Ogrodolandia

ul. Mickiewicza 35/7, Chojnice
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Ogrodolandia


Nawiguj z Google

Nawiguj z jakdojade.pl


Opis

Ogrodolandia powstała z myślą o kreowaniu nowoczesnych ogrodów i miejsc użyteczności publicznej. Sprzedażą mebli i architektury ogrodowej zajmujemy się od 2008 roku. Jesteśmy firmą rodzinną, której siedziba mieści się w województwie pomorskim. Realizujemy zamówienia i zlecenia z całego kraju. Dowozimy meble transportem własnym, bezpośrednio od producenta lub kurierem. Staramy się ograniczać koszty dostawy, łącząc kilka dostaw. Często (szczególnie przy zamówieniach droższych mebli) dostawa jest gratis!

Co oferujemy
W naszej ofercie znajdują się tradycyjne i nowoczesne meble ogrodowe, producentów polskich i zagranicznych. Oferujemy głównie meble drewniane, z rattanu syntetycznego (technorattanowe), aluminiowe i inne. W naszym sklepie można znaleźć elementy małej i dużej architektury ogrodowej, donice ogrodowe, pergole. Dysponujemy także szeroką ofertą dla dzieci, zapewniając place zabaw i zabawki renomowanych światowych marek, takich jak Smoby czy Little Tikes

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Pakiet Gdańskiej Dużej Rodziny uprawnia do rabatu:
- 5% zniżki na meble ogrodowe i dodatki na taras w sklepie internetowym ogrodolandia.pl

Aby skorzystać z rabatu:
1. Poinformuj obsługę o posiadaniu Gdańskiej Karty Mieszkańca z Pakietem Gdańskiej Dużej Rodziny i udostępnij ją obsłudze przed zakupem usługi.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana za pomocą urządzenia mobilnego.
3. Po pozytywnej weryfikacji Karty, otrzymasz rabat na wybraną usługę.