Ognisko & Darmowa zumba w parku Regana
Czeka Was aż 1,5 godziny Zumby oraz wspólne ognisko z kiełbaskami, aby razem spędzić wieczór w najlepszym możliwym stylu.
W programie:
- 1,5 godziny darmowej Zumby z Wiolą Matynką, Lisą Vahina i Liudmylą Pervushyną
- Wspólne ognisko i mnóstwo dobrej atmosfery
- Integracja, rozmowy i relaks na świeżym powietrzu
- Dla każdego uczestnika przygotujemy kiełbaskę, pieczywo, talerzyki, sztućce, serwetki, ketchup oraz coś słodkiego
- Na miejscu będą również kijki do pieczenia
Jeśli masz ochotę przynieść coś pysznego do wspólnego stołu - będzie nam bardzo miło, ale nie jest to obowiązkowe. Najważniejsze, żebyś był/a z nami.
Zabierz rodzinę, znajomych, sąsiadów i wszystkich, którzy lubią aktywnie spędzać czas, Im nas więcej, tym więcej uśmiechu, energii i pięknych wspomnień.
Wstęp wolny, obowiązują zapisy.


