Prezent Urodzinowy. Teatr Capitol w Gdańsku

Uważaj, o czym zamarzysz, nim zdmuchniesz świeczkę urodzinową.  

Ta obłędnie śmieszna komedia niezaplanowanych sytuacji, mogłaby zdarzyć się  naprawdę, gdy fantazja zaczyna wodzić bohaterów na pokuszenie lub wodzić ich za nos, ku uciesze wkręconego w tę szałową drakę Widza.

Dwa bliźniacze apartamenty luksusowego hotelu, sąsiadujące przez ścianę jak w lustrzanym odbiciu, mogą pomieścić nawet najbardziej ekscentryczny zestaw Gości: skłócone małżeństwo w separacji, włoskiego kelnera, który Włochem jest lub bywa, urzędnika państwowego czekającego na skandaliczny Prezent Urodzinowy, parę nieśmiałych samotnych serc umówionych przez biuro matrymonialne, egzotyczną Mimi - profesjonalistkę z agencji towarzyskiej, ekscentrycznego psychiatrę nieradzącego sobie z własnymi emocjami, atrakcyjną i elegancką bizneswoman, dziewiczą miłośniczkę romantycznej literatury nieopatrznie przeginającą z alkoholem i ... ? Długo by jeszcze wyliczać możliwości konfiguracji personalnych, wymykających się spod kontroli – choć aktorów na scenie wciąż jest jedynie pięcioro! Jak to możliwe?  Gdy ukryte drzwi między pokojami okazują się niedomknięte, każdy może stać się kimś, kim wolałby być lub bardzo nie chciałby być… 

Drogi Widzu - nie spuszczaj ich z oka i pozostań czujny w obu pokojach naraz do ostatniej minuty tego powalająco zabawnego zamieszania. Każdy komiczny niuans tej nakręcającej się mieszanki wybuchowej zagrany jest z niezwykłą precyzją i w szalonym tempie przez gwiazdorską obsadę aktorów znanych jako mistrzów humoru, pod czujną wodzą reżyserską Jerzego Bończaka.

Może spędzisz z nami w Teatrze Capitol swoje urodziny? Na 100% długo ich nie zapomnisz!   
 
  • Reżyseria: Jerzy Bończak
  • Przekład: Elżbieta Woźniak
  • Scenografia: Klaudia Solarz
  • Kostiumy: Sylwester Krupiński
  • Opracowanie muzyczne: Marian Szałkowski
  • Asystent reżysera: Anna Modrzejewska 
Ważne! 
Spektakl grany jest o godzinie 17:00 i 20:00, na każdą z godzin obowiązują osobna pula biletów. 
Bilety na spektakl do nabycia tutaj  

Dla użytkowników Gdańskiej Karty Mieszkańca 15 % rabatu na zakup biletów.

Konieczna jest wcześniejsza telefoniczna bądź mailowa rezerwacja miejsc: anna.stani@teatrcapitol.pl , tel. 733 777 840, przez stronę Teatru Capitol z dedykowanym kodem -15% „JESTEMZGDANSKA”

Aby skorzystać ze zniżki:
1. Wejdź na stronę Teatru Capitol wybierz zakładkę WYJAZDY i wybierz miasto GDAŃSK oraz spektakl, na który chcieliby Państwo zakupić bilety,
2. Następnie należy kliknąć w ikonę KUP BILET
3. Na podglądzie sali należy wybrać interesujące miejsca oraz uzupełnić dane osobowe.
4. W pozycji nr 3 „ZAPŁAĆ” pojawi się pole z kwotą za bilety, pod którym można wpisać i dodać kod rabatowy „JESTEMZGDANSKA”.
5. Po wpisaniu i zatwierdzeniu dedykowanego kodu „JESTEMZGDANSKA” cena biletów zostanie obniżona.
6. Po naliczeniu rabatu należy kliknąć przycisk „następnie opłacić zamówienie I CIESZYĆ SIĘ TAŃSZYMI BILETAM