Pobierz aplikację
apple app store google play store huwaweii app gallery

Ognisko & Darmowa zumba w parku Regana

Wyjątkowe wydarzenie w Parku im. Ronalda Reagana, podczas którego połączymy aktywność, relaks i sąsiedzką integrację.

Czeka Was aż 1,5 godziny Zumby oraz wspólne ognisko z kiełbaskami, aby razem spędzić wieczór w najlepszym możliwym stylu.

W programie: 
  • 1,5 godziny darmowej Zumby z Wiolą Matynką, Lisą Vahina i Liudmylą Pervushyną 
  • Wspólne ognisko i mnóstwo dobrej atmosfery 
  • Integracja, rozmowy i relaks na świeżym powietrzu 
  • Dla każdego uczestnika przygotujemy kiełbaskę, pieczywo, talerzyki, sztućce, serwetki, ketchup oraz coś słodkiego 
  • Na miejscu będą również kijki do pieczenia

Jeśli masz ochotę przynieść coś pysznego do wspólnego stołu - będzie nam bardzo miło, ale nie jest to obowiązkowe. Najważniejsze, żebyś był/a z nami.

Zabierz rodzinę, znajomych, sąsiadów i wszystkich, którzy lubią aktywnie spędzać czas, Im nas więcej, tym więcej uśmiechu, energii i pięknych wspomnień.

Wstęp wolny, obowiązują zapisy.