Mecz Trefl Gdańsk - Projekt Warszawa

Pierwszy weekend kwietnia oznacza ostatni mecz Trefla Gdańsk w rundzie zasadniczej sezonu 2022/2023! Gdańszczanie podejmą topowego rywala, Projekt Warszawa! Do ERGO ARENY przyjadą m.in. najbardziej znani polscy środkowi Andrzej Wrona i Piotr Nowakowski, przyjmujący Artur Szalpuk i Igor Grobelny, czy libero Damian Wojtaszek. Szkoleniowcem stołecznej drużyny jest z kolei związany w przeszłości z Gdańskiem Piotr Graban. Co więcej, Projekt pod wodzą trenera Grabana wygrał niemal wszystkie mecze od początku grudnia 2022 r. i zajmuje obecnie piąte miejsce w tabeli.

Wielkie emocje na zakończenie rundy zasadniczej gwarantowane! Serdecznie zachęcamy do kibicowania „gdańskim lwom” z trybun gdańsko-sopockiej hali!


Z bezpłatnego biletu z Kartą Mieszkańca można skorzystać raz w roku kalendarzowym (pamiętaj, aby wcześniej dodać do swojej Karty Mieszkańca pakiet mieszkańca na dany rok kalendarzowy - instrukcja dostępna jest tutaj).

Jak odebrać bezpłatny bilet na mecz Trefla Gdańsk?

1. Wejdź na stronę www.gdanskielwy.pl
2. Wybierz mecz Trefla Gdańsk, który Cię interesuje, kliknij w przycisk Zamawiam.
3. Przy mapce z wizualizacją hali kliknij w przycisk Wybierz przy kondygnacji nr 1.
4. Wybierz sektor, pamiętając o tym, że Karta Mieszkańca uprawnia do zakupu bezpłatnego biletu we wskazanym przez organizatora sektorze 106.
5. W formularzu nad wizualizacją hali podaj numer swojej Karty Mieszkańca.
6. Kliknij w przycisk Zatwierdź.
7. Kliknij w przycisk Bezpłatne wejście na mecz - Trefl Gdańsk.
8. Wybierz miejsce.
9. Kliknij w przycisk Następna.
10. Zaloguj się na swoje konto lub zarejestruj się, jeśli nie posiadasz konta w systemie biletowym na stronie www.gdanskielwy.pl. Możesz także skorzystać z możliwości ‘kup jako gość’.
11. W podsumowaniu zamówienia podaj PIN Karty Mieszkańca (swój PIN znajdziesz w zakładce Profil po zalogowaniu się na swoje konto na www.jestemzgdanska.pl).
12. Zaznacz akceptację regulaminu.
13. Kliknij w przycisk Zamawiam.
14. Bezpłatny bilet zostanie wysłany na Twój adres e-mail.

Serdecznie zachęcamy do przeżywania emocji na żywo z trybun ERO ARENY!