Royal`s Hair&Body

Opis

W salonie Royal’s oprócz usług fryzjerskich czy kosmetycznych, sprzedaży profesjonalnych kosmetyków czeka również mnóstwo innych atrakcji. Tutaj spotkasz uśmiechnięte osobowości, które są skore chętnie doradzić Tobie najlepsze rozwiązanie dla Twoich włosów i ciała. Specjalnie na potrzeby Naszych klientów stworzyliśmy kilka miejsc, które powinny zaspokoić najbardziej wysublimowane gusta i oczekiwania. Tutaj czekają na Ciebie wygodne fotele fryzjerskie z najnowszej kolekcji Ayala, a profesjonalne narzędzia fryzjerskie i kosmetyczne obsługuje odpowiednio przeszkolony personel. Zorganizowaliśmy strefę FUNZONE dla Twojego dziecka. Teraz nie musisz się martwić co zrobić z dzieckiem, gdy masz umówioną wizytę. Możesz swobodnie oddać się zabiegom w Royal’s, a Twoje dziecko będzie szczęśliwe. Znajdziesz również bufet w którym serwujemy Naszym klientom świeżo zaparzoną kawę i herbatę, a także wodę z nutą cytryny lub mięty. A to wszystko w królewskiej jakości i za rozsądną cenę. Twoje włosy i ciało zasługują na królewskie traktowanie!

Regulamin i warunki


PAKIET ŚWIĄTECZNY 2020

Karta uprawnia do zakupu:
pakietu Prezent królowej 2020: koloryzacja wegańska w cenie tradycyjnej, kosmetyki do codziennej pielęgnacji (gratis szampon i odżywka) oraz Karta VIP z bonifikatą -10% na zawsze.

Rezerwacji pakietu Prezent królowej 2020 można dokonać TUTAJ

W przypadku zainteresowania usługą strzyżenia, należy ją zarezerwować/domówić dodatkowo do usługi koloryzacji.

Uwaga! Podczas pierwszej wizyty w salonie Royal’s, wybrane usługi oraz usługi o wartośći powyżej 100 zł obarczone są przedpłatą. Wizytę warto poprzedzić darmową konsultacją w celu rozpoznania struktury włosów oraz rzetelnego oszacowania kosztów usługi. Jeśli brakuje wystarczającego czasu do rezerwacji wybranej usługi, prosimy o kontakt telefoniczny, postaramy się znaleźć kompromisowe rozwiązanie

Zakupu z rabatem w ramach pakietu świątecznego można dokonać od 1 do 24 grudnia 2020 r.
 
Karta uprawnia do rabatu:
- 15% na wszystkie usługi salonu.

Aby skorzystać z rabatu w Royal's Hair&Body:
1. Poinformuj obsługę o  posiadaniu Karty i udostępnij obsłudze Kartę Mieszkańca przed zakupem usługi.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana za pomocą urządzenia mobilnego.
3. Po pozytywnej weryfikacji Karty, otrzymasz rabat na wybraną usługę.