowane specjalnie dla nas wina w bardzo przystępnych cenach. Czego chcieć więcej? Zapraszamy do odwiedzin.
Adres

Heweliusza 22, Gdańsk

WWW

www.restaurants.accorhotels.com

E-mail

H3390-FB1@accor.com

image

Wydawnictwo Marpress

RABAT

Jesteśmy jednym z najstarszych wydawnictw na Pomorzu. Wydajemy literaturę związaną z Trójmiastem, regionem i morzem. Pokazujemy, że Polska to kraj o fascynującej historii i wielowiekowej tradycji morskiej. Dbamy o spuściznę literacką naszych autorów, odkrywamy też tych zapomnianych i niedocenianych. W naszym wydawnictwie książki wydają m. in. Andrzej Januszajtis, Błażej Śliwiński, Emma Popik czy Agata Półtorak. Zapraszamy do naszej księgarni nieopodal Motławy – na Targu Rybnym 10b. Na księgarskich półkach znajdziecie nowości oraz tytuły, których nakład już się wyczerpuje. Księgarze-pasjonaci chętnie pomogą w wyborze najlepszego tytułu.
Adres

Targ Rybny 10B, Gdańsk

WWW

www.marpress.pl

E-mail

biuro@marpress.pl

image

ZooDelikatesy

RABAT

ZooDelikatesy to nowa sieć sklepów zoologicznych na Pomorzu, która wyróżnia się nowatorskim podejściem do nauki o zwierzętach oraz bardzo bogatym asortymentem.Misja ZooDelikatesów opiera się na innowacyjnej zoologii. W naszych sklepach znajdą Państwo liczne artykuły zoologiczne wyłącznie najlepszej jakości. Zapewniamy ogromny wybór karm, przysmaków, żwirków, smycze, obroże, zabawki, legowiska, transportery, kosmetyki, pokarm dla ryb akwarystycznych, dla gryzoni oraz ptaków. Grupę naszych pracowników tworzą ludzie, którzy są świetnymi fachowcami w dziedzinie zoologii. Posiadają niezwykłą wiedzę oraz pasję do zwierząt. Dokładamy wszelkich starań, aby Klient czuł się wyjątkowo w naszych sklepach. Serdecznie zapraszamy już dziś!
 
Adres

Całe Trójmiasto

WWW

www.zoodelikatesy.pl

image

Żegluga Gdańska

Rabat
Nowa atrakcja turystyczna
 
Adres

WWW

www.zegluga.pl

E-mail

zegluga@zegluga.pl