Wydawnictwo Smak Słowa

Bohaterów Monte Cassino 6A, Sopot
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Wydawnictwo Smak Słowa


Nawiguj z Google

Nawiguj z jakdojade.pl

Opis

Smak Słowa istnieje już od 2007 roku. Wydajemy literaturę piękną oraz książki naukowe i popularnonaukowe z psychologii i nauk społecznych. W zakresie literatury interesują nas autorzy z kręgu języka arabskiego, głównie klasyka arabskiej powieści, ale również nie zapominamy o najciekawszych dokonaniach współczesnych pisarzy z tego kręgu kulturowego. Drugim równie ważnym obiektem naszych literackich fascynacji jest Norwegia, mały kraj który jest ojczyzną wspaniałych pisarzy. 

Z równie wielką pasją publikujemy książki o tematyce psychologicznej. Wyszukujemy najciekawsze i najbardziej aktualne dzieła światowych gigantów psychologii. Wśród naszych autorów znajdują się nazwiska najważniejszych współczesnych badaczy i ich najnowsze publikacje. Wydajemy również prace wybitnych polskich psychologów.   

Bardzo dbamy o szatę graficzną naszych książek oraz o poziom merytoryczny publikacji z zakresu psychologii. Wszystkie książki są recenzowane, pieczołowicie redagowane i często opatrzone wstępem polskich autorytetów z danej dziedziny. Od 2013 roku większość naszych książek można przeczytać również w wersji elektronicznej.

Zapraszamy do wspólnej literackiej przygody!


Regulamin i warunki

Pakiet Biblioteczny uprawnia do:
- 10% zniżki 

Aby skorzystać z rabatu:
1. Poinformuj obsługę o posiadaniu Gdańskiej Karty Mieszkańca z Pakietem Bibliotecznym i udostępnij ją obsłudze przed zakupem usługi.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana za pomocą urządzenia mobilnego.
3. Po pozytywnej weryfikacji Karty, otrzymasz rabat na wybraną usługę.