Mecz Trefl Sopot - Hapoel Eilat

Koszykarze Trefla Sopot walczą w FIBA Europe Cup! W drugim domowym spotkaniu fazy grupowej europejskich pucharów żółto-czarni podejmą na własnym parkiecie Hapoel Eilat. Dla użytkowników Karty Mieszkańca mamy 100 bezpłatnych biletów!


Drużyna z Izraela będzie trudnym rywalem, jednak ekipa Marcina Stefańskiego bardzo dobrze czuje się w hali na granicy Sopotu oraz Gdańska i z pewnością zrobi wszystko, aby sięgnąć po zwycięstwo! 27 październik, godzina 19:00, ERGO ARENA - tego nie można przegapić!

Posiadaczy Karty Mieszkańca Gdańska zapraszamy do odbioru jednego bezpłatnego biletu na wybrany mecz Trefla Sopot w sezonie.
UWAGA! Zakup bezpłatnych biletów możliwy tylko online na www.sercesopotu.pl

Liczba bezpłatnych biletów na każdy mecz jest ograniczona. Decyduje kolejność rezerwacji biletów z dostępnej puli. Wielkość puli bezpłatnych biletów określona jest przy każdym meczu.
Promocją objęty jest sektor 105 i 112.

Zamów bezpłatny bilet online:
1. Wejdź na stronę www.sercesopotu.pl
2. Wybierz mecz Trefla Sopot, który Cię interesuje, kliknij w przycisk Zamawiam.
3. Przy wizualizacji z kondygnacjami hali kliknij w przycisk Wybierz przy kondygnacji 1.
4. Wybierz sektor, pamiętając o tym, że Karta Mieszkańca uprawnia do zakupu bezpłatnego biletu we wskazanym przez organizatora sektorze – najczęściej 105 i 112.
5. W formularzu nad wizualizacją hali podaj numer swojej Karty Mieszkańca.
6. Kliknij w przycisk Zatwierdź.
7. Kliknij w przycisk Bezpłatne wejście na mecz – Trefl Sopot.
8. Wybierz miejsce.
9. Kliknij w przycisk Następna.
10. Zaloguj się na swoje konto lub zarejestruj się, jeśli nie posiadasz konta w systemie biletowym na stronie www.sercesopotu.pl
11. W podsumowaniu zamówienia podaj PIN Karty Mieszkańca (swój PIN znajdziesz w zakładce Profil po zalogowaniu się na swoje konto na www.jestemzgdanska.pl).
12. Zaznacz akceptację regulaminu.
13. Kliknij w przycisk Zamawiam.
14. Bezpłatny bilet zostanie wysłany na Twój adres e-mail.