Pobierz aplikację
apple app store google play store huwaweii app gallery
  • Home
  • Wydarzenia
  • Razem Czytane - spotkanie wokół książki Emilii Konwerskiej "Rzeczy Robione Specjalnie"

Razem Czytane - spotkanie wokół książki Emilii Konwerskiej "Rzeczy Robione Specjalnie"

Instytut Kultury Miejskiej, zaprasza na IKMowy klub książki i miejsce do dzielenia się literackimi zajawkami - Razem Czytane.

Zapraszamy do dołączenia do społeczności, w której co miesiąc będziemy rozmawiać o konkretnej książce, a potem czytać dowolne fragmenty tekstów, którymi chcielibyście się podzielić z innymi.
To miejsce dla każdego kto chciałby spędzić czas z ludźmi i książkami - na raz.

Nasz klub książki, oprócz typowej dyskusji na temat wcześniej wybranej lektury wyróżnia część, w której dowolnie przez Was wybrane fragmenty tekstów będą razem czytane. Wierzymy, że akt wspólnego czytania sobie nawzajem to aktywność ważna i potrzebna - dajmy ją sobie wspólnie.

Interesują nas książki wszelakie: współczesna literatura, literatura dziwaczna, perspektywa queeerowa - you name it.

Jak to działa:
Przeczytaj książkę o której będziemy rozmawiać (nie musisz) + przynieś fragment lektury, który chciałbyś / chciałabyś przeczytać innym (proza, poezja, esej, artykuł, lub nic - zależy od Ciebie) i przyjdź do IKMu.

Czekamy na Ciebie od 17:30 - pierwsze pół godziny dla chętnych - będziesz mogł posiedzieć w naszej czytelni z lekturą przy ambiencie i herbatce
18:00 - rozmawiamy o „Rzeczach Robionych Specjalnie”

Prowadzenie: Dariusz Cichosz

19:00 - wspólnie czytamy sobie teksty i o nich rozmawiamy

Identyfikacja graficzna: Alina Mielnik

wstęp wolny.